WWE Monday Night RAW #1182 – 18.01.2016
Arena: Nationwide Arena (Ostatnie RAW w tej arenie – WWE Monday Night RAW #1040; 29.04.2013)
Miasto: Columbus, stolica stanu Ohio (Ostatnie PPV w tym mieście – Money In The Bank 2015)
 
Godziny trwania gali: Gala odbędzie się z 18 na 19 stycznia (z poniedziałku na wtorek); Pre-show – 1:30; Gala główna – 2:00 do 5:10. RAW obejrzycie między innymi na beat-down.pl (kanały 1-3). Wyniki show znajdziecie we wtorek rano na naszym portalu, powtórkę natomiast jak zwykle około 6:00 – 8:00 na fight-poland.
RAW pozostałe do Royal Rumble: 1 (wraz z tą tygodniówką)
 
Na RAW zapowiadani oficjalnie przez WWE.com są: Roman Reigns, Sheamus, Brock Lesnar, Kevin Owens, Dean Ambrose, Bray Wyatt, Alberto Del Rio, Braun Strowman, The New Day, Chris Jericho i The Dudley Boyz
 
Punkty zapowiadane przez WWE.com:
 • Czy chaos wybuchnie podczas ?The Highlight Reel?? – Brock Lesnar po tym, co zrobił tydzień temu, znów pojawi się na RAW, gdzie wraz z Paulem Heymanem zagości w ?The Highlight Reel? Chrisa Jericho. Jakie pytania dla Bestii i jego adwokata będzie miał Y2J? Bez wątpienia Roman Reigns będzie się temu wszystkiemu przyglądał.
 • “Spaczenie społeczne” – Czy “The Social Outcasts” zaczną celować w pasy mistrzowskie? Jaki wpływ powstanie tej grupy będzie miało na tegoroczny Royal Rumble match? Social Outcasts na pewno dadzą o sobie znać podczas RAW, bo o nich zawsze musi być głośno.
 • Czy Charlotte zaakceptuje wyzwanie Becky Lynch? – Na Smackdown Irlandzka Lass Kicker powiedziała, ze jest więcej niż gotowa na walkę z Charlotte o pas Divas na Royal Rumble. Jednak czy to wyzwanie zaakceptuje Charlotte?
 • Czy Kalisto odzyska tytuł US? – To był bardzo przewrotny tydzień dla tytułu Stanów Zjednoczonych, który w poniedziałek na RAW trafił w ręce Kalisto a w czwartek wrócił do Alberto del Rio. Czy Kalisto znów odzyska pas, czy jednak Del Rio i jego “współpracownicy” z League of Nations wiedzą co zrobić tym razem?
 • “Last Lunatic Standing” – Dean Ambrose i Kevin Owens od kilku tygodni prowadzą ze sobą bój, tak więc wiadome jest, że tuż przed Last Man Standing matchem na Royal Rumble, podczas RAW także dojdzie do zderzenia tych zawodników. Co z tego wyniknie? To już trzeba zobaczyć na własne oczy.
 
Inne informacje dotyczące RAW oraz spodziewane/zapowiedziane walki i segmenty [MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY]:
 • Po RAW na WWE Network wyemitowany zostanie kolejny epizod “Legends with JBL”, w którym gościem tym razem będzie “Road Dogg” BG James
 • Zapowiadany dark match – Roman Reigns & Dean Ambrose vs. Sheamus & Kevin Owens • THE VIGILANTE STING

  ostatnie raw przed RR mam nadzieje że bedzie ciekawe 🙂
  social outcasts serio? kogo oni obchodzą? banda jobberów po pas mistrzowski żal…

 • Mateusz Skazaniec

  Akurat slater ma więcej fanów niż 90% obecnego rosteru, więc obchodzą , obchodzą.

  • Konrad Sobieszek

   Trochę przerażające, że największy jobber naszych czasów ma najwięcej fanów z gwiazd, które debiutowały w PG Erze. Jak dla mnie to nie jest to zwykły zbieg okoliczności.

   A co do samej grupy, to jeśli będą dalej wygrywać mecze, to okaże się, że są tak na prawdę nudni. Slater i Bo mogą coś na tym ugrać, bo są całkiem charyzmatyczni, ale Curtis jest przeciętnym (nie słabym) wrestlerem, ale koszmarnie gra jakąkolwiek role. Adam to już w ogóle porażka. Albo wrócą do jobbowania i będą jak 3MB, którzy dawali rozrywkę przez dostawanie wpi**dolu. To jest dla nich miejsce. Po prostu może na Rumble chcą zaskakiwać, aby wszystkich czterech an raz wywalił Lesnar.

   • Mateusz Skazaniec

    Mam nadzieje, że cała 4 nie dostanie spotów. Starczy Heath z Axelem

 • Jeff

  Niekiedy podczas czytania niektórych newsów na tej stronie chce mi się śmiać i płakać jednocześnie. “Irlandczka Lass Kicker”, chyba Irlandzka 😉
  Oczekuję ciekawego Raw, które zbuduje nadzieję na dobre Royal Rumble.