WWE Monday Night RAW #1180 – 4.01.2016
Arena: AT&T Center (Ostatnie RAW w tej arenie – WWE Monday Night RAW #1149; 1.06.2015)
Miasto: San Antonio w stanie Texas (Ostatnie PPV w tym mieście – WWE Vengeance 2011)
 
Godziny trwania gali: Gala odbędzie się z 4 na 5 stycznia (z poniedziałku na wtorek); Pre-show – 1:30; Gala główna – 2:00 do 5:10. RAW obejrzycie między innymi na beat-down.pl (kanały 1-3). Wyniki show znajdziecie we wtorek rano na naszym portalu, powtórkę natomiast jak zwykle około 6:00 – 8:00 na fight-poland.
RAW pozostałe do Royal Rumble: 3 (wraz z tą tygodniówką)
 
Na RAW zapowiadani oficjalnie przez WWE.com są: John Cena, Dean Ambrose, Roman Reigns, Sheamus, Bray Wyatt, Kevin Owens, Alberto Del Rio, Luke Harper, Kane, Erick Rowan, Braun Strowman.
 
Punkty zapowiadane przez WWE.com:
 • ?No Chance in Hell? dla Reignsa? – Roman Reigns jest w wielkich tarapatach, gdyż prócz tego, że będzie musiał walczyć o pas WWE z Sheamusem to jeszcze musi uważać na League of Nation i Vince’a i McMahona, który będzie sędzią tego pojedynku. Czy pierwsze RAW w 2016 roku będzie ostatnim dla Reignsa z pasem WWE World Heavyweight?
 • Czy Cene czeka kolejna szansa na pas US? – John Cena powrócił w ostatni poniedziałek i gdyby nie League of Nations to już byśmy mogli oczekiwać na kolejny US Open Challenge. Być może jednak Nowy Rok będzie dla Johna szczęśliwy i na czwartkowym Smackdown już na USA Network pojawi się z pasem na ramieniu?
 • “Royal Rumblings” – Tegoroczny Royal Rumble match odbędzie się za trzy tygodnie. Do tej pory swój udział w tym pojedynku potwierdzili Big Show i Curtis Axel. Kto dojdzie do tej tradycyjnej walki? Więcej informacji zapewne poznamy na najbliższym RAW.
 • “Od Cuteville do Splitsville” – Mimo iż Tyler Breeze i Summer Rae byli jedną z najbardziej godnych siebie selfie-par – przynajmniej w ich oczach ? to para ta postanowiła pójść własnymi drogami od nowego roku. Jakie nowe “pościgi” czekają na nich?
 • Brak szacunku dla New Day? – Końcówka roku dla mistrzów Tag Team nie była najlepsza. Najpierw zostali zlekceważeni w głosowaniu na Tag Team roku, a następnie przegrali na noworocznym Smackdown z Dudley Boyz i Kalisto. Jaki będzie pierwsze RAW w 2016 roku dla New Day z ich “Potęgą Pozytywności”?
 
Inne informacje dotyczące RAW oraz spodziewane/zapowiedziane walki i segmenty [MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY]:
 • Po RAW na WWE Network wyemitowany zostanie finalny epizod WWE Breaking Ground, tym razem związany z Takeover: Respect.
 • Zapowiadany dark match – John Cena, Roman Reigns & Dean Ambrose vs. Sheamus, Alberto del Rio & Kevin Owens. • Hunico & Camacho WWE

  Będzie DQ na pewno . HHH wróci pewnie tam go podbija ale Romek pasa zachowa 😛 . Co do Cena vs Alberto to wiadomo że feud pociągną do WM .

  • THE VIGILANTE STING

   nie wiadomo bo wszystko wskazuje na to że cena wygra RR i zawalczy z romkiem na WM 32

   • Hunico & Camacho WWE

    Wiesz , dużo plotek słyszałem już . Miał KO wygrać , potem Lesnar i rewanż , teraz Cena … zobaczy się . Chociaż mi sie wydaje że Cena nie wygra . Ile to można. Xd

    • THE VIGILANTE STING

     ja osobiście nie chciałbym żeby cena walczył o główny pas na WM i nie mam pojęcia kto wygra RR match może lesnar może rock a może ktoś kto nie jest wg zapowiadany na walke RR ale mam nadzieje że Vince mądrze to rozwiąże

     • Hunico & Camacho WWE

      Jedno jest pewne , oby ktoś z młodych zawodników .

   • Konrad Sobieszek

    Nie wiadomo. Jak dla mnie szybciej Lesnar niż Cena wygra na WM-ce. Choć trzeba przyznać, że walka z Ceną dla Reignsa byłaby ciekawa. Chyba najciekawsza walka do zabookowania na tą chwilę.

 • Fizjoterapeuta

  Fajnym scenariuszem by było-zwycięstwo Romana nad sheamusem w jaki kolwiek sposób, następnie wchodzi Brock Lesnar i dostaję rewanż bo Vince jest wściekły na Reignsa i Lesnar zostaje mistrzem, na RR wygrywa rewanż Roman ale przez DQ a zwycięzcą RR matchu jest KO i mamy Triple threath match na Wrestlemanii. Myślę że występ the Rocka będzie skierowany głównie w Johna Cena bo w końcu muszą go podbudować do zdobycia głównego pasa po raz 15!

  • THE VIGILANTE STING

   tylko że lesnar napewno nie pojawi się na raw przed RR :

 • Robert Kowalski

  Moim zdaniem Roman pokona Sheamusa, kiedy przypadkowo wpadnie na Vince’a i będzie ref bump, po czym przyleci kolejny sędzia i Spear dla Celtic Warriora. W następnych tygodniach Vince będzie mówił że Roman go celowo zaatakował.

  DQ? Tydzień temu już było. Pewnie John dostanie No DQ Match i wbije LoN. Wbija RR i rozwala ich, po czym odchodzi na zaplecze, a Cena jest gotowy do ostatniego AA na Alberto i… wtedy gaśnie światło. John leży, a wtedy Alberto przypina. John prowadziłby śledztwo i na FL dopiero wybiłby GONG!

  Kto potwierdzi udział w Royal Rumble? Kilka zawodników naraz. Moim faworytem i tak jest Hunter, który powróci dopiero na Royal Rumble.

  Nie wiem. Pomijam. Rae powinna wrócić do bycia divą, jeśli już. Breeze za to jakiś feud. Ale i tak za miesiąc przepadną.

  New Day. Trzeci tytuł na szali dzisiaj? Ja to bym dał Triple Threat Elimination Match z Dudley Boyz i Lucha Dragons (wiem wiem po prostu oszczędzali by Sin Carę) – do wygranej po eliminacji obu teamów i wtedy wbija… TWF. Co? Heel vs heel o pasy mistrzowskie tag team to jest coś co by mi się podobało. A New Day i ktoś kontra TWF na którymś RAW to byłaby bajka! BAJKA!

  ______

  Podsumowując: jak rozpiszą to dobrze to wyjdzie udane RAW, bardzo udane nawet