Według ostatnich informacji, Finn Balor w najbliższym czasie zmierzyć ma się o pas NXT z Baronem Corbinem. Podobno na NXT Takeover: Dallas Balor ma bronić swojego pasa w walce z powracającym Samim Zaynem.

Skoro jesteśmy przy NXT to warto wspomnieć, że mistrzowie NXT Dash Wilder & Scott Dawson mają teraz feudować z Chadem Gable & Jasonem Jordanem.

John Cena powrócił do ringu na wczorajszym live evencie WWE w Madison Square Garden. Cena pokonał WWE United States Championa Alberto Del Rio w walce o pas jednak przez dyskwalifikację (Del Rio wykonał Low Blow).

Na WWE.com pojawiła się informacja, że Vince McMahon powróci na najbliższym RAW. Przypomnijmy, że Vince został znokautowany Superman Punchem od Romana Reignsa dwa tygodnie temu.

Na tym evencie powrócił także Stardust, który przegrał z Titusem O’Neilem. Rhodes został kontuzjowany 7 grudnia na RAW w walce z Jackiem Swaggerem.

Warto wspomnieć, że The Prime Time Players na evencie po Bożym Narodzeniu walczyli oddzielnie. Titus walczył na evencie w Nowym Jorku a Darren Young walczył w Detroit, gdzie połączył siły z Zackiem Ryderem, Damienem Sandowem, Curtisem Axelem oraz Fandango.

Nikki Bella, która ma przerwę od 26 października, na twitterze napisała, że prawdopodobnie pod koniec stycznia będzie wiedziała kiedy będzie mogła powrócić do ringu.

Według PWInsider Edge & Christian mają zacząć nagrywać nową serie dla WWE Network (“Edge and Christian’s Show That Totally Reeks of Awesomeness”) na początku stycznia.

Cesaro w styczniu ma pojawić się w Birmingham, aby sprawdzić, jak funkcjonuje jego ramię. Cesaro nabawił się kontuzji w listopadzie, a oficjalnie stwierdzono, że kontuzja będzie trwała od 4 do 6 miesięcy (czas zależy od tego, jak przebiegnie rehabilitacja).

Bray Wyatt napisał na twitterze, że tegoroczne Royal Rumble będzie całkowicie ich.

Hideo Itami po powrocie Samiego Zayna na NXT napisał na twitterze, że teraz jego kolej.

Na chwilę obecną nie ma oficjalnych informacji co do miejsca WrestleManii 33 w 2017 roku, ale prócz Minneapolis brane pod uwagę jest Orlando. W Orlando odbyła się WrestleMania 24 w 2008 roku.

Heath Slater w wywiadzie z Michaelem Colem powiedział, że zajął 8 miejsce w głosowaniu na WWE Superstar of the Year 2015. Heath w tym wywiadzie także poinformował, że federacja ma zamiar nagrać drugi sezon programu Swerved, który był bardzo popularny na WWE Network.

Jak wiemy zawsze po Slammy znajdą się jakieś spekulacje, że WWE samo wybiera zwycięzców, jednak według The Wrestling Observer Newsletter tegoroczne głosowanie WWE Slammy Awards było prawdziwe.

Bilety na poniedziałkowe RAW w Barclays Center w Brooklynie oficjalnie zostały wyprzedane. Według PWInsider WWE nie wydało żadnych darmowych biletów na to show.

Także bilety na Royal Rumble zostały wyprzedane.

Kolejny epizod WWE Top 10
https://www.youtube.com/watch?v=S8AJZ5rSjO4

The Rock wraz ze swoją kuzynką, divą WWE Nią Jax. • LoboTaker

  Yay, niech wróci Swerved. bo to było świetne 😀

  “Jak wiemy zawsze po Slammy znajdą się jakieś spekulacje, że WWE samo wybiera zwycięzców, jednak według The Wrestling Observer Newsletter tegoroczne głosowanie WWE Slammy Awards było prawdziwe.” – coś słabo w to wierzę, patrząc na to, kto wygrał Tag Team of the Year -.-

  • Konrad Sobieszek

   Marki głosują to nie dziwne, że Usos wygrali. Bardziej się dziwię, że Seth wygrał gwiazdę roku, ale to tylko potwierdza, że wróci jako face.

   • Kuba Konopka

    czy ja wiem jego promo było bardziej hellowe

    • LoboTaker

     Bo jeszcze jest heelem, ale potem może wrócić jako face.

     • Konstantin

      Było heelowe bo cały program który pewnie miał prowadzić go do turnu musiał zostać zmieniony przez kontuzje. Może chcą doprowadzić do pojedynku Reigns-Rollins. I po nim turn lub może nawet 2.

     • Konrad Sobieszek

      Nawet jeśli wróci jako heel, to już nie będzie zbierał heatu. O to mi w tym wszystkim chodziło. Najlepsze jest to, że z Rollinsa zrobili gwiazdę zupełnie przez przypadek 😀
      Walizkę wygrał po to, aby gdzieś w przyszłości odgrzano feud z Reignsem, gdy ten już będzie miał pas po Lesnarze. Na początku i tak miał być zniszczony przez Reignsa, ale zdarzyła się kontuzja i postanowili, że jeszcze raz jobbnie mu Ambrose. Pas zdobył dzięki temu, że nikt nie chciał widzieć z nim Romka, a jego czysty job Lesnarowi nie wchodził w grę. Potem musiał wozić się z pasem do momentu, w którym Roman będzie over. W końcu jednek w lato zorientowali się, że mogą dać 16 pasek Cenie. Ten jednak postanowił, że zrezygnuje z 16 na razie na rzecz swojej dziewczyny, która miała pobić rekord najdłuższej Divas Championki. Tak Seth został pierwszym US i WWEWHC Championem. Potem dwójka emerytów i w końcu miał jobbnąć Reignsowi. No i znowu lipa, bo tym razem jego kontuzja. Jak dla mnie, to chyba nikt nie został gwiazdą w tak bardzo przypadkowy sposób jak Rollins. Nawet Bryan wyszedł mniej przypadkowo. Wszystko złożyło się idealnie. I teraz jeśli nie są głupi to zauważą, że mają w nim przyszłą twarz federacji.

     • Konstantin

      Rollins w formie letnio-jesiennej to zawodnik idealny.Wygląd,charyzma, umiejętności ringowe, naturalność, swoboda za mikrofonem, ciekawe proma. Dodatkowo bardzo dobrze poradził sobie w takim gimmicku korporacyjnego heela.
      To czyli Cena miał do wyboru-albo on zostanie mistrzem albo Bella pobije rekord?

     • Konrad Sobieszek

      Takie były plotki

 • Konrad Sobieszek

  Nikki Bella ma mieć dopiero wyjaśnioną sytuację pod koniec stycznia. Nie wiadomo czy już wtedy wróci.

 • Jeff Hardy

  Czyli co mamy przyszłą mistrzynię div – Nię Jax?