Podczas WWE Week na USA Network prócz gal RAW Slammy, SmackDown Live oraz Tribute to the Troops zostanie wyemitowany film “Santa’s Little Helper”.

W opublikowanej przez WWE.com zapowiedzi najbliższego RAW można przeczytać, że szykuje się wielki segment pomiędzy Authority wraz z powracającym Triple H’em w składzie i Romanem Reignsem. Najprawdopodobniej Authority będzie szukać kolejnej okazji do zemsty na “Big Dogu”.

Były zawodnik WWE Tyler Reks powiedział w AMA na Reddit, że John Cena w przeszłości uwziął się na Alexa Rileya. Podobno John starał się za wszelką cenę zdobyć powód do zwolnienia Riley’a. Pewnego razu Cena nawet grzebał w torbie Alexa i znalazł tam witaminy, do pustej szatni wszedł wtedy Riley a wkurzony Cena zaczął pytać się go czy ten sądzi, iż to jest w porządku. Cały wywiad możecie przeczytać w linku poniżej.
https://www.reddit.com/r/SquaredCircle/comments/3x9ywh/

Dzisiaj odbędzie się event w Kalifornii, na którym Brock Lesnar zmierzy się z Alberto Del Rio. Warto dodać, że walka ta będzie o pas United States.

Na poniedziałkowym RAW Slammy Awards odbędzie się zemsta The Authority na nowym mistrzu WWE World Heavyweight Romanie Reignsie.

Czwartkowe SmackDown oglądało 2,332 milionów widzów. Jest to wzrost w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to show oglądało 2,133 milionów widzów.

WWE podpisało kontrakt z Jerome Turnerem, który już niedługo rozpocznie treningi w WWE Performance Center.

Triple H poinformował, że bilety na live event NXT w Milwaukee, Chicago, Pittsburghu oraz w Detroit zostały wyprzedane. Bilety na NXT “Takeover: Dallas także zostały dzisiaj wyprzedane.

Firma The Vanguard Group zakupiła 3,491,271 akcji WWE. Jest to w sumie 4,7% akcji całej firmy.

Kane, jak i Big Show mają powrócić do WWE TV w nowym roku.

WWE planuje pojedynek Charlotte vs. Becky Lynch, ale raczej nie odbędzie się on na WrestleManii 32.

WWE zdecydowało się o wydaniu DVD “The U.S. Championship ? A Legacy of Greatness” w maju 2016 roku zamiast DVD o Shane’ie McMahonie, gdyż sam Shane podobno nie chciał angażować się w ten projekt.

WWE Top 10 Niebezpieczne akcje na Stage’u
https://www.youtube.com/watch?v=868ncpb5vNI

Oddział The USO (United Service Organizations) z Waszyngtonu przyznał nagrodę “Złotego Buta” WWE i Stephanie McMahon. Jest to pierwsza taka nagroda dla federacji.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Okładka TLC 2015 DVD



 • Artur Józwa

  Tak myśląc nad tą walką Brocka Lesnara z Alberto znalazłem jakiś sens . Wątpię aby Lesnar miał zostać mistrzem US , to będzie dla niego bardziej jak upokorzenie że miałby się mierzyć z mid cardami . Możliwe że podczas tej walki będzie ingerowało LoN i może będzie feud z Sheamusem , bo podobno miał taki być .

  • Nugat14

   Miałeś rację co do ingerencji LoN 😀

 • Przemo XD

  Kiedy wyniki live event’u

 • Patrycja Warzecha

  ten live event bedzie można oglądać jutro gdziekolwiek? czy tylko wyniki?

 • Konrad Sobieszek

  “Były zawodnik WWE Tyler Reks powiedział w AMA na Reddit, że John Cena w przeszłości uwziął się na Alexa Rileya. Podobno John starał się za wszelką cenę zdobyć powód do zwolnienia Riley?a. Pewnego razu Cena nawet grzebał w torbie Alexa i znalazł tam witaminy, do pustej szatni wszedł wtedy Riley a wkurzony Cena zaczął pytać się go czy ten sądzi, iż to jest w porządku. Cały wywiad możecie przeczytać w linku poniżej.”

  Z tego co wiem jedyne dwie legendy, które nigdy nie zaprotestowały i nigdy nie bały się pushnąć młodych to Taker i Kane (nigdy nie słyszałem też o Foleyu). Taker na przykład kilka razy wychodził z propozycjami kto powinien pokonać streak. Oferował to na przykład Randy’emu i mimo, że WWE mogło się na to zgodzić to Randy odmówił. Kane za to nigdy nie chciał zbyt wiele dla siebie, a kto wie gdzie byłby gdyby zachowywał się tak jak Cena, HHH, Micheals, Nash, Hart, czy największy egoista w historii – Hogan. Ciężko znaleźć legendę, która choć raz nie zaprotestowała, albo nie walnęła focha i nie odeszła, jak się okazało że miała jobbnąć (tak jak Austin czy Lesnar). A Cena ma mnóstwo za uszami. Nexus, Riley, Nikki Bella jako najdłużej panująca Divas Champion. Z drugiej strony tyle się mówi jak bardzo wspiera Cesaro, albo Bigiego. Jak się okazuje nikt nie jest idealny

  • LoboTaker

   Wydaję mi się, że Foley także pomaga lub pomagał młodym w rozwoju zawodowym, ale pewności nie mam.

   • Konrad Sobieszek

    Tak ale czy nigdy nie odmówił jobnięcia? O to się rozchodzi. Bo zawsze każda legenda miała przyjaciół wśród młodszego pokolenia.
    Jednak wydaje mi się, że Foley też nigdy nie odmówił przegrania swojej walki, ale nie słyszałem o tym zbyt dużo i polegam raczej na przeczuciu.

    • LoboTaker

     To teraz rozkminiajmy, czy Lesnar kiedyś da komuś młodemu się jobbnąć xd

     • Konrad Sobieszek

      Nie chciał jobbnąć Eddiemu przed WM XX 😉

      Dlatego też odszedł z… WWE? WWF? Nie pamiętam już kiedy zmieniali nazwę. W każdym bądź razie poszło o to, że jak miał tracić pas, to chciał go stracić na WM-ce. Ale Vince obmyślił jego genialny pojedynek z Goldbergiem. To chłopak się wlu**ił i powiedział, że to będzie jego ostatni mecz.

      I wielu wrestlerów ma podobne historie, ale o Kanie, Takerze to wszyscy wypowiadają się w tym temacie w samych superlatywach, a o Foley’u nigdy nie słyszałem.

     • LoboTaker

      Nie chciał jobbnąć Eddie’mu? A tego to nie wiedziałam.
      I fedka zmieniła nazwę w 2002 roku, po przegranej rozprawie sądowej o skrót (owe “WWF” zostało przydzielone World Wildlife Foudation; no wiesz, ta fundacja z pandami jako ich logo)
      PS: A chciał w takim razie jobbnąć Takerowi na WMce? Bo coś kojarzę, że długo się nie zgadzał na wygraną i przerwanie streak’u.

     • Konrad Sobieszek

      Nie chciał wygrać z Takerem. Tylko Vince chciał zakończenia Streaku

     • LoboTaker

      Ja słyszałam, że to sam Taker chciał zakończenia streak’u, bo stwierdził, że dłużej z tym nie pociągnie.

 • Dawid

  Może nie na temat,ale wymyśliłem suchara 😀

  Co je Rolins w święta?
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  Karp Stompa xDD

  • john ślina

   hahahahahAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHCENAHAHAHASLINAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAJEDNREKHAHAHAHAHAJHAHAHAHAKACZKEHAHAHAHAHAHAHAHALIZAKHAHAHAHAHAOHAHAHAHASMAKUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHASERAHAHAHAGHAHA ALE ZES DOJEBAŁ KARP STOMP NO LEZE I NIE WSTAJE HAHAHAHAHAHAHA

   • john ślina

    ALE MUSZE WSTAWAC I SIE UCZYC MAM JUTRO YEST Z PRZYRKI NA KONIEC DZIALU O RYBACH WIEC MOZE BEDZIE PYTANIE CO JE ROLLINS NA SWIETA

    • john ślina

     OBMYSLIŁEM ZAKONCZENIE SHEAMUS REIGNS ; SHEAMUS BEDZIE CHCIAŁ ZROBIC BROGUE KICKA AL WTEDY ROMEK WYJMIE WIELKI TEST Z PRZYRKI SHEAMUS DOSTANIE JEDYNKE ZOSTANIE COFNIETY DI PODSTAWÓWKI I PRZEGRA PRZE ZEGRA PRZEZ CONT-OUT

     • john ślina

      albo zamiast royal rumble taki wielki test z przyrki kto napisze njlepiej ten dostaje main event przyrkamanii (ps pewnie ślina by ściągal zeby rusev ,owens albo wayatt nie wygrali)

 • THE KRIS J 99

  ach Alex Riley…..Wie ktoś coś o nim?Kiedy można liczyć na powrót do NXT??

 • LoboTaker

  Nonono, ciekawe trofeum, ciekawe za co, za kopanie widzów po tyłkach? xD
  I zgodzę się z Konradem niżej, co do kwestii Ceny – tak niewiele legend pomagało młodym, jak tylko się dało i okazuje się, że są to ci z najmroczniejszymi gimmickami 😉

 • Adrian

  sa juz wyniki eventu z kalifornii? jakies video z walk lub cokolwiek?

 • Hunico & Camacho WWE