WWE ogłosiło, że Sasha Banks zmierzy się z Becky Lynch w pre-show’ie WWE TLC.

Najbliższy event, na który jest awizowany Brock Lesnar to live event w Inglewood, CA w sobotę 19 grudnia. Zarząd areny, która będzie gościć tę galę, opublikowała wiadomość na Facebooku, z której wyczytać można, iż Lesnar zawalczy o pas US z Alberto del Rio. Inne walki reklamowane na ten house show to Roman Reigns vs. Sheamus oraz Dean Ambrose vs. Kevin Owens. Warto wspomnieć, że Lesnar w całej historii WWE nie był innym mistrzem niż tym “głównym” a także od czasu swojego powrotu w 2012 roku nie walczył ani razu o inny pas niż “WWE Championship”. Nie wiadomo jeszcze czy gala z udziałem Lesnara będzie emitowana na WWE Network.

W czwartek rozpoczął się tour NXT po Wielkiej Brytanii i tak już pierwszego dnia fani z Newcastle nie mogli narzekać na wydarzenia, gdyż podczas gali w nieco zmienionym wyglądzie powrócił Sami Zayn. Sami zawalczył z Finnem Balorem, z którym przegrał, jednak przed pojedynkiem jak i po nim obaj zawodnicy uścisnęli sobie dłonie. Warto wspomnieć, że podczas emisji proma TLC fani z Anglii mocno wygwizdywali, gdy pojawiał się Roman Reigns oraz cheerowali moment, gdy otrzymuje on Brogue Kicka.

WWE Network ma zadebiutować w Japonii 5 stycznia, jednak na początku wszelkie streamy będą nadawane w języku angielskim i dopiero WWE ma sprawdzać, czy sens będzie miało tłumaczenie niektórych treści na język japoński. WWE ma również na uwadze inne rynki azjatyckie w tym Chiny.

Triple H ogłosił, że kolejne NXT Takeover będzie miało miejsce przed WrestleManią 32 w piątek 1 kwietnia w Kay Bailey Hutchison Convention Center w Dallas i będzie nazywało się Takeover: Dallas.

Jak wiecie ostatnio sporo mówiło się o zatrudnieniu przez WWE Noelle Foley do przeprowadzania wywiadów z zawodnikami na zapleczu, na chwilę obecną mówi się, że nie nastąpi to zbyt szybko i jej atutem nie będzie na pewno jej wzrost.

Daniel Bryan w wywiadzie dla Yahoo podczas touru w Azji powiedział, że wolałby zobaczyć więcej młodych zawodników a mniej part-timerów takich jak Brock Lesnar.

Ostatnie Smackdown oglądało 2.133 mln widzów (rating 1.55), co było niewielkim wzrostem oglądalności w porównaniu do poprzedniego tygodnia (2.044 mln widzów, 1.49 rating). Smackdown zajęło szóste miejsce pod tym względem w czwartkowy wieczór.

Jak wiecie ostatnio sporo mówiło się o zatrudnieniu przez WWE Noelle Foley do przeprowadzania wywiadów z zawodnikami na zapleczu, na chwilę obecną mówi się, że nie nastąpi to zbyt szybko i jej atutem nie będzie na pewno jej wzrost.

Daria Berenato (zawodniczka Tough Enough) ujawniła na evencie NXT na którym zadebiutowała, że będzie w WWE nazywała się “Jersey Devil”, według informacji od fanów, jej styl jest podobny do stylu MMA.

Podobno są wielkie plany co do Jasona Jordana oraz Chada Gable w NXT, gdyż każdy już zauważył, że razem są znacznie lepsi niż osobno.

WWE Network dodało kilka epizodów RAW z 2000 roku.

Zack Ryder podczas swojego Q&A na Twitterze wspomniał, że jego realnym celem na chwilę obecną jest zdobycie pasów Tag Team z Mojo Rawleyem, jednak nie określił czy chodzi o główny roster, czy NXT. Ryder wspomniał także, że spróbuje wyprodukować chociaż jeden epizod “Z! True Long Island Story”.

John Cena ma mieć wolne od live eventów przez kilka tygodni po Royal Rumble. Pierwszy event, na którym Cena znów ma się pojawić to tour w Niemczech, który zacznie się 10 lutego.

RAW 1 lutego będzie miało miejsce w BJCC w Birmingham, AL.

Dolph Ziggler będzie gościem kolejnego programu “Unfiltered” Renee Young.

DVD wydane przez WWE w kwietniu 2016 roku na temat Dudley Boyz będzie nosić tytuł “Straight Outta Dudleyville: The Legacy of The Dudley Boyz.”.

WWE.com opublikowało ankietę, w której fani mieli wybrać kto najprawdopodobniej straci pas na TLC. W sondzie prowadzi Sheamus z 43% głosów, następny jest Kevin Owens a trzecie New Day.

Cody Rhodes zapowiedział nowy projekt (prawdopodobnie DVD) zatytułowany “The Last Cowboy”, który będzie oczywiście na temat jego ojca Dusty’ego Rhodesa, który zostanie wydany w 2017 roku.

ROH World Champion Jay Lethal podczas swojego AMA na Redditcie na pytanie o kontakt WWE z nim wraz z ofertą umowy odpowiedział przecząco. Przez ostatnie miesiące pojawiało się wiele newsów, iż WWE jest zainteresowane Lethalem, gdy jego kontrakt z ROH wygaśnie.

Na stronie Change.org pojawiła się petycja na temat usunięcia z WWE Hall of Fame Donalda Trumpa. Aktualnie pod petycją podpisało się 7,481 osób.

Rey Mysterio w piątek skończył 41 lat.

Bardzo ciekawa winieta z udziałem Ericka Rowana

Nowy t-shirt Bayley oraz pierwszy Asuki

Batista na planie zdjęciowym filmu “Bushwick”

Top 10 momentów SmackDown: https://www.youtube.com/watch?v=rXH7_0MFWQw

WWE Top 10: Ataki na krzesełka
https://www.youtube.com/watch?v=6vEt28Zivp0 • Dominik Szałek

  WTF ?!? Lesnar vs ADR hahahah jeszcze w dodatku o US Title , Mysterio latka lecą , wolałem starą fryzure Samiego
  PS. ciekawe o co chodzi z Rowanem ?

  • maksmon

   pewnie po prostu maskę mu zmieniają

  • Jeff Hardy

   Jeśli miałoby do tego dojść to proste że Lesnar musiałby wygrać, a mimo to że jest w sumie to jest jednym z moich ulubionych wrestlerów to nie chciałbym go widzieć z pasem IC lub USA, bo to trochę tak jakby dali go teraz Kane’owi lub Takerowi. W sumie to że Cena pewnie zdobędzie pas jest przewidywalne, ale może w końcu WWE zrobi coś zaskakującego. ADR mógłby wygrać z Lesnarem tylko przez Count Out lub dźwignię. Lesnar przecież nie przegrał przez pinfall od WM XXIX i Alberto raczej nie jest kimś komu WWE mogłoby dać zakończyć taki streak

 • Patryk Pawlak

  Nie będzie żadnego feudu … ma być KO vs Lesnar