Dzisiaj rano odbyła się telekonferencja Triple H’a na temat NXT “Takeover: London”. Hunter powiedział, że Sami Zayn powróci do ringu, ale prawdopodobnie dopiero po Takeover. Możliwy jest także pojedynek Fatal 4 Way i debiut Eliasa Samsona. Triple H powiedział także, że możliwy w przyszłości NXT w 2016 roku jest event w Japonii, ze względu na sukces “Beast In The East”.

Mówi się, że podczas przeniesienia SmackDown na USA Network w styczniu będzie co najmniej jedna istotna zmiana. Na chwilę obecną nie wiadomo co to będzie, ale spekuluje się, iż będzie to miało coś wspólnego z komentatorami lub wyglądem show.

Daniel Bryan w wywiadzie dla The New Paper powiedział, że możliwe jest, iż to koniec jego kariery w WWE, ale nie sądzi, aby to był koniec jego kariery w tym biznesie. Bryan dodał także, że znalazł inną pasję, ale jeżeli będzie to dla niego koniec z wrestlingiem, to w takim razie będzie to dla niego smutny moment ze względu na to, że interesuje się nim od piątego roku życia. Natomiast w wywiadzie dla PassThePopcorn powiedział, że WWE pytało się go o chęć bycia trenerem w NXT. Daniel powiedział, że w pewnym momencie swojego życia chciałby zająć taką posadę, ale jeszcze nie teraz.

WWE United States Champion Alberto Del Rio w wywiadzie dla meksykańskich mediów skomentował swój powrót do WWE, mówiąc, że WWE pierwotnie pozwoliło mu pracować na AAA Guerra de Titanes, ale kiedy AAA anulowało show, WWE anulowało także swoją ofertę. Del Rio był zdenerwowany, że nie mógł stracić pasa AAA Mega Heavyweight z powodu zdezorganizowania AAA.

Brock Lesnar został dodany do zapowiedzi RAW 14 marca w CONSOL Energy Center w Pittsburghu.

Żona Cody’ego Rhodesa Eden napisała na twitterze, że pracuje nad nowym projektem w WWE.

Zack Ryder napisał na twitterze, że ma przygotowany nowy epizod “Z! True Long Island Story.” W jednym z wywiadów Ryder powiedział, iż żałował przesunięcia swojego show na oficjalny kanał YouTube WWE.

WWE Network usunęło epizody Stampede Wrestling ze względu to, że wszystkie prawa są w posiadaniu Breta Harta, które dostał od swoich rodziców przed ich śmiercią.

Głównym powodem zatrudnienia syna Micka Foleya, Deweya Foleya, były jego pomysły, które spodobały się wielu osobą w firmie w tym Triple H’owi.

The Rock został nominowany do nagrody “najlepszego aktora w serialu komediowym” na NAACP Image Awards 2015 za jego pracę na HBO Ballers.

Chłopak Noelle Foley Frank “The Clown” Mustari wyraził na Facebooku swoją frustrację z aktualnego “produktu” WWE.

Sting w podcast’cie Wooo! Nation z Ricem Flairem powiedział, że po walce z Sethem Rollinsem na Night of Champions potrzebował operacji z powodu kontuzji szyi, która mogła zakończyć jego karierę.

Prawdopodobne jest to, że Ric Flair będzie regularnie pojawiał się na tygodniówkach do WrestleManii 32.

WWE Intercontinental Champion Kevin Owens zajął piąte miejsce w rankingu Sports Illustrated’s Social 100 list.

Facebook opublikował listę 10 najbardziej omawianych show w 2015 roku. WWE RAW znajduje się na 5 miejscu, poniżej cała lista.
1. Game of Thrones
2. The Walking Dead
3. The Daily Show
4. Saturday Night Live
5. WWE Raw
6. The Simpsons
7. 19 Kids and Counting
8. Grey’s Anatomy
9. Last Week Tonight with John Oliver
10. Orange is the New Black

Plakat reklamujący film “Teenage Mutant Ninja Turtles 2”, poniżej także link do traileru tego filmu.
https://www.youtube.com/watch?v=HeaugHGd1Kw

Bezpośredni odnośnik do obrazka • BlueDragon

  Ciekawe co będzie tą wielką zmianą. Szkoda Bryana, może chociaż jakaś ostatnia walka?

  • Łukasz Bączek

   Szczerze , jak ma skończyć jako kalek to szkoda zdrowia

 • Konrad Sobieszek

  Bryan myśli o zakończeniu kariery w WWE? Chce odejść? Na mój nos jasno i wyraźnie rysuje mi się walka o WWEWHC na WM-ce: Sheamus jako Champion i Bryan jako wygrany na Rumble. Rewanż za Wrestlemanię 28. W sumie to chyba najlepsze rozwiązanie.

  • Artur Pieczyński

   Tu nie chodzi o to, że chce odejść – zdrowie mu nie pozwala.

   • Jeff Hardy

    Pozwala tylko lekarz WWE go przytrzymuje. Przecież jeszcze nie tak dawno mówił że jeśli WWE dalej będzie mu blokować możliwość powrotu to się rozstanie z federacją.

    • Konrad Sobieszek

     Po prostu to jest work. Przynajmniej mam takie wrażenie. Jak nic wróci na Rumble.

    • Artur Pieczyński

     W takim razie dzięki za info 🙂 Ja tylko słyszałem o tym, że właśnie lekarze się nie godzą na powrót ale nie znałem jego opinii na ten temat. Dzięki 😉

 • Nugat14

  […]które spodobały się wielu osobą w firmie.
  Ortografia na tej stronie nieraz mija się z celem.

 • Konstantin

  Bryana osobiście nie lubię zbyt bardzo ale go szkoda. Co wymieniania go jako kandydata do wygrania RR.Dla mnie to byłoby niesprawiedliwe. Gościu jest kontuzjowany od kwietnia. Przez ten czas na tą wygraną zasłużył zdecydowanie Wyatt,Ambrose, Owens czy też np. ktoś z New Day. Tak samo uważałem rok temu i się cieszyłem gdy wyleciał z ringu jako chyba 10 od końca.
  A jeszcze coś do Owensa. Takie moje przemyślenie. Niesamowite jak na niego stawiają. W ciągu 9 miesięcy czysta wygrana z Ceną, pas IC, półfinał turnieju o pas WHC, teraz w planach feud z Lesnarem. Coś czuję,że pod końcówkę następnego roku może on zostać mistrzem WWE. N

  • Konrad Sobieszek

   A kto wygrywał Rumble w poprzednich latach? Batista i Reigns. Tak samo jak Bryanowi teraz nie należała im się wygrana i była cała masa innych osób, które pasowały do wygrania w Rumble za poprzedni rok. W 2014 był to Bryan lub Wyatt, a obaj nawet nie wzięli udziału w Rumble. W tym roku wygrać powinien Ziggler za SS, Wyatt (znowu) albo Ambrose. No ale zobaczymy jak to będzie. Są dwie osoby na razie jako wielcy faworyci – Bryan i Lesnar. Lesnar zostanie wybuczany z tych samych powodów co Batista i Reigns w ostatnich latach – zbyt przewidywalny. Bryan nie zostanie wybuczany nigdy. Więc jeśli chcą, aby zwycięzca nie został wybuczany mają do wyboru totalną niespodziankę i zaryzykować, że ludzie w czasie RTWM się od niego mogą odwrócić albo postawić na Bryana, który nie zostanie wybuczany już nigdy i na którym mogą przedstawić jako heela nawet Stone Colda.

   • Konstantin

    Wyatt na pewno będzie długo w ringu w RR matchu. Po prostu zasłużył przez ten cały czas w WWE gdzie ani razu nie dostał title shota do żadnego pasu.

 • Artur Pieczyński

  Btw, to prawda, że kontuzja Ortona jest powazniejsza niż myślano i ma wrócić w 2017? Ostatnio coś na twitterze takiego widziałem