Podczas SmackDown doszło do małego incydentu. Otóż dwóch młodych chłopców nazwało Romana Reignsa “nigger” gdy ten wchodził przez publiczność. Doprowadziło to do krytyki ze strony innych fanów, a potem do kłótni między matką chłopców a innymi fanami. Ochroniarze wyprowadzili rodzinę z areny, bo to właśnie ona była przyczyną problemów.

Możliwy spoiler na TLC:
Wczoraj odbyły się tapingi gali Tribute to the Troops, które wyemitowane zostanie dopiero za około 2 tygodnie, a więc możliwe, że spoilerują one TLC, gdyż wszyscy obecni mistrzowie pojawili się ze swoimi pasami.

John Cena pojawił się w NBC Today gdzie promował film Sisters, ale także wypowiedział się na temat Donalda Trumpa a dokładnie o jego wypowiedzi o tym, że Muzułmanie powinni dostać zakaz wjazdu do USA. Cena powiedział, że Donald jest coraz bardziej arogancki i przypomniał także, co działo się podczas drugiej wojny światowej w USA, gdy robiono coś podobnego.

Poniedziałkowe RAW oglądało 3,054 milionów widzów (rating 2.15). Jest to spadek o 4% w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to show oglądało 3,17 milionów widzów (rating 2.21). Jest to drugi najgorszy wynik RAW od czasu, gdy WWE przeszło na nadawanie czerwonej tygodniówki przez 3 godziny.

Podobno mistrzowie WWE Tag Team The New Day w ostatnich miesiącach są na szczytach list sprzedaży towarów w sklepie WWE dzięki sprzedaży koszulek i specjalnych skarpetek. Zapewne dlatego też w poniedziałek nowe rogi jednorożców New Day zostały wyprzedane w zaledwie 5 godzin.

W dark matchu przed tapingami w Jacksonville Titus O’Neil pokonał Heatha Slatera, po walce Titus wykonał taniec “Millions of Dollars” z Governorem Scottem.

Sami Zayn ma pojawić się na show w Sheffield podczas trasy NXT w UK. Sami ma walczyć z Baronem Corbinem i Finnem Balorem.

W październiku z NXT zwolniony został Cal Bishop. Podczas najnowszego epizodu WWE Breaking Ground wyświetlone zostało właśnie wideo ze zwolnienia zawodnika przez Dyrektora od spraw z talentami Canyona Cemana.

Ochrona podczas WWE Tribute to the Troops i SmackDown nie wiadomo z jakiej przyczyny zabierała plakaty związane z Chrisem Jericho. Podobno przez większość tapingów tłum był bardzo cicho. Będąc w temacie Y2J’a, warto wspomnieć, że powiedział on ostatnio, iż nie zamierza robić czegoś takiego jak “pożegnalna walka” i jego ostatnim pojedynkiem może być nawet walka na live evencie.

Cody Rhodes na swoim prywatnym koncie Twitter napisał, że po RAW musiał pojechać do szpitala Roper w St, Charleston w Południowej Karolinie.

Na RAW Alberto Del Rio powiedział Zebowi Colterowi, że już go nie potrzebuje. Wcześniej pisaliśmy właśnie o tym, że WWE planuje, aby Del Rio na początku 2016 roku był już bez Zeba. Nie ma żadnych informacji co teraz dalej będzie z Colterem.

7 stycznia odbędą się najbliższe tapingi NXT w Full Sail University. Kolejne tapingi będą miały miejsce 27 stycznia.

W tym tygodniu na ESPN nie pojawił się kolejny epizod WWE “Off The Rop Rope”. Jonathan Coachman napisał na twitterze, że za tydzień wszystko “powróci do normy”.

Brock Lesnar został dodany do zapowiedzi RAW 8 lutego w Seattle oraz 6 lutego (live event WWE) w San Jose.

Jim Ross na swoim blogu wypowiedział się na temat plotek o jego śmierci. Jim napisał, że ktoś włamał się na jego konto Twitter w niedziele rano, a potem napisał, że nie żyje. Jim dodał, że żyje, ale jest bardzo wkurzony.

Promo WWE Slammy Awards 2015, którego sponsorem jest Coca-Cola. Show odbędzie się 21 grudnia w Minneapolis, Minnesota.
https://www.youtube.com/watch?v=Y8-ckOIrYjk

Pierwsze promo WWE SmackDown na USA Network.
https://www.youtube.com/watch?v=vWowz6UL_Tg

Top 10 Momentów z RAW
https://www.youtube.com/watch?v=c4nkYMWOJTw

5 Things – Gwiazdy WWE, którzy są braćmi innych zawodników
https://www.youtube.com/watch?v=k2ZioPiRE2E • Konrad Sobieszek

  Nie wiedziałem, że w Ameryce rasizm potrafi być jeszcze publicznie okazywany. Jest to tam tępione nawet bardziej od pomysłów Donalda Trumpa.

  Spotkałem się nawet z opinią, że być może WWE podstawiło tą rodzinę, aby Roman był bardziej lubiany przez fanów. Niektórzy fani mają na prawdę dziwne pomysły.

  Cena pojawił się też w tym show. I świetnie wypadł. Niesamowite jak bardzo chciałbym zmiany jego gimmicku. Nie koniecznie musi przechodzić heel turn, po prostu coś mniej dziecięcego.

  Nie dziwne są wyniki sprzedaży merchandise’u New Day. Niesamowity wynik. Popularność New Day odbija się chyba na wszystkich płaszczyznach: w sprzedaży merchu, popularności UpUpDownDown (jeśli jeszcze nie widzieliście tego kanału na YouTube to musicie koniecznie zobaczyć, jak Xavier zniszczył Miza w Street Fighter 2), ich popularności na twiterze i innych mediach społecznościowych, a także w reakcji publiczności na nich podczas gal.

  Powrót Samiego to genialna wiadomość, ale czy nie powinien wrócić od razu do MR? Być może szykują jego powrót na Rumble, ale czy ma on po co wracać do NXT?

  • Tomasz Działowy

   Co do Ceny, to fajny by był jako taki badass typu Lesnar. W sensie, że ma dwa ataki, którymi wszystkich rozkurwia.

   • Konrad Sobieszek

    Nie, zdecydowanie nie. Chodzi mi raczej o kierunek, w którym stałby się mniej przerysowany. Gdzie mógłby pokazać swoje poczucie humoru, które notabene jest inne niż mogłoby się wydawać. Teraz powinien osiągnąć taki moment w karierze, gdzie praca bardziej go bawi, niż czas gdy musiał utrzymywać show. Mógły czasami odejść od kayfabe tak jak czasem robi to Randy.

    • Rafiki90

     Popieram.

    • BlueDragon

     Prawda jest taka: Każdy ma pomysł na ten biznes tylko nie Vince, np. Cesaro jako mistrz zwiększyłby oglądalność i sprzedasz w Europie, pozatym jest świetny ring skillowo, albo mogliby dogadać się z Hardymi.

     • Konrad Sobieszek

      Prawda jest taka, że dzisiejsze WWE jest słabe, bo chcą pushnąć tylko jednego gościa, gdzie 80% ludzi nie chce go oglądać, a reszta to dzieci. A i tak wolałyby Cenę zamiast Romana.

      To przez to show cierpi. To, że wszyscy muszą zniżać się do jego poziomu. Nie wiem, czemu wybrali akurat jego. Oprócz tego udawanego pokrewieństwa z Rockiem to nie ma nic, co by go popierało. Nawet argument, który zazwyczaj broni Cenę tu nie działa. Mianowicie jego merchandise sprzedaje się bardzo przeciętnie. Tutaj górują tacy goście jak Cena, Ambrose, Orton, Lesnar, New Day, Belle i Paige. Ci wszyscy mają lepsze wyniki. Nie wiem dlaczego wybrali akurat jego. No ale może to nie jego wina, tylko kreatywnych, którzy chcą po prostu wcisnąć nam w jego postaci hybrydę Rocka i Ceny. To nie zadziała nigdy

     • Maciek Kulas

      Coś ty się na tego Romka tak uwziął. Roman jest naprawdę bardzo dobrym wrestlerem tylko nadającym się na chwilę obecną na mid-card.
      PS. Ambrose jest na takim samym poziomie.

     • Konrad Sobieszek

      Nie chodzi mi o samego wrestlera. Po prostu o charakter, który nie pasuje do zawodnika. Widać, że męczy się w tym gimmicku, a WWE starając się by był jak najlepiej odbierany poświęca kolejnych wrestlerów. On mógłby być bardzo fajną postacią, ale musiałby być inaczej używany. Nie musiałby przechodzić heel turnu, żeby stać się topowym babyfacem. Po prostu WWE idzie nie w tym kierunku. Próbują zrobić z niego underdoga, gdzie wygrywa każdą walkę i dominuje w całym WWE. Starają się zrobić z nim ten sam storyline co z Bryanem, ale to się nie przyjmie. Mówię, że inni bardziej by się nadali do tej roli, bo mają lepszy charakter lub udowodnili już, że mogą być genialni gdy da się im szanse, a niektórzy nawet bez tego potrafią się wybić. Roman nie miał takiego punktu w swojej karierze. Nie licząc czasów Shield oczywiście.

      I nie, nie jest on na poziomie Ambrose’a. To jest właśnie najgorsze. On jest od Deana znacznie lepszy w ringu. Ale Znacznie gorszy jeśli chodzi o charakter i mic skill. Domeną Main Eventera zawsze był świetny mic, gdzie u mid cardera ring skill pokazywał jak daleko może zajść. Tutaj natomiast te role są odwrócone.

     • Hassos

      Roman jest lepszy od Deana w ringu? Większych bzdur dawno nie czytałem.

     • Konrad Sobieszek

      Jest lepszy. Dean jest na prawdę nudny, jeśli nie ma kto o niego dbać lub nie jest to jakaś walka typu street fight. Roman bożyszczem ringu nie jest, ale od Deana pod tym względem jest lepszy. Może trochę przesadziłem, z określeniem “znacznie lepszy”, ale w ringu Dean na prawdę nie robi wrażenia. Owszem, ma kilka dive’ów, akcji z linami itp. Ale jako brawler jest bardzo mało interesujący.

     • Hassos

      Dean jest nudny? Eh..To ja nie wiem jak określić Romka. “Ma kilka dive’ów, akcji z linami itp.” No właśnie. A co ma Reigns? Superman Punch, Spear i ten swój kopniak. Tyle. Każda jego walka wygląda TAK SAMO. Nie ma żadnego elementu zaskoczenia. A Ambrose zawsze potrafi czymś zaskoczyć. Boże, przecież Romek nawet porusza się sztucznie.

     • Hassos

      Nie wiem czy nadaje się nawet na mid-card.

 • Wojciech Grzegorz Kubiak

  Ciekawe czy tak samo by się to odbyło, gdyby powiedział ,,białasie”, nie wiem jak to brzmi w slangu tych niggerów

 • Hunico & Camacho WWE

  Nie dziwi mnie że oglądalność RAW spada . Dużo zapychaczy czasu , ostatni raz już nie pamiętam kiedy ktoś stracił pasa na Raw .. chyba rok temu miz i mizdow za sprawą Usos chociaż też nie wiem czy to nie Smackdown było , 90 % event’ów kończy się walkami TT no i feudy nie są za ciekawe a jak już są to trwają za długo .

 • Hunico & Camacho WWE

  Nie dziwi mnie że oglądalność RAW spada . Dużo zapychaczy czasu , ostatni raz już nie pamiętam kiedy ktoś stracił pasa na Raw .. chyba rok temu miz i mizdow za sprawą Usos chociaż też nie wiem czy to nie Smackdown było , 90 % event’ów kończy się walkami TT no i feudy nie są za ciekawe a jak już są to trwają za długo .

 • Szymon.Wiosna

  Kiedy bedzie typer z TLC