Stardust
Pozycja: 25
Poprzednia pozycja: 23
W tym tygodniu pojawiły się doniesienia, że NASA i Instytut Badań Kosmicznych Rosji mogą połączyć siły w celu zbadania Wenus w przyszłości, co może prowadzić do bardziej obiecujących wyników niż te od Cosmic Wasteland.
 
Titus O’Neil
Pozycja: 24
Poprzednia pozycja: —
Titus O?Neil wygląda na gotowego do powrotu i wskakuje na przedostatnie miejsce w rankingu po swoim zwycięstwie nad Heathem Slaterem na WWE Main Event oraz Bo Dallasem na WWE Superstars.
 
Tyler Breeze
Pozycja: 23
Poprzednia pozycja: 25
Tyler Breeze startuje w WWE z dobrym bilansem i jest gotów zmiażdżyć swoich przeciwników, zwłaszcza po zwycięstwie nad R-Truthem na WWE RAW i Zackiem Ryderem na WWE SmackDown.
 
Natalya
Pozycja: 22
Poprzednia pozycja: 22
Ostatnio mało słyszeliśmy o Natalii, co sprawiło, że naładowała swoje baterie i gotowa jest ruszyć do dywizji kobiecej pełną parą.
 
Lucha Dragons
Pozycja: 21
Poprzednia pozycja: 22
Rajd Kalisto w turnieju o pas WWE World Heavyweight szybko się skończył po przegranej batalii z mistrzem Stanów Zjednoczonych Alberto del Rio na RAW.
 
Dolph Ziggler
Pozycja: 20
Poprzednia pozycja: 19
Choć dzielnie walczył w turnieju o pas WWE World Heavyweight to będzie musiał oglądać finał zza kulis, gdyż odpadł w ćwierćfinałach z Deanem Ambrosem.
 
The Dudley Boyz
Pozycja: 19
Poprzednia pozycja: 21
The Dudley Boyz po swoich porażkach z The New Day zyskało nowego wroga, gdyż Cosmic Wasteland postanowili uratować stoły.
 
Jack Swagger
Pozycja: 18
Poprzednia pozycja: 18
Były World Heavyweight Champion Jack Swagger siedzi w tym tygodniu na miejscu 18 z powodu braku aktywności w ringu. Ciekawe co czeka w przyszłości prawdziwego Amerykanina?
 
Team Bella
Pozycja: 17
Poprzednia pozycja: 15
Dwie trzecie Teamu Bella odczuło ból po starciach Alicii Fox i Brie Belii na SmackDown i Superstars.
 
Neville
Pozycja: 16
Poprzednia pozycja: 16
Aspiracje Nevilla na zdobycie pasa WWE World Heavyweight Championship muszą poczekać, w szczególności po jego przegranej w turnieju z Kevinem Owensem na RAW.
 
Team B.A.D.
Pozycja: 15
Poprzednia pozycja: 17
Team BAD po swoim zwycięstwie na WWE Main Event i WWE Superstar podnoszą się w rankingu o 2 miejsca.
 
Sheamus
Pozycja: 14
Poprzednia pozycja: 14
Świat czeka by zobaczyć kto zwycięży w turnieju o pas WWE World Heavyweight. Wszystko może zmienić Sheamus, który nadal ma walizkę Money in the Bank.
 
Cesaro
Pozycja: 13
Poprzednia pozycja: 13
Cesaro nie zaszedł daleko w turnieju o pas WWE World Heavyweight Championship lecz to jednorazowa porażka, gdyż wygrał na SmackDown z The Mizem.
 
Paige
Pozycja: 12
Poprzednia pozycja: 12
Paige może cieszyć się szansą na walkę o pas mistrzowski Div na Survivor Series, jednak nie powoduje to jej wzrostu ani spadku w rankingu i zostaje na 12 miejscu.
 
Ryback
Pozycja: 11
Poprzednia pozycja: 8
Notowania Rybacka spadły po swojej porażce na RAW podczas walki tag teamowej z The Usos przeciwko Tag Team Champions The New Day.
 
The Usos
Pozycja: 10
Poprzednia pozycja: 9
Bracia Usos nie wykorzystali szansy w walce z mistrzami Tag Team na WWE RAW, lecz pokonali oni Brada Maddoxa i Adama Rose’a na WWE Main Event, ale mimo to spadają w rankingu.
 
Charlotte
Pozycja: 9
Poprzednia pozycja: 11
WWE Divas Champion Charlotte będzie musiała bardzo postarać się w walce z Paige na Survivor Series i po sytuacji z RAW z pewnością to zrobi.
 
Kane
Pozycja: 8
Poprzednia pozycja: 10
Kane’a i Undertakera nie interesuje, którzy z członków Wyatt Family dołączą do ich walki na Survivor Series. Ulubiony Demon Diabła pojawił się jako przerażający i niewzruszony zwłaszcza, teraz kiedy powróciło The Brothers of Destruction.
 
The New Day
Pozycja: 7
Poprzednia pozycja: 7
Mistrzowie Tag Teamów WWE zwyciężyli z braćmi Usos i Rybackiem na RAW oraz z Lucha Dragons na WWE SmackDown. Coraz częściej pojawia się pytanie ? Czy ktoś jest w stanie ich pokonać, gdy współdziałają razem?
The Wyatt Family
Pozycja: 6
Poprzednia pozycja: 5
Rodzina Wyatta dostała ważną lekcję w tym tygodniu, nikt nie powinien zadzierać z The Brothers of Destruction, nawet mając kilkukrotną przewagę liczebną.
 
Alberto Del Rio
Pozycja: 5
Poprzednia pozycja: 4
Alberto pomimo awansu do półfinału po zwycięstwie z Kalisto na RAW spada w rankingu przez porażkę na WWE SmackDown, przez co pokazał, że MexAmerica nie jest aż tak bezpieczna i niepokonana.
The Undertaker
Pozycja: 4
Poprzednia pozycja: 6
Wojna pomiędzy Rodziną Wyatta a The Brothers of Destruction rozgorzała na dobre. Teraz nadszedł czas aby użyć siły przeciwko Bray’owi Wyattowi.
Kevin Owens
Pozycja: 3
Poprzednia pozycja: 2
Mistrz Interkontynentalny Kevin Owens nie jest zadowolony z porażki na SmackDown. Jak poradzi sobie w walce z Ambrosem w półfinale turnieju o tytuł World Heavyweight Championship?
Dean Ambrose
Pozycja: 2
Poprzednia pozycja: 3
Dean Ambrose rośnie w siłę i dociera do półfinału turnieju o pas WWE World Heavyweight Championship, ale czy pokona Owensa i dotrze do finału? Czy będzie miał okazję walczyć ze zwycięzcą Royal Rumble 2015 ? Romanem Reignsem?
Roman Reigns
Pozycja: 1
Poprzednia pozycja: 1
Były #1 Contender do tytułu WWE World Heavyweight Championship wciąż jest faworytem w turnieju, dotarł do półfinałów po pokonaniu Cesaro na RAW. Roman czekał na swoją szansę od Wrestlemanii 31, czy teraz ją wykorzysta?

Ranking nie jest ustalany przez nasz portal a jedynie tłumaczony z WWE.com. Ranking ustala WWE.com oraz Academy of Wrestling Arts & Sciences (AWAS), jest on tworzony na podstawie zwycięstwa, jakość rywali, momentum, ogólnej dominacji w ringu, jak i wartości niematerialnych.  • Kacper Lipiński

    Romek musisz zrobić to dzisiaj ! <3

  • Dawid

    Paige pozycja 12 “zostaje na miejscu 9.” chyba błąd 🙂