Karta na grudniowy NXT Takeover: London

WWE NXT Title Match
Samoa Joe vs. Finn Balor

WWE NXT Women’s Title Match
Nia Jax vs. Bayley

WWE NXT Tag Team Titles Match
Enzo Amore & Colin Cassady vs. Dash & Dawson

Apollo Crews vs. Baron Corbin

Asuka vs. Emma

+ Pojawienie się GM’a NXT Williama Regala

The International Business Times informuje, że grupa Anonymous ujawniła, iż jednym z celów ISIS jest niedziela gala Survivor Series w Philips Arena. Atak ten znajduje się w liście niepotwierdzonych w 100% informacji, miejmy więc nadzieje, że do niczego nie dojdzie i show będziemy mogli obejrzeć bez żadnych problemów. WWE wystosowało także komunikat w tej sprawie: “Survivor Series odbędzie się zgodnie z planem, jednakże badamy tę sprawę z władzami federalnymi, stanowymi i lokalnymi.”. Wspomnieć należy także o tym, iż na wczorajszych eventach WWE, ochrona bardziej przykładała się do sprawdzania osób wchodzących na arenę.

Dolph Ziggler, który zadebiutował w głównym rosterze WWE 10 lat temu, ujawnił w swoim Q&A na Twitterze, iż zamierza walczyć jeszcze tylko przez dwa lata.

W ostatnich newsach informowałem, że Gunner oraz Austin Aries byli widziani w arenie NXT przed tapingami. Według informacji zawodnicy byli na backstage’u i możliwe, że wykonali swój tryout przed oficjelami.

ROH World Champion Jay Lethal rozmawiał niedawno z NashvlleScene.com, przez które został zapytany o spekulacje na temat dołączenia do WWE. Jay powiedział, że większość profesjonalnych zawodników od małego marzyło o WWE i oczywiście fajnie byłoby występować dla tej federacji, ale nie jest to coś, czego bardzo potrzebuje.

Potwierdzona została przez WWE obecność Brocka Lesnara na evencie 19 grudnia w Inglewood, California.

John Cena został dodany na tapingi SmackDown 5 stycznia w Laredo, Texas. Są to pierwsze tapingi SmackDown dla USA Network.

Tyler Breeze dodał drugi finisher do swojego arsenału używając Unprettier na Zacku Ryderze na SmackDown. Tyler używał tego ataku w NXT, ale wydaje się, że od teraz będzie to jego drugi finisher po Beauty Shot.

Czwartkowy epizod SmackDown oglądało 2,229 milionów widzów, jest to spadek w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to show oglądało 2,294 miliony widzów.

WWE Hall of Famer Mick Foley był zły na fanów w Full Sail za obraźliwe przyśpiewki o zdolnościach ringowych Evy Marii.

Triple H w wywiadzie dla Greg and the Morning Buzz omówił odejście Hulka Hogana z WWE. Hunter przyznał, że rok 2015 był rokiem wyzwań, ale to nie różni się od innych, dodał także, iż ma nadzieje, że pewnego dnia Hogan powróci do federacji.

Według F4Wonline.com walka Natalyi z Sashą Banks nie będzie pre-showem Survivor Series i nadal nie wiadomo, jaki i czy w ogóle będzie jakiś pojedynek w pre-show jutrzejszego PPV

WWE Diva Becky Lynch skomentowała plotki na temat jej przerwy od ringu, pisząc, że aktualnie o takim czymś nie myśli.

Magazyn Forbes opublikował najbardziej używane usługi transmisji strumieniowej według Parks Associates. WWE Network znajduje się na 5 miejscu, poniżej Top 5:
1. Netflix
2. Amazon Video
3. Hulu
4. MLB.TV
5. WWE Network

Firma filmów dla dorosłych Brazzers zaoferowała pracę Evie Marie, pisząc, że jeżeli skończy z wrestlingiem to aby do nich zadzwoniła.

Była mistrzyni Divas AJ Lee wyda w 2017 roku książkę “CRAZY IS MY SUPERPOWER”.

Blue Pants (Leva Bates) oraz były TNA World Heavyweight Champion James Storm pracowali na ostatnich tapingach NXT. Ich pojedynki zostaną wyemitowane 2 grudnia.

Top 10 momentów ze SmackDown
https://www.youtube.com/watch?v=OH6pYr3feNA

WWE NXT General Manager William Regal wrzucił na swojego twittera zdjęcie nowej koszulki, która będzie dostępna od 10 grudnia z okazji NXT Takeover: London.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Top 10 Naśladowców Undertakera
https://www.youtube.com/watch?v=th1sg9V0HSM • THE VIGILANTE STING

  mam nadzieję że ziggler w ciągu tych najbliższych dwóch lat dostanie jeszcze jakiś większy push

 • John John

  Nawet ISIS nie chce, żeby Reigns pas zdobył. Ale już poważniej, nie podoba mi się to co się dzieje na świecie, wszyscy muszą teraz uważać, ale nie wydaje mi się, by wrestling był zagrożony.

  • crafciak31

   hej, z drugiej strony 15 tys. na arenie to idealny cel, szczególnie że w USA może potem zapanować chaos. mamy się czego obawiać, najprawdopodobniej wykrycia terrorysty na samym wejściu, uchowaj Boże, żeby nie

   • Hack You

    Zgadza się to dobry cel na zamach, ale myślę że służby ochrona itd. spiszą się i spokojnie będzie. Na pewno nie dopuszczą żeby jakiś terrorysta dostał się na arenę, powinna być szczegółowa rewizja przy wejściu i powinni sprawdzić całą arenę zanim wpuszczą ludzi czy nie ma jakiś bomb czy czegoś takiego. Ale myślę tak jak kolega wyżej pisał że to ma na celu tylko i aż sianie paniki.

 • Dean Ambrose

  EVA Mariee w Brazzers ? Mhm 😀 Oby Dean zdobył pas jako face..

 • Arek Bujnik

  To by dopiero było “wesoło” jakby faktycznie ISIS wbiło. Ale moim zdaniem to jest tylko wykorzystywanie okazji na sianie paniki. Ale..czas pokaże,miejmy nadzieję że nic złego się nie stanie

 • Konrad Sobieszek

  Triple H na Twiterze napisał, że nie widzowie nie będą wpuszczani z torbami oraz zostaną poddani rewizji 🙂

 • LoboTaker

  Zapowiada się ‘bombowy’ wieczór…oby się to nie sprawdziło.

  • Konrad Sobieszek

   Zależy w jakim sensie 😀

   • LoboTaker

    Wiadome – oby obyło się bez dodatkowych gości czyli wyznawców Allaha 🙂