WWE Friday Night SmackDown #848
Data emisji: 19 listopada 2015, data nagrania: 17 listopada
Thompson-Boling Arena – Knoxville, Tennessee

Show rozpoczyna MizTV, ale przerywa Kevin Owens i nazywa to The Kevin Owens Show. Alberto Del Rio także przerywa wraz z Zebem Colterem i rozmawia z Owensem. Przerywa mu Dean Ambrose oraz Roman Reigns. Nagle przychodzi także R-Truth a Miz przypomina mu, że nie jest w turnieju. R-Truth przeprasza i odchodzi a Miz zostaje rozproszony przez Reignsa a Dean atakuje punchem Miza. Segement kończy się wyczyszczeniem ringu z heeli.

Po przerwie Miz wraca i żąda walki za zlekceważenie go. Jego rywalem jest Cesaro.

Cesaro def. The Miz

Neville & The Dudley Boyz def. Stardust & The Ascension

Tyler Breeze def. Zack Ryder
Przed walką Tyler obrażał Zigglera, który pojawił się i obejrzał walkę przy stole komentatorskim. Po walce Ziggler zaatakował Tylera wykonując Superkick.

Na arenie pojawli się Druidzi Undertakera, ale z maskami owiec. The Wyatt Family pojawiło się w ringu i Bray powiedział kilka słów na temat Underetakera i Kane’a. Na telebimie pojawił się Undertaker a w arenie Kane z płonącą maską owcy. Undertaker na koniec powiedział “Rest in Peace” a Kane zakończył segment wykonując swój taunt a w ringu pojawiło się pyro.

WWE Divas Champion Charlotte def. Brie Bella

Wywiad Renee Young z Paige na backstage’u.

Big E def. Kalisto
The New Day rozproszyło Kalisto a Big E zakończył walkę.

Wywiad Marii Menounos z Paige & The Miz na kanale E! News o filmie WWE Studios Santa?s Little Helper.

Segment na backstage’u z Deanem Ambrosem i Romanem Reignsem na temat bycia razem w turnieju.

Roman Reigns & Dean Ambrose def. WWE Intercontinental Champion Kevin Owens & WWE United States Champion Alberto Del Rio via DQ
Do dyskwalifikacji doszło po ataku metalowymi schodkami przez Del Rio na Reignsie. Podczas walki doszło także do kilku botchy Del Rio, na końcu Reigns i Ambrose obydwu rywali poczęstowali swoimi finisherami.


Po SmackDown do karty Survivor Series doszła walka Tylera Breeze’a z Dolphem Zigglerem. • crafciak31

  “Ziggler zaatakował Zigglera” chyba się tu wkradł błąd

 • LoboTaker

  Jest błąd, powinno być “rest in peace”, nie “piece”

 • COOTRIPLEH

  6 walk na SuSe ustalonych, ale ciągle nie ma najważniejszej – Tradycyjnego Survivor Series Elimination matchu. Ciekawi mnie czy WWE przypadkiem nie zrezygnowało z tej corocznej walki. Chyba nie złamią tradycji? Jak myślicie?
  A jeśli chodzi o finał turnieju o WWE WHC, to finał obstawiam taki: Romek vs. Ambrose. Ewentualnie może być jeszcze Romek vs. Owens, chociaż to moim zdaniem mniej prawdopodobne bo Vince chyba będzie chciał doprowadzić do konfliktu pomiędzy “braćmi” o najważniejszy pas.
  Zauważyłem, że nie ma też ustalonej walki o pasy TT. Czy Usos nie dostaną teraz title shotu, czy czeka nas jakaś niespodzianka dopiero na samym PPV?

  • Dean Ambrose

   Będzie tradycyjny Survivor Series match. Ryback & Lucha Dragons vs The New Day póki co nie na 100 % bo tam plany ciągle się zmieniają , ale na 80 % xd

 • Marek Kaminski

  Moze na SS dopiro sie dowiemy o Survivor Series Elimination matchu

 • Weq

  No nic, trzeba czekać do niedzieli, oby ta gala była warta nocki :d
  Aktualnie się słabo zapowiada, większość walk przewidywalna :v, chociaż nie wiadomo co z sheamus’em, może wykorzysta walizkę, weźmie pas ( bo nie ma właściciela ), i ten turniej wyłoni pretendenta do pasa .. xD

 • Rorschach

  Myślę, że elimination match będzie Cesaro&The Usos& Neville& Ryback vs The New Day& Sheumus& King Barret