Do kontuzji Ruseva podczas Main Event w Phoenix prawdopodobnie doszło, gdy Neville wykonał Dropkick Springboard, który wyrzucił Ruseva z ringu. Po reklamach Rusev trzymał się już za rękę, a po chwili sędzia zakończył walkę. Po walce Rusev był zły na timekeepera za zakończenie walki co pokazał zniszczeniem stołu komentatorskiego oraz metalowych schodków. Według źródeł kontuzja jest prawdziwa a furia Ruseva mogła być spowodowana zabiciem czasu po tym, jak walka została wcześnie zakończona. WWE nie potwierdziło oficjalne kontuzji tego zawodnika.

Czas chyba na kolejny live event, który będzie transmitowany na WWE Network, gdyż na galę w Los Angeles, która odbędzie się 19 grudnia, zapowiadani są Brock Lesnar oraz powracający w tym okresie John Cena.

WWE wydało raport dotyczący trzeciego kwartału 2015 roku. Z raportu wynika, iż przychody (w porównaniu do zeszłego roku) za pierwsze dziewięć miesięcy zwiększyły się o 43%, czyli jakieś 119 milionów dolarów. Ilość subskrybentów WWE Network wzrosła o 79% w porównaniu do tego samego okresu w poprzednim roku i wynosi teraz 1,3 miliona (jest to natomiast spadek w porównaniu do kwartału 1 i 2 tego roku).

Ochrona na gali WWE Hell In a Cell zabierała fanom plakaty związane z Young Bucksami.

Serial “Camp WWE” z Sethem Greenem będzie miał premierę na WWE Network wiosną. Kreskówka miała mieć pierwotnie premierę jesienią tego roku, ale usunięty z niej musiał zostać Hulk Hogan.

WWE Network będzie dostępne w styczniu w Niemczech i Japonii. WWE pracuje także nad uruchomieniem Network w Chinach, na Filipinach oraz w Tajlandii.

Według nowych informacji Alberto Del Rio podpisał kontrakt z WWE, na którym rocznie będzie zarabiał około 1,450 milionów dolarów. Powodem, dla którego Del Rio powrócił jest bardzo duże zapotrzebowanie przez WWE na latynoskie gwiazdy.

Spekuluje się, że Xavier Woods powróci do telewizji na najbliższym RAW w Denver. Woodsa zabrakło na Hell in a Cell, ostatnim RAW oraz dzisiejszym SmackDown.

Według The Wrestling Observer płace zawodnikom z “najniższemu poziomu” z głównego rosteru wzrosły ze 100 tysięcy dolarów na 125 tysięcy dolarów.

Adam Rose jest obecnie w RPA na pogrzebie swojej siostry. Cała nasza redakcja składa mu oraz całej rodzinie Leppan kondolencje.

Według F4Wonline.com Sheamus i King Barrett od teraz będą tworzyć na jakiś czas Tag Team.

WWE United States Champion Alberto Del Rio ma zastąpić kontuzjowanego Randy’ego Ortona na listopadowym tournée po Europie.

Nowe buty od Nike specjalnie dla Setha Rollinsa.

Steve Austin oraz El Segundo Brewing Company połączyli siły i stworzą “Broken Skull IPA.”. Gdyby ktoś nie wiedział, o co chodzi, to wyjaśniam, że IPA to gatunek piwa. • Patrycja Warzecha

  Co z siostrą Rose’a? Co się stało,wiadomo coś?

 • Konrad Sobieszek

  Tak, to pokazuje jak bardzo musi zależeć WWE na ratingach 🙂
  Tag team dla Sheamusa i Barreta to mało. Potrzebują trzeciego a Rusev kontuzjowany. W sumie to mogłoby być ciekawe wykorzystanie walizki. Zamiast cashować po walce championa, mogliby mu przerwać w czasie mówienia proma. W trójkę wchodzą, biją championa, a po finisherach od każdego Sheamus cashuje i zdobywa pasek. Nikt jeszcze nie miał takiego cashinu.

  • Diego Lopez

   I z tobą się tutaj akurat zgodzę 🙂

  • Kamil Szymczak

   Bardzo fajny pomysł 🙂

 • Szymon Magdij

  Alberto powrócił brakuje jeszce mysterio i carlito a co do sheamusa i barreta to dovrze dla nichże na kakiś czas bedą w teamie

 • LoboTaker

  Jezu Chryste, ta kreskówka wygląda równie strasznie, co nowy Scooby Doo D: (jak ktoś chce wiedzieć – animacja jest graficznie pokroju Flapjack’a i Harcerza Lazloo).

  • john ślina

   ej ale flapjacka to ty szanuj

   • LoboTaker

    Oczywiście mówiłam o grafice, jeśli chodzi o to porównanie. Fakt faktem fabularnie Flapjack nie jest aż taki zły 😉

 • UNLEASHED.The.Animal.Batista

  Mogliby po tym całym feudzie Kane i Takera z wiesniakami zrobić reunion tag teamu Kane i RVD pewnie by to poprawiło sytuacje w tag teamach zamiast Barreta i Rudego

 • Arkadiusz ArZi Zieliński

  A kiedy będą wyniki typera Hell in a Cell?? Bo chyba 7 trafilem na 9 mozliwych