Jacksonville Veterans Memorial Arena reklamuje walkę Romana Reignsa, Deana Ambrose’a & Demon Kane’a z Braunem Strowmanem, Brayem Wyattem i WWE World Heavyweight Championem Sethem Rollinsem na WWE Tribute to the Troops.

Według Wrestling Observer Newsletter Undertaker i Brock Lesnar po niedzielnym Hell in a Cell nie pojawią się w WWE już aż do rozpoczęcia “Road to WrestleMania”.

W internecie wciąż spekuluje się na temat tego, kto może być rywalem Johna Ceny, który jak pisaliśmy wcześniej ma wziąć sobie wolne od WWE właśnie po jutrzejszej gali PPV. Najczęściej mówi się o AJ Stylesie, Carlito, Chrisie Jericho, Sheamusie czy Dolphie Zigglerze.

John Cena pierwszą zapowiedzianą walkę po powrocie ma na 26 grudnia, kiedy to w Madison Square Garden na live evencie zawalczy z Sheamusem.

Randy Orton został usunięty z karty Hell in a Cell z powodu kontuzji barku. Według informacji Orton miał problem z barkiem od początku kariery we wrestlingu.

Vince McMahon zdecydował się umieścić w main evencie Hell in a Cell pojedynek Lesnara z Undertakerem, bo według niego osoby, które nie przedłużyły subskrypcji WWE Network będą podekscytowane walką i odnowią subskrypcję.

Czwartkowe SmackDown obejrzało 2,204 milionów widzów i jest to wzrost w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to show oglądało 2,090 milionów widzów.

RAW natomiast znów zaliczyło spadek i rating show wyniósł 2.20 przy oglądalności 3.35 mln widzów.

Diva NXT Gionna Daddio zmieniła swój nickname na Marley.

Corey Hollis & John Skyler pracowali na tapingach NXT w Full Sail University.

Była zawodniczka TNA Rosie Lottalove zadebiutowała na tapingach NXT. Zawodniczka straciła ponad 100 pounds’ów (około 45kg) w porównaniu do tego, kiedy to rok temu pojawiała się w federacji SHINE Wrestling.

6,500 tysięcy fanów zakupiło bilety na RAW po Hell in a Cell w San Diego. Arena może pomieścić 10,900 tysięcy fanów, ale prawdopodobnie po umieszczeniu odpowiedniego setu od WWE dostępnych będzie 8,500 tysięcy miejsc.

WWE NXT Superstar Colin Cassady może powrócić do ringu podczas tournée NXT w Wielkiej Brytanii w grudniu.

Według Wrestling Observer Newsletter Lana jest bardziej krytykowana niż Rusev na backstage’u WWE za wiadomość o ich zaręczynach na TMZ.

Według WrestlingDVDNetwork.com WWE planuje wydać DVD o Brocku Lesnarze w 2016 roku. DVD miałoby być połączeniem dokumentu z kariery i życia Lesnara oraz walk.

WWE Network będzie dostępne od 2 listopada w Indiach za 9,99$. Fani nareszcie będą mogli oglądać non-stop Johna Cene… ups przepraszam – Jhon’a Cine (#pdk) :DD

WWE edytowało słowa Lesnara “gotta feed the Jew” z powtórki podcastu ze Stevem Austinem na WWE Network.

Stone Cold Steve Austin podczas swojego podcastu “Unleashed” potwierdził obecność na Hell in a Cell. Stone Cold ostudził także natychmiast zapał fanów do jakichkolwiek spekulacji, gdyż ma tam być, aby obejrzeć z bliska walkę Undertakera z Brockiem Lesnarem.

Po ostatnim podcaście Steve’a Austina pojawiły się głosy, że w przyszłości u Stone Colda na WWE Network zagościć mogą Eric Bischoff oraz Ronda Rousey. Co do występu Rondy w WWE, to możliwa jest jej obecność na WrestleManii 32, jednak mało prawdopodobne jest by był to jakiś pojedynek.

James Storm napisał na twitterze, że jeszcze nie wiadomo czy pojawi się na tournée NXT w Wielkiej Brytanii.

Możliwe jest to, iż Spike Dudley w przyszłości stanie w WWE obok Bubby i D-Vona.

Zwiastun najnowszego Renee Young’s Unfiltered gdzie pojawi się Finn Balor.
https://www.youtube.com/watch?v=tWCkMHXdtW0

Paige pojawiła się na TBS w programie Conan.

Top 10 Momentów ze SmackDown – https://www.youtube.com/watch?v=jVpPeEd-6xs • Konrad Sobieszek

  AJ Styles? Pierwszę słyszę aby był brany pod uwagę jako rywal Ceny. Wszystkie wasze newsy od pewnego czasu znam z innych stron, ale tym mnie zszokowaliście. Bardzo chętnie zobaczyłbym źródło.

  D-Von w jakimś podcaście powiedział, że do Spike’a wystarczy raz zadzwonić, a stawi się w WWE.

  Jhon Cina 🙂 #RememberingHeisenberg

  • LoboTaker

   Mnie zdziwiła nawet wieść o Carlito. To serio brzmi jakby z dupy.

   • Konrad Sobieszek

    Nie koniecznie, znając historię Carlito, czyli zabierania pasa Cenie w jego debiutach raz na RAW i raz na Smacku, a także to, że prowadził rozmowy z WWE to jak najbardziej sensowne i byłoby całkiem fajne

    • UNLEASHED.The.Animal.Batista

     A może ktoś zupełnie inny kogo się nikt nie spodziewa oprócz mnie może będzie to zwycięstwa Royal Rumble 2005,2014

     • LoboTaker

      Nie, na pewno nie będzie to Batista.

 • Łukasz Bączek

  Wydaje mi się że bardziej podchodzi Dolph bardziej prawdopodobne, Co do Ceny to czytałem na jakoejś stronie że ma wrócić na Tribute To The Troops

 • LoboTaker

  Vince ma tupet, robiąc takie walki >:C

  I wieścią o tym, że mają być oni po HiaC aż do RtW na ringu, rozwiewacie moje marzenia o dream match’u, a za to zaczynam wierzyć w mój najgorszy koszmar….

  (czyli Lesnar vs Taker na WM32 – https://www.youtube.com/watch?v=w2V_ZVhgHzI )

  • Konrad Sobieszek

   Spokojnie, to ostatni rozdział na 99.(9)% jeśli chodzi o Lesnar – Taker

   Ale O meczu ze Stingiem można pomarzyć

 • Maciek Kulas

  Cena wróci prędzej. Moim zdaniem będzie już na TLC gdzie będzie walczył z Rollinsem.

 • Maciek Kulas

  A najlepsze będzie jak Cena będzie walczył w tradycyjnym meczu na Survivor Series