WWE Friday Night SmackDown #844
Data emisji: 22 października 2015, data nagrania: 20 października
Frank Erwin Center, Austin, Texas

Promo Kane’a, któremu przerywa The New Day. Zostaje utworzona walka Romana Reignsa i Deana Ambrose’a.

Singles match
WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins def. Cesaro
Podczas walki Stardust i The Ascension dopingowali Cesaro wraz z fanami.

Singles match
Nikki Bella def. Paige
Przed walką Paige wezwała Becky Lynch & WWE Divas Charlotte, ale przerwały jej The Bella Twins.

The Miz rozpoczyna MizTV z Summer Rae oraz Dolphem Zigglerem. Ziggler mówił, że nie interesuje się Summer, bo ta ma nowego człowieka. Na ring wchodzi gwiazda NXT Tyler Breeze, który mówi promo i atakuje Dolpha.

Tag Team match
Sheamus & King Barrett (w/Rusev) def. The Lucha Dragons

Singles match
Ryback def. Bo Dallas

Wywiad z WWE Intercontinental Championem Kevinem Owensem na temat walki na Hell in a Cell.

Tag Team match
Roman Reigns & Dean Ambrose def. WWE Tag Team Champions The New Day (w/Xavier Woods)
Podczas walki pojawiło się The Dudley Boyz, które zablokowało możliwość wyjścia New Day z areny. Po walce Reigns i Ambrose świętowali zwycięstwo, ale pojawił się Bray Wyatt na telebimie gdzie powiedział promo na temat Hell in a Cell. • Oliwka

  Tyler <33

 • Tomasz Działowy

  Kiedyś widziałem na yt taką walkę, że było dużo zawodników w ringu i leciał czas w dół. Wygrywał ten który ostatni odliczył kogo kolwiek przed upływem czasu. (odliczeni nie byli eliminowani z walki) Za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jak ta walka się nazywała. Pomoże ktoś?

  • Kuba Urbaniak

   z jakich lat była ta walka

   • znawcatematu

    Unforgiven 2008

  • Dominik Szałek

   Championship Scramble

  • Oskar Kotkowski

   Iron Man

  • LukiEn

   Championship Scrable Match

  • crafciak31

   championship scramble, kiedy była ostania taka walka?

   • Tomasz Działowy

    W 2008r. Na jakimś tam PPV, wygrał Triple H. Wpisz se na yt championship scramble i ta walka ci się pierwsza pokaże.

 • Nugat`

  Tyler Breeze – co ta ciota tu chce? Zaatakowal Dolpha jakis pedalek xD

 • FilipRPG8

  Już na starcie zje*ali Breeza dając go na gówno wartą tygodniówkę

 • LoboTaker

  Czyżbym widziała face turn Stardust’a i Ascencion? Możliwe 😛

 • Konrad Sobieszek

  No i takie SmackDown to ja rozumiem. Walka początkowa bardzo emocjonująca. Fajne spoty tam poszły. Ech gdyby tylko dali Cesaro się wykazać, to mógłby robić five-stary na każdym PPV. A tak to czekam na mój dream match #1 – Cesaro vs. Apollo Crews.
  Breeze debiutuje na SD. Ogólnie dobry pomysł by przyciągnąć na SD widownię. Mam nadzieję tylko, że dosyć dobrze zrozumieją postać Breeze’a i nie będą z niego robić jakiegoś jobbera. Szkoda, że ma Summer jako menago, ale bywały gorsze rzeczy. Najważniejsze aby na każdej tygodniówce dali mu błyszczeć – a to dać promo, a to segment za kulisami, a to jakaś fajna walka. To nie jest typ wrestlera który musi wygrywać walki aby być na fali, ale bez przesady 😉
  Marzenia się spełniają! Wygląda na to, że Sheamus, Barret i Rusev to nie jest połączenie na raz. Fajny pomysł, aby trochę ożywić postać Celta. Jeśli będzie WWE Championem po cashu, to automatycznie ten team będzie przeciwwagą dla Authority. Być może już na SSeries coś pójdzie w tym kierunku. Oby tylko chronili ich od przegranych z mocnym i mądrym bookingiem. I proszę – zostawcie proma Barretowi z małymi kwestiami Sheamusa. I wszyscy będą szczęśliwi 🙂
  Main Event choć na pierwszy rzut oka nudny – to okazał się na prawdę świetny. W tym roku to zestawienie w ME SD widzieliśmy chyba najczęściej. Ale teraz ta walka na prawdę była dobra. Szkoda, że nie było Xaviera, ale te trybuty od Kofiego i Bigiego były świetne. Spodobała mi się akcja Ambrose’a i Reignsa – ta przed końcówką. W końcu dodali im jakiś tagowy ruch.
  I ten Bray na końcu – “Do zobaczenia w piekle Roman” – bezkonkurencyjnie to ten feud jest najlepszym w październiku. Nie mogę się doczekać walki. Oprócz tego obie walki tagowe – i ta z Kick-Offu i ta o pasy zapowiadają się miodnie. Oczywiście jeszcze jednym ważnym punktem HiaC jest Cena i jego Open Challenge. Jeśli nie Breeze to może Ambrose? A może Sheamus?
  SmackDown lepsze od RAW.

 • norbixwwe

  fajne o wiele lepsze Smackdown niż Raw