Spekuluje się, że w ciągu dwóch następnych tygodni Tyler Breeze pojawi się w głównym rosterze WWE, jednakże Tyler jest także wciąż reklamowany na eventy NXT w 2015 roku. Przy okazji warto dodać, że na evencie w Północnej Karolinie Breeze odbył segment z Summer Rae, która ma być jego menadżerką po tym, jak zakończyła feud z Rusevem i Zigglerem. AKTUALIZACJA [MOŻLIWY SPOILER NA RAW – ABY GO ZOBACZYĆ ZAZNACZ TEKST PO NAWIASIE]: Podobno Tyler Breeze jest na backstage’u RAW, więc możliwe jest, że jego debiut nastąpi już dziś.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Według Wrestling INC heat na backstage’u na Blue Pants w NXT jest spowodowany jej zachowaniem (zawodniczka była pijana i źle zachowywała się w towarzystwie pracowników WWE) na SummerSlam Weekend.

WWE nagrało ponad 15 godzin wywiadów z Hall of Famerem Bruno Sammartino do przyszłego DVD, jednak nie wiadomo czy video to będzie dotyczyć właśnie postaci Sammartino.

Lana poinformowała na Instagramie, że pisze swoją książkę, scenariusz filmowy oraz komiks.

Po gali EVOLVE mówi się o tym, że Tommaso Ciampa w końcu podpisał kontrakt z WWE.

Pod koniec września Hall of Famerka WWE Alundra Blayze (Madusa) zaatakowała słownie Nikki Belle oraz inne divy WWE. Ostatnio Medusa napisała, że nigdy nie powiedziała, iż nie lubi Belli, a wręcz uwielbia jej zabawną postać w mediach społecznościowych.

Colin Cassady pojawił się o kulach na meet&greet przed live eventem w Tampie. Zawodnik nabawił się kontuzji na gali NXT, który zostanie wyemitowany w TV 28 października.

Według Jima Cornette Vince McMahon i tekst, że jest on “najlepszy dla biznesu” to tylko pretekst, aby pokazać się ludziom, którzy skrzywdzili McMahona w przeszłości.

WWE Hall of Fame Jimmy Snuka zostanie oficjalny oskarżony za morderstwo trzeciego stopnia 2 listopada w Lehigh Valley przez sędziego Kelly’ego L. Banacha.

Według The Chad Dukes Radio Show oraz Wrestling Observer Live zawodnik Tough Enough Patrick Clark podpisał kontrakt z WWE i już niedługo zacznie trenować w WWE Performance Center w Orlando.

Maria Kenellis poinformowała, że jej kontrakt z ROH wygasa w grudniu, chcielibyście zobaczyć ją z powotem w WWE?

Chris Jericho opublikował na Instagramie “fan club” Luke’a Harpera.

WWE Top 10 – Skradzione gesty gwiazd WWE
https://www.youtube.com/watch?v=bZ6Y-YAD9IU

Becky Lynch w WWE TV France odbyła segment na backstage’u gdzie powiedziała kilka słów po francusku, dla chętnych link do wideo poniżej.
https://www.youtube.com/watch?v=SAZyLTKdxo4

Występ Samiego Zayna na gali Evolve 49
https://www.youtube.com/watch?v=iH8uckaAofo

WWE Fury – 24 Neckbreakery

Data opublikowana newsów: 19 października 2015 • Szymon Magdij

  Oby breeze zadebiutował w glównym rosterze już dzisiaj na raw

 • LoboTaker

  Lana zaszalała 😛
  I widzę zdradę, bo Reigns popiera Harpera xD (tak kręcąc bekę z marków)

 • Vener ?

  Fajnie by było jak by Maria wróciła XD

 • Nugat`

  O niee Reings i Wyatt wraz z Harperem mają zmowę popatrzcie na ich zdjęcie!! Kurde nie bili sie to zły znak, szkoda że Ambrose o tym nie wie :((