WWE Monday Night RAW #1169 – 19.10.2015
Arena: American Airlines Center (Ostatnie RAW w tej arenie – WWE Monday Night RAW #1130; 19.01.2015) [W miejscu tym odbędzie się Hall of Fame 2016 oraz RAW po WrestleManii 32]
Miasto: Dallas w stanie Texas (Ostatnie PPV w tym mieście – Hell in a Cell 2014)
 
Godziny trwania gali: Gala odbędzie się z 19 na 20 października (z poniedziałku na wtorek); Pre-show – 1:30; Gala główna – 2:00 do 5:10. RAW obejrzycie między innymi na beat-down.pl (kanały 1-3). Wyniki show znajdziecie we wtorek rano na naszym portalu, powtórkę natomiast jak zwykle około 6:00 – 8:00 na fight-poland.
RAW pozostałe do Hell in a Cell: 1 (wraz z tą tygodniówką)
 
Na RAW zapowiadani oficjalnie przez WWE.com są: John Cena, Undertaker, Brock Lesnar, Randy Orton, “Stone Cold” Steve Austin, Seth Rollins, Dean Ambrose, Shawn Michaels, Roman Reigns, Bray Wyatt, Sheamus, Luke Harper, The Dudley Boyz, The New Day i Ric Flair.
 
Punkty zapowiadane przez WWE.com:
 • Na wstępie warto zaznaczyć, iż WWE reklamuje obecność Steve’a Austina jedynie na podcast, który będzie miał miejsce zaraz po RAW na WWE Network. Gościem Stone Colda będzie Brock Lesnar.
 • Wstęp do “Ostatecznego Starcia” – Kto z dwójki Undertaker – Brock Lesnar zdobędzie psychologiczną przewagę na ostatniej prostej przed “Ostatecznym Starciem” na Hell in a Cell? Bez względu na to, co się stanie, Lesnar odpowie na wiele pytań tuż po RAW, kiedy to pojawi się w podcaście Steve’a Austina.
 • “Showstopping with Flair” – Nie tylko Brock Lesnar i Undertaker pojawią się na RAW, ale i Ric Flair oraz Shawn Michaels zapowiedzieli swoją obecność na czerwonej tygodniówce w Dallas. Co Ci dwaj Hall of Famerzy mają przygotowane dla fanów? Być może przekażą swoje opinie dotyczące walk na Hell in a Cell, a może dadzą kilka rad swoim faworytom?
 • Jakie “proroctwo” dla Romana Reignsa wyda Bray Wyatt? – Bray obiecał odsłonić na RAW proroctwo dla Reignsa, które bez wątpienia wpłynie na ich niedzielne starcie. Roman może być pewny, iż Hell in a Cell match zmienia kariery a świadkiem tego efektu jest jego kuzyn Rikishi.
 • Zjednoczone, a czują się tak… okropnie. – Kto był odpowiedzialny za atak na Natalye na Smackdown? Czy to któraś z członkiń Teamu B.A.D. lub Teamu Bella? A może Paige, która tak naprawdę przepraszała nieszczerze?
 • Autostrada do piekła – Czy Ulubiony Demon Diabła znów pojawi się na RAW, aby uprzykrzyć życie “Przyszłości WWE”? Czy po ostatnich klęskach Seth Rollins zrobi coś, aby wyjść zwycięsko na Hell in a Cell?
 
Inne informacje dotyczące RAW oraz spodziewane/zapowiedziane walki i segmenty [MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY]:
 • Według F4Wonline.com RAW będzie bardzo “interesującym dniem” dla Ruseva. Nie wiadomo co to oznacza, jednak prawdopodobnie ma to związek z jego przyszłością w WWE po zaręczynach z Laną w prawdziwym życiu.
 • Reklamowany dark match – John Cena, Dean Ambrose & Roman Reigns vs Seth Rollins, Luke Harper & Bray Wyatt

Zapowiedź może zostać jeszcze uzupełniona do czasu RAW, w przypadku, gdyby pojawiły się nowe informacje odnośnie tej gali • Konrad Sobieszek

  No to warto oglądać dla samego Ruseva. Ten tekst, że ma to być dla niego interesujący dzień bardziej mnie zachęca do obejrzenia RAW niż np. Michaels czy Flair.

  Tak swoją drogą. Na oficjalnej stronie WWE pojawił się artykuł o gwiazdach, które w swoim debiucie wygrały jakiś pas. Dokładnie ta sama lista pojawiła się już kilka miesięcy temu i dziś postanowili ją przypomnieć. Co ciekawe wspomniana lista wyświetla się jako pierwsza. Jest tam np. wspomniany Carlito.

  • UNLEASHED.The.Animal.Batista

   Ja tam bym wolał inną legende zamiast Takera,HBK,lesnara ale Ric Flair może być bo to Evolution brakuje mi tu tylko 1 osoby

 • Kuba Urbaniak

  omg! na hiac walki nie ma big show a na raw z tygodnia zaatakował kana poprzez ko punch więc może pomóc rollinsowi na hiac albo weźnie przykad z kana i pomorze mu chyba, że jeszcze dostanie na raw jakąś walkę.

 • Kuba Urbaniak

  omg! na hiac walki nie ma big show a na raw z tygodnia zaatakował kana poprzez ko punch więc może pomóc rollinsowi na hiac albo weźnie przykad z kana i pomorze mu chyba, że jeszcze dostanie na raw jakąś walkę.

  • UNLEASHED.The.Animal.Batista

   Bardzo prawdopodobne że Kane zawalczy z Showem na RAW