Wiele źródeł potwierdza informacje, że Alberto Del Rio jest w trakcie rozmów z WWE. Nowa umowa nie została jeszcze potwierdzona, ale zawodnik wycofał się z nadchodzących eventów wXw za granicą. Eventy te odbywają się w ten sam weekend, w którym WWE będzie w Meksyku. Alberto El Patron wydał oświadczenie, że jego wycofanie z eventów wXw wynikało ze sporu z menadżerem przy ustalaniu lotu z Meksyku do Szwajcarii. Przelot miałby kosztować około 7 tysięcy dolarów, a Del Rio nazwał federację nie profesjonalną.

Ostatnio pisałem, że John Cena ma wziąć sobie wolne od WWE po Hell in a Cell aż do grudnia. Prawdopodobnie Cena po Hell in a Cell będzie gospodarzem programu reality show o tematyce biznesowej na FOX. Może to też sugerować zmianę mistrza United States na HiaC.

Było kilka negatywnych reakcji na wybuczane i według niektórych zbyt długie promo Romana Reignsa na RAW. Mówiło się, że Reigns nie powinien otrzymywać aż tak dużo czasu na proma, jednak na Smackdown powtórzono to samo i Roman znów otrzymał od fanów odpowiedź w postaci “what”.

Poniedziałkowe RAW oglądało 3,285 milionów widzów (rating 2.33) i jest to spadek w porównaniu do poprzedniego tygodnia o 3%, kiedy to show oglądało 3,378 milionów widzów.

Na RAW zostało ogłoszone, że na najbliższym epizodzie czerwonej tygodniówki pojawi się Ric Flair, Shawn Michaels, Brock Lesnar i The Undertaker. Wcześniej WWE reklamowało także Stone Colda, ale jak widać, plany zostały zmienione. Sam Stone Cold powiedział, że nigdy nie był bookowany na show w Dallas. Po RAW natomiast odbędzie się podcast Steve’a z udziałem Brocka Lesnara.

WWE ogłosiło, że 13 rocznica WWE Tribute to the Troops odbędzie się 8 grudnia 2015 roku w Florida’s Jacksonville Veterans Memorial Arena.

WWE Studios będzie nagrywać film “The Temple” w lutym 2016 roku. Nie wiadomo jeszcze, kto wystąpi w tym filmie. Być może będzie to Lana, która ma podobno za niedługo wystąpić w nowym filmie od WWE Studios.

Według WrestlingDVDNetwork.com WWE planuje wydać DVD poświęcone tytułowi United States w przyszłym roku.

Chris Jericho zamierza w następnym roku wydać swoją czwartą książkę a jej roboczy tytuł to “No Is a Four Letter Word.”.

Sami Zayn pojawi się na gali EVOLVE 49 w Nowym Jorku. Według informacji Sami ma tam nie walczyć a pojawić się tylko wśród publiczności.

W dark matchu przed Main Event w Cincinnati Tyler Breeze pokonał Damiena Sandowa.

Na stronie WWE.com pojawił się artykuł na temat Kalisto, którego bardzo chwali trener WWE Norman Smiley.

WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins pojawił się na ESPN’s SportsCenter, gdzie ogłoszone zostało, iż ESPN będzie nadawało cotygodniowe informacje ze świata WWE.

Do sklepu WWE.com zostały dodane dywaniki, kapcie, kozaki, pluszowe misie oraz skarpetki z logami zawodników.

Ryback zaprezentował swój nowy pas w ramach miesiąca walki z rakiem.

Top 10 momentów z RAW
https://www.youtube.com/watch?v=UjCQtjRgOGw

Nowy odcinek 5 Things – 5 zawodników, których pokonał Mr. McMahon
https://www.youtube.com/watch?v=R10FbzmLG48 • Szymon Magdij

  Powrót alberta oby tak

 • Szymon Magdij

  To bendzie najlepsze dla biznesu

  • THE VIGILANTE STING

   będzię*

   • Wojciech Grzegorz Kubiak

    będzie* :]

 • Konrad Sobieszek

  W między czasie rywalizacja między teamem B.A.D a New Day staje się najlepszym feudem w MR:

  https://twitter.com/XavierWoodsPhD/status/654378388308623360

 • Dawid Przysowa

  Ciekawe Raw sie zapowiada jak ma być sam Brock Lesnar,Shawn Michaels i wgl

 • Dawid Przysowa

  Oraz także jestem ciekaw przyszłej gali.Jeśli kane wygra pas to czy będzie dalej chodził jako dyrektor operacyjny czy też jako Demon kane?

 • Dawid Przysowa

  Oraz także jestem ciekaw przyszłej gali.Jeśli kane wygra pas to czy będzie dalej chodził jako dyrektor operacyjny czy też jako Demon kane?

  • qiotr 22

   Kane pewnie wygra przez DQ, Seth zachowa pas a Kane posadę 🙂

 • UNLEASHED.The.Animal.Batista

  Fajnie gdyby Alberto wrócił

  • Kuba Urbaniak

   masz rację, może by wrócił na royal rumble żeby wygrac royal rumble match lub na raw po hell in a cell żeby zawalczyć na survivor series w triple thre matchu z kanem i rollinsem,
   Jeśli żle napisałem źle triple thre to pisać wtedy poprawię.

   • Jeff Hardy

    Pisze się Triple Threat

 • Jake Sinclar

  A co z Ortonwm!?! Emerytura powoli

 • Lyll Lyllek

  To powinna być oficjalna polska strona WWE a nie tamto gówno na którą przekierowuje wwe.com