WWE Monday Night RAW #1168 – 12.10.2015
Arena: Allstate Arena (Ostatnie RAW w tej arenie – WWE Monday Night RAW #1154; 6.07.2015)
Miasto: Chicago w stanie Illinois (Ostatnie PPV w tym mieście – Extreme Rules 2015)
 
Godziny trwania gali: Gala odbędzie się z 12 na 13 października (z poniedziałku na wtorek); Pre-show – 1:30; Gala główna – 2:00 do 5:10. RAW obejrzycie między innymi na beat-down.pl (kanały 1-3). Wyniki show znajdziecie we wtorek rano na naszym portalu, powtórkę natomiast jak zwykle około 6:00 – 8:00 na fight-poland.
RAW pozostałe do Hell in a Cell: 2 (wraz z tą tygodniówką)
 
Na RAW zapowiadani oficjalnie są: John Cena, Seth Rollins, Dean Ambrose, Kevin Owens, Roman Reigns, Bray Wyatt, Randy Orton, The New Day, Luke Harper i The Dudley Boyz
 
Punkty zapowiadane przez WWE.com:
  • Świt “Nowego dnia”? – New Day zdominowało poprzedni tydzień pomimo tego, że Big E nie wygrał z Johnem Ceną walki o pas United States. Jak dla New Day wypadnie nadchodzący tydzień, szczególnie że wciąż czają się na nich Dudley Boyz?
  • Piekielne ultimatum – Czy Seth Rollins po tygodniach bycia zastraszanym przez Kane’a znajdzie wreszcie na niego sposób na dwa tygodnie przed tym, jak raz na zawsze będzie mógł się go pozbyć ze stanowiska Dyrektora Operacyjnego?
  • “Wielki” powrót – Big Show chyba już zrozumiał, że nie ma co zadzierać z Brockiem Lesnarem i w poniedziałek powinien poszukać już sobie kogoś nowego, kogoś z kim będzie miał szanse…
  • “Nie ma pierścionka, nie możesz marudzić” – Co Summer Rae zrobi, aby przyspieszyć swój ślub z Rusevem, który chce najpierw zdobyć jakikolwiek tytuł?
  • Strzeż się “The Boss” – Team B.A.D. powrócił na ostatnim RAW do swojej odpowiedniej formy wydając oświadczenie Teamowi Bella. Teraz na ich drodze staje PCB i prawdziwa gra o tytuł Divas. Czy Sasha ma sposób na dalsze wygrywanie?
 
Inne informacje dotyczące RAW oraz spodziewane/zapowiedziane walki i segmenty [MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY]:
  • Po RAW na WWE Network wyemitowany zostanie kolejny “First Look” DVD “Sting: Into the Light”.
  • Reklamowany dark match – John Cena, Dean Ambrose & Roman Reigns vs Seth Rollins, Luke Harper & Bray Wyatt

Zapowiedź może zostać jeszcze uzupełniona do czasu RAW, w przypadku, gdyby pojawiły się nowe informacje odnośnie tej gali.