WWE Friday Night SmackDown #842
Data emisji: 8 października 2015, data nagrania: 6 października
Wells Fargo Center, Philadelphia, PA

WWE Tag Team Champions The New Day rozpoczynają SmackDown. Przypominają oni co działo się na RAW oraz mówią, że to oni dominują w WWE. Dolph Ziggler pojawia się i mówi o zmarnowanej szansie US Open Challenge, po czym chce walki z Big E’m. Xavier Woods obiecuje, że pojedynek będzie fair.

Singles match
Big E (w/The New Day) def. Dolph Ziggler (w/The Dudley Boyz)
Podczas walki doszło do brawlu między Dudley’ami a New Day. Gdy Devon zaatakował Xaviera Woodsa Kofi trzymał nogę Zigglera podczas pinu Big E’go a sędzia doliczył do trzech.

Powtórka segmentu z Paulem Heymanem, Brockiem Lesnarem i Big Showem z RAW.

Six Divas Tag Team match
WWE Divas Champion Charlotte, Becky Lynch & Natalya def. Team Bella

Singles match
Ryback def. Rusev (w/Summer Rae)
WWE Intercontinental Champion Kevin Owens był przy stole komentatorskim.

Promo Braya Wyatta & Brauna Strowmana na temat Hell in a Cell. Dzisiejszym main eventem jest walka Tag Teamowa z Ortonem i Reignsem.

Singles match
King Barrett def. Neville
Przed walką King Barrett mówił promo, które zostaje przerwane przez Neville’a. Natomiast po walce Stardust obrażał Neville’a.

Main Event
Randy Orton & Roman Reigns def. Bray Wyatt & Braun Strowman via DQ
Wyatt zaatakował Reignsa jakąś bronią. The New Day pojawiło się po walce i zaatakowało Reignsa. The Dudley Boyz uratowali go, po czym wykonali na Woodsie atak na stół. • Szymon Zaręba

  Dobre smackdown

 • LoboTaker

  Już myślałam, że ten w filmiku koleś krzyknie “allah akbar” przy spear’ze xD (temat imigrantów chyba mi szkodzi)

  • Lyll Lyllek

   szkodzi wszystkim

 • Konrad Sobieszek

  SD powoli zaczyna uzyskiwać poziom. Dobre rozpoczęcie, aby dokończyć sprawy między Zigglerem, a New Day. Walka była niestety bardzo krótka, a zamiast na meczu łatwiej było się skupić na Xavierze. Ogólnie mam nadzieję, że ten cały pusjh New Day jest po to, aby pasy były przez nich trzymane do TLC. Bądźmy szczerzy – to ta gala nadaje się perfekcyjnie na przejęcie przez Dudley Boyz pasów. Na SS jedni albo drudzy mogą uczestniczyć w głównym feudzie. No i być może wkrótce wrócą Usosi, a Enzo i Cass będą mieć swoje debiuty. Myślę, że na WM-ce 32 będziemy świadkami istnego odrodzenia prawdziwej dywizji tagów.
  U div nic ciekawego oprócz tego, że wygląda na to, że to nie koniec feudu Paige i Natalyi. Mam nadzieję, że dadzą im jakieś 10-15 minut na HiaC. Na prawdę chcę zobaczyć co one by zrobiły, aby jakoś podpromować dywizję div. Ich walka może być na prawdę dobra.
  Tak jak myślałem zaczęto dużo większą wagę przykładać teraz do postaci Ruseva. Jak widać było o IC nie zawalczy przynajmniej w najbliższym czasie. Oby tylko nie skończyło to się jakimś tag teamem typu Kozlov – Marella. BTW. Mam jeszcze cichą nadzieję, że dodadzą kilka stypulacji do walk o pas na HiaC.
  Nie wiem co chcą zrobić z Barretem. Nie wiem czy skapnęli się, że był do tej pory prowadzony gorzej niż Seth, ale wygląda na to, że znów zacznie się kręcić koło jakiegoś midcardowego pasa. Tak czy siak czyste zwycięstwo na Nevillem to duży krok na przód, bo mimo, że Neville nie ma jakieś wysokiej pozycji, to jednak przegrywa niezmiernie rzadko.
  Main Event zupełnie mnie nie porwał. Taka walka na odwal się zrobiona. Powoli zaczynają kopać dołki pod Strowmanem, bo już marki zaczynają im spamić na Networku, że chcą Lesnar vs Strowman….
  Co ciekawe – miasto w którym odbywało się SD to Filadelfia, czyli miasto gdzie odbywało się tego roczne Royal Rumble. Po Romku widać było, że bał się trochę tu występować. Jednak gdy usłyszał dobrą reakcję na niego od razu pojawił mu się zaciesz 😀 I musze powiedzieć, że najbardziej denerwującą rzeczą na SD jest to że wklejają reakcję publiczności. Gdy usłyszałem jak New Day zostało wybuczane, a wszędzie były plakaty z nimi to mnie aż skręciło.