Zapowiadana karta na dzisiejszy event w Madison Square Garden (gala na żywo na WWENetwork oraz beat-down.pl (streamy 1 i 2) o 2:00, powtórka jutro rano na fight-poland.com)

Steel Cage Match o pas WWE United States
Seth Rollins vs. John Cena

WWE Tag Team Title Match
The Dudley Boyz vs. The New Day

WWE Intercontinental Title Match
Chris Jericho vs. Kevin Owens

Brock Lesnar (w/Paul Heyman) vs. Big Show

Randy Orton vs. Sheamus

Dolph Ziggler vs. Rusev

Ostatnio pisałem o tym, że John Cena nie jest zapowiadany na live eventy po Hell in a Cell, teraz John został usunięty z nadchodzącego tournée po Europie. Cena zapowiadany jest dopiero 30 grudnia na live event w Toronto. WWE wydało oświadczenie w sprawie Ceny i jego nieobecności na tournée po Europie pisząc, że jest ono spowodowane sprawami prywatnymi zawodnika. Nie wiadomo jeszcze czy John nie przegapi również Survivor Series i TLC.

Na tour po Europie zamiast Johna Ceny zapowiadany był Daniel Bryan, jednak on także został usunięty z wszelkich reklam.

Wczoraj dużo mówiło się o pojawieniu Jamesa Storma na live evencie NXT w Nashville. James poinformował na twitterze, że niestety nie był obecny na evencie a w Wild Beaver Saloon, które jest kilka przecznic od areny.

WWE rozważa walkę Brocka Lesnara z Sethem Rollinsem i Romanem Reignsem na WrestleManii 32 o pas WWE World Heavyweight. Miałby to być niejako rewanż z main eventu WrestleManii 31.

Możliwy spoiler na NXT Takeover: Respect: Finn Balor prawdopodobnie ma przejść heel turn na NXT Takeover: Respect i rozpocząć feud z Samoą Joe.

WWE Rivalries powróci na WWE Network w środę, epizod będzie opowiadał o feudzie między Trish Stratus a Litą.

Fani zaobserwowali, że Lana na dwóch zdjęciach, które zostały niedawno opublikowane, posiadała prawdopodobnie pierścionek zaręczynowy. Od tamtego czasu Lana już go nie ma.

WWE ostatnio straciło prawa do kilku znaków towarowych m.in.: Cryme Tyme, WWE HD, WWEHD, WWEShop, Eve Torres, Naomi, Just Bring It, Stardust, Lunatic Fringe, Candice Michelle oraz Hornswoggle.

Dave Meltzer zauważył, że rating ostatniego RAW wyniósł tylko 2,3 i jest to najniższy rating od 1997 roku.

WWE pracuje nad nowym DVD “Hardcore”, które ma zostać wydane w 2016 roku. DVD ma być kompilacją najlepszych walk Hardcore oraz walk o pas Hardcore w historii WWE.

Cody Rhodes na swoim prywatnym Twitterze napisał, że gdyby nie jego żona to nie spojrzałby na ring po śmierci swojego ojca. Tak przy okazji Eden ma zapowiadać na NXT Takeover finał WWE NXT Dusty Rhodes Tag Team Classic.

Czwartkowe SmackDown oglądało 2,132 miliony widzów, jest to spadek w porównaniu z zeszłym tygodniem, kiedy to show oglądało 2,138 milionów widzów.

W trakcie live eventu w Nashville Carmella prawdopodobnie doznała kontuzji podczas walki z Evą Marie, fani potem chantowali “prosimy, odejdź na emeryturę”.

Trailer filmu “Karla” z byłą divą WWE Maryse.
https://www.youtube.com/watch?v=U7cSOLw_K2Q

PEZ Candy podpisało umowę z WWE w ramach czego na nowych cukierkach pojawi się John Cena, The Rock oraz Undertaker (pierwotnie miał być to Hulk Hogan)

Wczoraj NXT odbyło swój event w Memorial Auditorium w Nashville, Finn Balor w ramach pobytu właśnie w tym mieście zrobił sobie fotkę przed siedzibą TNA.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Eve Torres urodziła w poniedziałek chłopczyka, jej mąż Rener opublikował na Instagramie zdjęcie dziecka.

Placeholder plakatu Survivor Series • LoboTaker

  Niezłą wiadomość wysłał Finn do TNA (jak ktoś nie rozpoznaje “suck it” to biada temu, kto teraz ogląda wrestling).
  Z tą nogą dziecka mogli oszczędzić, fuj.
  Chcę Taker’owego cuksa!
  I skoro WWE straciło prawa do tak ważnych znaków towarowych, to jak oni teraz się będą reklamować? I kto te znaki przejmie?

  • OwneS

   Co jest fuj w stópce noworodka?

   • LoboTaker

    Jest taka pomarszczona 😛

 • Konrad Sobieszek

  Balor ma przejść turn? Ja myślałem, że to Joe ma być heelem w ich nadchodzącym feudzie. Ale to dobrze, bo chętnie zobaczyłbym jak Finn radzi sobie jako heel.
  Reigns vs. Rollins vs. Lesnar? Dlaczego? Czy nie lepszym wyborem byłby Ambrose? Lesnar mógłby mieć własny program i walkę w środku karty z kimkolwiek, a niech zrobią ten cholerny triple threat na który wszyscy czekają od kiedy Shield zadebiutowało w NXT.

  • Jan Parawan Trzeci

   Lub Rollins vs Dean vs Reigns vs Lesnar i powrót The Shield.W międzyczasie Seth mógłby mieć jakiś feud z HHH i Steph

 • Hassos

  Jak to? Brak Ceny na Survivor Series i TLC?! Ciekawe co to za ‘sprawy prywatne’.. Toż to szmat czasu.

  • UNLEASHED.The.Animal.Batista

   Jak dla mnie to bardzo dobra wiadomość.

   • Hassos

    Jak dla ciebie.

    • Kuba Urbaniak

     no właśnie

 • UNLEASHED.The.Animal.Batista

  Do kogo oni chantowali odejdź na emeryture do Marie czy carmelli?

  • Konrad Sobieszek

   Do Evy

   • UNLEASHED.The.Animal.Batista

    Ona nie jest zbyt długo w WWE rozpoczęła swoją przygodę w 2013 trochę fani przesadzają ale mają racje z tym że ona nie potrafi walczyć

    • Konrad Sobieszek

     Ja się nie dziwię. Skoro spowodowała kontuzje Carmelli to widać, że nie jest gotowa do walki, co dopiero w MR

     • UNLEASHED.The.Animal.Batista

      W MR walczyła już wcześniej 2013-14

     • Konrad Sobieszek

      Może walczyć to za dużo powiedziane…

      Ona po prostu w nim była, a walczyć nie umiała, bo punche i ciągnięcie za włosy nie wystarczą. Teraz gdy próbuje robić jakieś akcje to kończy się to kontuzją