Finałowa karta na NXT Takeover: Respect

30-Minutowy Iron Man Match o pas NXT Women’s
Sasha Banks vs. Bayley

Pół-finał Dusty Rhodes Tag Team Classic
Samoa Joe & Finn Balor vs. The Mechanics

Pół-finał Dusty Rhodes Tag Team Classic
Rhyno & Baron Corbin vs. Chad Gable & Jason Jordan

Finał Dusty Rhodes Tag Team Classic

Apollo Crews vs. Tyler Breeze

Dana Brooke (w/ Emma) vs. Asuka

Krążą plotki, że WWE ma podpisać w ciągu kilku najbliższych tygodni kontrakt z: Atheną, Richem Swannem, Biffem Busickem & Eddie’m “Bandido Jr.” Orengo. Busick miał w ostatnią sobotę swój pożegnalny speech w Beyond Wrestling.

Johnny Gargano poinformował na facebooku, że zawalczy na Evolve 49 iPPV w “I Quit matchu” i jeżeli przegra to odejdzie z WWN Live. Możliwe, że Johnny podpisze pełny kontrakt z WWE, ostatnio na NXT przegrał on z Apollo Crews’em.

Ric Flair powiedział podczas swojego podcastu, że Steve Austin może zbojkotować WrestleManię 32, jeżeli Michael Hayes/The Fabulous Freebirds nie zostaną wprowadzeni do Hall of Fame.

WWE.com poinformowało, że John Cena zmierzy się z Sethem Rollinsem na sobotniej gali w Madison Square Garden w Steel Cage matchu.

Po SmackDown do karty Hell in a Cell doszła walka Braya Wyatta z Romem Reignsem.

WWE United States Champion John Cena nie jest obecnie reklamowany na RAW po Hell in a Cell w San Diego oraz 2 listopada na RAW w Denver. John nie jest także bookowany na live eventy w tym okresie czasu.

Brock Lesnar został doday do osób zapowiedzianych na najbliższe RAW w Bostonie w ramach Go To Hell Tour.

Gwiazda NXT Tyler Breeze ma podobno dostać nowy finisher po tym, jak wygrał z Tommaso Ciampą wykonując Unprettier, a nie Spinning Heel Kick.

WWE ogłosiło ponowną współpracę z Susan G. Komen w ramach czego m.in. przez miesiąc będą pojawiały się różowe liny na galach WWE.

Na WWE.com pojawił się artykuł na temat metamorfozy Michael’a Cole’a, który w 11 miesięcy schudł około 30kg.

Poniedziałkowe RAW oglądało 3,333 miliony widzów i jest to spadek o 0,5% w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to czerwoną tygodniówkę oglądało 3,349 miliony widzów.

Prawdopodobnie powodem zawieszenia Hornswoggle’a nie było oblanie testu na zakazane substancje. Według plotek Hornswoggle został zaskoczony losowym badaniem moczu w swoim domu i nie był w stanie oddać moczu w przeciągu 3-ech godzin. W WWE jest zasada, że jeżeli ich gwiazda nie będzie w stanie oddać moczu przez więcej niż 2 godziny to może oznaczać to odmowę wykonania testu i kara jest taka sama jak przy wyniku pozytywnym. Na chwilę obecną jest to jednak tylko plotka.

Eden Rhodes & Summer Rae wstawiły się za Renee Young, która ostatnio jest często atakowana przez “hejterów” przy tym otrzymując groźby od psycho fanki Deana Ambrose’a.

Według The Wrestling Observer Newsletter Vince McMahon bardzo wywołuje presję na creative team za ostatnie bardzo słabe wyświetlenia RAW.

The Rock został przesunięty z sekcji Alumni do sekcji Aktywnych zawodników.

Spekuluje się, że Dolph Ziggler może mieć feud z Johnem Ceną po tym, jak podrywał Nikki Belle na Total Divas.

Bulldog francuski The Rocka Brutus zmarł po zjedzeniu trujących grzybów.

Podczas Main Event i SmackDown górna sekcja w Times Union Center była prawie pusta.

W tym roku galę SummerSlam poprzez system PPV wykupiło około 150-200 tysięcy osób i jest to minimalny wzrost w porównaniu do zeszłego roku, ale spadek w porównaniu do SummerSlam 2013 roku, kiedy to show kupiło około 300 tysięcy widzów (brak jednak wówczas WWE Network).

WWE Divas Champion Charlotte odbyła sesje zdjęciową dla magazynu Muscle & Fitness Hers.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Steve Austin napisał na twitterze, że poświęcił trochę czasu w Lake Hartwell gdzie pracuje nad nowym projektem. Austin wziął wczoraj udział w sesji zdjęciowej na Kawasaki Jet Ski.

Bezpośredni odnośnik do obrazka • Konrad Sobieszek

  Nowy finisher Breeze’a wygląda jak Killswitch (chyba tak to się nazywało) Christiana. Ciekawa zmiana, ale muszę przyznać, że trochę rozczarowująca, gdyż nie jest to efektowny finisher.
  Ciekawe czy to z bojkotującym Stone Coldem jest prawdą. Jeśli tak, to WWE ma duży problem, gdyż z tego co wiem, to Fabulous Freebirds byli przedstawiani jako rasiści (flaga konfederatów itd.)
  Ratingi swoją drogą, ale skoro SmackDown ma tyle pustych miejsc, to musi być to największy kryzys od lat.
  No i ciekawe o co chodzi z Ceną. Jeśli ma dostać trochę czasu wolnego, to czemu dali mu znowu pas US? Czyżby miał go szybko stracić i udać się na wakacje? A może jest szykowany jakiś storyline z kontuzją lub szykuje się nowy film?
  Dzięki za bardzo ciekawe newsy.

 • PatR

  Co to ma być? Hornswoggle został zawieszony, bo nie miał czym się odlać?
  To dopiero parodia. A ja się dziwiłem, że zawieszono Hogana za słowa w prywatnej rozmowie 10 lat temu.

  • UNLEASHED.The.Animal.Batista

   i tak ten krasnal nie pokazywał się od dobrych 2 miesięcy

 • LoboTaker

  Vince zamiast wywoływać presję na CT powinien ją zmienić, bo ona jest do niczego.

 • UNLEASHED.The.Animal.Batista

  Finisher Tylera wygląda jak finisher Christian kill switch