WWE Monday Night RAW #1166 – 28.09.2015
First Niagara Center, Buffalo w stanie Nowy Jork
Gale komentowali: Michael Cole, Byron Saxton & John Bradshaw Layfield 

Powtórkę znajdziecie m.in. na Fight-Poland.com

Show rozpoczyna John Cena, który ponownie zaczyna ze swoim Open Challenge, przerywa mu The New Day. Big E mówi o powrocie The Dudley Boyz, a potem dodaje, że ma nowy slogan dla Ceny – “Hustle, Loyalty and Booty.” Kofi opowiada o The New Day i dodaje, że za chwile będą mieli nie tylko pasy Tag Team, ale i pas United States. John przerywa im i dodaje, że to nie czas na żarty i jeden z nich ma przyjść do ringu. Rywalem Ceny jest Xavier Woods.

 

WWE United States Title Match
John Cena (c) def. Xavier Woods (w/Big E & Kofi Kingston) by DQ (9:22)
Po walce pojawiają się The Dudley Boyz, którzy pomagają Cenie oczyścić ring. Jednak chwilę potem New Day wyciąga z ringu Bubbe i atakuje go.

 

Six Man Tag Team Match
The New Day (Big E, Kofi Kingston & Xavier Woods) def. John Cena & The Dudley Boyz (Bubba Ray Dudley & D-Von Dudley) (6:40)

 

Powtórka z heelowego proma Paige.

Na backstage’u jest Triple H, który rozmawia z Ashley z WWE Human Resources & Stephanie McMahon. Nagle przychodzi Kane i dowiaduje się, że Ashley jest tutaj, bo zostało wzniesionych kilka anonimowych skarg na Kane’a. Ashley dzisiaj da ocenę pracy Kane’a.

Dean Ambrose jest na backstage’u i mówi, że pójście samemu nie jest najmądrzejszym rozwiązaniem. Reigns odpowiada, że nie obchodzi go to, co The Wyatt Family planuje. Roman dodaje, że Wyatt zaczął tą wojnę i dzisiaj się ona zakończy. Ambrose jest sceptyczny do Ortona po tym, co stało się z Chrisem Jericho. Pojawia się Orton, który mówi, że on też ma sprawę z Wyatt Family i odchodzi.

Singles Match
The Big Show def. Mark Henry (2:38)

 

W ringu jest The Miz i nadszedł czas na Miz TV. Gośćmi Mizanina jest Becky Lynch i WWE Divas Champion Charlotte. Miz mówi, że ostatnio, gdy tutaj byli to zostali zdziesiątkowani przez Team Bella. Becky odpowiada, że pamięta jak Miz został prawie pobity za bycie seksistowskim, szowinistycznym dupkiem. Miz zmienia temat na Paige i Charlotte wstaje i mówi, że Paige ma dwie opcje albo przyjdzie i porozmawia z nią twarzą w twarz, albo jak kobieta wyjdzie walczyć. Miz wtrąca się i mówi, że to jest jego show i ona nie może zapraszać sobie gości. Nagle Becky zabiera mu mikrofon i wyrzuca go na stage. Następnie zamiast Paige pojawia się Team Bella, Nikki mówi, że żal jej Charlotte, ponieważ już niedługo straci pas Divas. Charlotte odpowiada, że w rewolucji nie chodzi o pojedyncze divy, tutaj chodzi o wszystkich fanów, którzy powinni wierzyć w Divy. Paige pojawia się na stage’u i powtarza swoje zdanie o Charlotte i Becky, a potem mówi, że Nikki nie potrzebuje ambicji, gdy ma się jako chłopaka Johna Cene a jej siostra ma Daniela Bryana. Team Bella się denerwuje a Team PCB czyści ring.

 

Six Man Tag Team Match
Team Bella (Alicia Fox, Brie Bella & Nikki Bella) def. PCB (Becky Lynch, Charlotte & Paige) (6:55)
Podczas walki Paige odeszła, ale zamiast niej pojawiła się Natalya, która została zaatakowana przez Paige.

 

Na stage’u Seth Rollins rozmawia z Ashley i nagle przychodzi Kane, który ma pudełko. Seth pyta się Kane’a co ma w tym pudełku a Dyrektor Operacyjny odpowiada, że może otworzyć pudełko. Rollins wyjmuje stamtąd głowę swojego posągu. Kane dodaje, że udał się do składowiska odpadów w Baltimore i zajęło mu całą noc odkopanie go. Ashley mówi, że Kane jest bardzo taktowny. Rollins mówi, że to za dużo i nie może zatrzymać głowy.

Kane, Seth Rollins, gif, WWE, RAW, wrestling

 

Tag Team Match
The Wyatt Family (Braun Strowman & Luke Harper) def. The Prime Time Players (Darren Young & Titus O’Neil) (4:18)

 

Singles Match
Neville def. Stardust by DQ (2:34)
Podczas walki pojawił się King Barrett, który wykonał Bullhammera na Neville’u, a potem los Neville’a podzielił Stardust. Następnie Barrett wziął mikrofon i powiedział, że to jest powrót Króla.

 

Nadszedł czas na ocene pracy Kane’a przez Ashley. Zanim Ashley zaczęła czytać swój raport przerywa Seth Rollins, który mówi, że raport jest tendencyjny i jednostronny, a potem pokazuje wideo z Demon Kanem. Rollins po wideo dodaje, że Ashley nie może dać mu kontynuować pracy. Kane ma też swoje wideo, które pokazuje Rollinsa. Ashley odpowiada, że Kane jest tak dźwięk z kopalni i jest on profesjonalny, uprzejmy, pomocny oraz miły. Ona nazywa go doskonałym zawodnikiem WWE, a jeżeli ktoś potrzebuje oceny to właśnie Rollins. Ashley nazywa Rollinsa nieprofesjonalną osobą, którą spotkała w całej swojej pracy dla WWE. Następnie dodaje, że Rollins jest niegrzeczny, okrutny i ma paranoję. Rollins nie może tego wytrzymać i wchodzi na ring, gdzie przez przypadek opuszcza pas WWE World Heavyweight, Kane chce go podnieś, ale w zamian za to otrzymuje Pedigree. Rollins następnie atakuje go krzesełkiem a na koniec wykonuje Curb Stomp na nogę z krzesełkiem. Seth bierze mikrofon i mówi, że teraz nie ma Demona, teraz jest zwykłym człowiekiem, który płacze i krzyczy. Kane zostaje zawieziony do karetki a nagle okna karetki świecą się na czerwono a z niej wychodzi Demon Kane, który zmierza na ring. Demon Kane po chwili drogi potrząsa nogą i idzie dalej na ring. Wielki Czerwony Potwór wykonuje Chokeslam na Rollinsie, a potem próbuje Tombstone Piledriver, ale Seth kontruje i ucieka. Kane podnosi pas WWE World Heavyweight i wybucha czerwone pyro.

Bray Wyatt pojawia się na titantronie i mówi, że Braun i Harper czynią go dumą, ale dzisiaj przyjdzie do ringu sam.

Singles Match
Randy Orton def. Bo Dallas (1:55)
Przed walką Bo powiedział, że zespół Buffalo Bills są prawdziwą inspiracją, ale nadal nie mają pucharu Super Bowl. Pomoże im uwierzenie w Bo!

Non Title Match
Kevin Owens vs. Rusev (w/Summer Rae) – No Contest (0:45)
Podczas walki oboje zaatakowali Rybacka, pomóc próbował Dolph Ziggler, ale było za późno.

Wideo z “tańców” gwiazd WWE w ramach Pediatric Cancer Awareness.

W drodze na ring Paul Heyman! Paul przedstawia się i mówi o walce Bestii Brocka Lesnara z Big Showem w najbliższą sobotę w Madison Square Garden. Heyman mówi, że Big Show odbędzie drogę do Suplex City, ale Show przerywa. Show mówi promo na temat Heymana i Lesnara a tour ?Go To Hell? zakończy się bardzo szybko. Show dodaje: ?Eat, Sleep, Beat Brock Lesnar at MSG, Repeat.?

Singles Match
Bray Wyatt vs. Roman Reigns – Double Count Out (13:05)
Przed walką Roman Reigns powiedział, że wyzwał Wyatta do walki jeden na jednego i nazywa Wyatta “małą suką”. Wyatt nakazał Harperowi i Braunowi opuszczenie areny. Po zakończeniu pojedynku ten dalej trwał tyle, że poza ringiem. W pewnym momencie Wyatt powrócił w okolice ringu wraz z Reignsem rozwalając barykadę! Potem Wyatt wszedł na stół i rozłożył ręce, ale chwilę później Reigns wykonał Speara rozwalając stół. Widokiem obydwu panów leżących kończymy to RAW.

 

 

Czy podobało Ci się RAW?

Loading ... Loading ...

——

Fot.: WWE.com
Gify: hiitsmekevin.tumblr.com i wrestlingwithtext.com • PowerBomb

  Pięknie sie zapowiadał pojedynek Ruseva z KO . Za pięknie… Jedyna walka na plus to walka Div. Dupy Raw nie urwało . Bez zaskoczenia walka Seth Kane na HiaC wiadomo kto wygra.

  • Jeff Hardy

   Ciekawe tylko kto tym razem pomoże Sethowi. W sumie nudne się już to robi, WWE pewnie o tym wie i możliwe że w końcu rudy po 4 czy 5 nieudanych próbach wykorzysta walizkę MitB

   • PowerBomb

    Byle nie Seth . . .

    • Lyll Lyllek

     Kane zdobędzie tytuł ale walizkę wykorzysta Sheamus, który wcale nie tak dawno wyłapał soczystego Chokeslam od Monstera

     • PowerBomb

      Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz . Teraz Seth dostaje żeby potem wygrać . Zawsze tak jest w WWE od X lat.

 • LoboTaker

  Wooo, czyżby Curb Stomp wrócił, czy to tylko jeden shot?

  • Rafiki90

   Mało prawdopodobne, choć to marzenie chyba wszystkich fanów:P Swoją drogą, ile można kopiować pedegree? Przydałby się własny fajny finisher… Może Curb Stomp stałby się signature i nie skupiał na ataku na głowę?

  • YES YES YES

   Kiedy on wykonał ten Curb Stomp oglądałem atak na Kane 3 razy i jakoś nie zauważyłem

   • Rafiki90

    Chodzi tu o kopnięcie w nogę zablokowaną przez krzesło.

 • Filip

  Ale nudne RAW

 • miki

  Nawet nawet RAW

 • UNLEASHED.The.Animal.Batista

  Wytłumaczy mi ktoś jak Kane przebrał się w karetce w ciągu 30 sekund z garnituru w ubranie do walki?

  • BestSince DayOne

   a może po prostu miał pod garniturem strój już i tylko maskę włożył? : >

   • UNLEASHED.The.Animal.Batista

    tak czy inaczej szybki jest

  • Sasha Banks

   Batista, szybki jesteś

 • Jan Gościniak

  6/10

 • satanicverses

  Żal patrzeć na walki Henrego, nie pamiętam kiedy ostatnio jakąś wygrał :/ Szkoda, bo to bardzo dobry zawodnik. Pamiętam jego walki z Ortonem o heavyweight wtedy pokazywał na co go stać… Nie to co teraz… :/