Po tym, jak ostatnio pojawiły się newsy, iż Rock jednak nie zawalczy na WrestleManii 32 w Dallas z Brockiem Lesnar teraz, według Dave’a Meltzer’a, znów wracają plotki na temat pojedynku People’s Championa z Triple H’em. Feud ich oraz Steph z Rondą miał być kontynuowany po WrestleManii 31, ale po sprawie z Rousey mówi się tylko o walce Huntera z Rockiem.

Po emisji na WWE Network panelu NXT z SummerSlam Weekend na Twitterze doszło do małej wymiany zdań pomiędzy Sethem Rollinsem i Finnem Balorem, co zaowocowało znalezieniem się w trendach #SethVsFinn. Termin ten promował nawet sam Triple H, więc być może w niedalekiej przyszłości taki pojedynek dojdzie do skutku?

Jeżeli chodzi o postać grającą Ashley, to nie wiadomo kim ona była, ale w WWE jest Ashley Osterrieder i pracuje ona w WWE od dwóch lat, a obecnie właśnie na stanowisku Dyrektora WWE od “Zasobów Ludzkich”. Jednak według źródeł to nie ona była na RAW.

Heath Slater był gotowy do walki z Johnem Ceną w Open Challenge’u, ale zamiast walki z Johnem miał pojedynek przed galą.
https://www.youtube.com/watch?v=CXuGRwG8Mm0

Podczas live eventu NXT w Fort Pierce, Florida trzy nowe gwiazdy zadebiutowały w 20-Man Battle Royal. Byli to Peter Howard, Thomas Kingdon & Kenneth Crawford.

Kurt Angle napisał na twitterze, że Sasha Banks jest jedną z najlepszych kobiet we wrestlingu. Była mistrzyni NXT odpowiedziała na twitterze pisząc, że czuje się zaszczycona.

Już niedługo dostępne w WWE Shopie będą dostępne skarpetki New Day, zdjęcia możecie zobaczyć na profilu Big E’go.

WWE postanowiło jednak nie wracać z SummerSlam do Los Angeles, tak jak miało to miejsce w latach poprzednich (ten rok miał być wyjątkiem ze względu na WrestleManie 31 w stanie Kalifornia) i ogłoszono wczoraj, iż gala ta w roku 2016 oraz 2017 odbędzie się także w Barclays Center w Brooklynie. Potwierdzono również, że SummerSlam poprzedzać będą gale NXT Takeover.

Hornswoggle został zawieszony przez WWE ze skutkiem natychmiastowy na 30 dni za pierwsze naruszenie programu Talent Wellness (naruszenie polityki firmy).

WWE planuje wydać DVD “The True Story of WrestleMania” oraz “The True Story of Royal Rumble” w 2016 roku, pierwsze DVD miało zostać wydane w 2011 roku, ale ostatecznie do tego nie doszło.

Były właściciel WCW Ted Turner zdobył nagrodę za Całokształt Twórczości.

Od najbliższego epizodu SmackDown powrócą różowe liny w ramach miesiąca walki z rakiem wraz z fundacją Susan G. Komen.

Bully Ray zmienił nazwę swojego twittera na Bubba Ray Dudley.

Trailer filmu The Condemned 2 z Randym Ortonem.
http://www.usatoday.com/videos/life/movies/2015/09/29/73027350/

Nowy klip z DVD Sting: Into The Light”
https://www.youtube.com/watch?v=Dq0cfYFdNNQ

Najnowszy epizod “What’s Wrong?”
https://www.youtube.com/watch?v=0oNS9LJsn_w

Nowe promo walki The Undertakera z Brockiem Lesnarem
https://www.youtube.com/watch?v=4G5gyObMS_E

Batista jest obecnie na planie filmu “Marauders”.

Bezpośredni odnośnik do obrazka • JeffThe killler

  Wiem że nie na temat ale co powiedzieć koledze który twierdzi że wwe to udawane gó*no i że oglądają to sami debile. Proszę pomóżcie bo już nie mam siły do tego typa…

  • Konrad Sobieszek

   Olej go jego nie przekonasz, możesz mówić że to jest jak serial tylko taki bardziej sportowy. Najłatwiej w ogóle wciągnąć się w wrestling przez gry komputerowe. Możesz mu pokazać WWE 2k15 i zachęcić go do gry. Potem możesz mu wyjaśniać historie jego ulubionych wrestlerów. Po pewnym czasie sam poczuje że chciałby przeżyć takie momenty jak Erę Stone Colda lub Streak Takera. Ja dzięki koledze w ten sposób zacząłem oglądać wrestling

   • therock1995

    zgadzam sie z tobą miałem to samo