WWE Monday Night RAW #1165 – 28.09.2015
Arena: First Niagara Center (Ostatnie RAW w tej arenie – WWE Monday Night RAW #1119; 3.11.2014)
Miasto: Buffalo w stanie Nowy Jork (Ostatnie PPV w tym mieście – WWE Battleground 2013)
 
Godziny trwania gali: Gala odbędzie się z 28 na 29 września (z poniedziałku na wtorek); Pre-show – 1:30; Gala główna – 2:00 do 5:10. RAW obejrzycie między innymi na beat-down (kanały 1-4). Wyniki show znajdziecie we wtorek rano na naszym portalu, powtórkę natomiast jak zwykle około 6:00 – 8:00 na fight-poland.
RAW pozostałe do Hell in a Cell: 4 (wraz z tą tygodniówką)
 
Na RAW zapowiadani oficjalnie są: John Cena, Roman Reigns, Seth Rollins, Dean Ambrose, Randy Orton, Bray Wyatt, Sheamus, The Dudley Boyz i The New Day
 
Punkty zapowiadane przez WWE.com:
 • “This man, this monster” – Czy DOO WWE cierpi na zaburzenia osobowości lub, czy jego zachowanie jest częścią większego planu, który zostanie dopiero ujawniony?
 • Co dalej z rewolucją wśród Div? – W czwartkowy wieczór na SmackDown, Natalya rozmawiała z Divą Jutra na temat jej ostatnich działań i w zamian otrzymała piekącego slapa w policzek. Jaki odwet Królowa Serc szykuje dla rozgoryczonej Paige?
 • “Wąż w bagnie” – Czy Randy Orton powinien obawiać się planów Wyatt Family, a zwłaszcza tego, co zrobić może Braun Strowman? Pomimo porażki Luke’a Harpera na Smackdown “rodzina” jest tak silna, jak nigdy dotąd.
 • Kto będzie wyzwaniem dla Johna Ceny w walce o pas US? – Po tym, jak Seth Rollins wykorzystał swój gwarantowany rewanż o tytuł Stanów Zjednoczonych, zapewne znów zobaczymy na RAW Open Challenge. Kto będzie miał na tyle odwagi, aby zmierzyć się z “Mistrzem”?
 • Brutalność przed “Bestią” – Jakie przesłanie Brockowi Lesnarowi w tym tygodniu wyśle Big Show na kilka dni przed specjalną galą w Madison Square Garden?
 
Inne informacje dotyczące RAW oraz spodziewane/zapowiedziane walki i segmenty [MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY]:
 • Prawdopodobnie poznamy jedną lub może nawet kilka walk, które zagoszczą w karcie Hell in a Cell. Mało prawdopodobne jest natomiast aby na RAW pojawił się Undertaker bądź Brock Lesnar, chociaż biorąc po uwagę galę w MSG, która będzie miała miejsce w najbliższą sobotę to Beast powinien być obecny na tym RAW.
 • Po RAW na WWE Network wyemitowany zostanie Panel NXT z SummerSlam weekend w Brooklynie. W Panelu udział wzięli Triple H, Finn Balor, Sasha Banks, Kevin Owens, Corey Graves oraz Seth Rollins.
 • Reklamowany dark match – John Cena, Randy Orton & Roman Reigns vs Seth Rollins, Sheamus & Bray Wyatt

Zapowiedź może zostać jeszcze uzupełniona do czasu RAW, w przypadku, gdyby pojawiły się nowe informacje odnośnie tej gali. • Szymon Zaręba

  Zapowiedz niezła ale czy to Raw będzie niezłe zobaczymy

 • Kuba Urbaniak

  Super byłoby jakby wyjaśniła się sprawa z kanem.