Na chwilę obecną można być prawie pewnym, że takie walki zostaną dodane do karty Hell in a Cell:
The Dudley Boyz vs. The New Day – Tables Match o pasy WWE Tag Team
Nikki Bella vs. Paige vs. Charlotte o pas WWE Divas
Demon Kane vs. WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins
Ryback vs. Kevin Owens o pas WWE Intercontinental
Mówi się jeszcze o walce The Wyatt Family z Reignsem, Ambrosem i Ortonem oraz nie jest znany rywal Johna Ceny o pas United States, gdyż rewanż Setha odbył się na ostatnim RAW.

Według Wrestling Observer walka Brocka Lesnara z Undertakerem na Hell in a Cell została wybrana na ostatnią chwilę po negocjacjach z Brock na temat dodatkowych pieniędzy za występ na tym PPV. Prawdopodobnie pojawienie się Brocka na tej gali oraz kilku RAW w ciągu najbliższych tygodni ma być pomocą na spadające wciąż ratingi.

Według Wrestling Observer walka Brocka Lesnara z The Rockiem nie jest planowana na WrestleManie 32.

Stone Cold po raz kolejny odpowiedział fanom, że wszystkie plotki dotyczące jego walki z Brockiem Lesnarem na WrestleManii 32 w Dallas są nie prawdziwe i raz na zawsze można usunąć tę informację z historii.

Według Bryana Alvareza z F4Wonline.com pojawienie się takich gwiazd jak Flair, Austin czy Michaels może być spowodowane podpromowaniem walki Lesnara z Takerem na Hell in a Cell. Warto dodać, że po zakończeniu RAW 19 października odbędzie się podcast Austina właśnie z Brockiem nadany na WWE Network.

Dla ciekawostki wspomnież można, że hiszpański komentator Marcelo Rodriguez podczas WrestleManii 31 wspomniał o title runie Stinga w TNA. Ogólnie komentatorzy z innych krajów mają większą swobodę, ponieważ nie są kierowani przez Vince’a przez słuchawki.

WWE Fastlane 2016 odbędzie się 21 lutego w Quicken Loans Arena w Cleveland.

W ostatnim epizodzie kolejnego sezonu Total Divas Paige wyzna, że nie chce żenić się z Kevinem Skaffem, ale zaakceptowała jego oświadczyny, bo nie chce, aby ten ją zostawił.

Eric Bischoff potwierdził na Twitterze, że WWE wyda nowy film dokumentalny właśnie o nim. DVD ukaże się w 2016 roku i może być to kwiecień albo maj.

Mark Henry w wywiadzie dla WNS Podcast powiedział, że chciałby odejść na emeryturę po jego finałowej walce i chciałby, aby jego rywalem w tym pojedynku był Daniel Bryan.

Stardust w wywiadzie dla TribLive ujawnił, że Goldust i “Cody Rhodes” wręczą trofeum zwycięskiemu zespołowi turnieju “Dusty Rhodes Tag Team Classic”.

Czwartkowe SmackDown oglądało 2,138 milionów widzów, jest to wzrost w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to show oglądało 2,083 miliona widzów.

Gośćmi kolejnego epizodu “Table For 3” na WWE Network będzie Daniel Bryan. Dolph Ziggler oraz Ryback.

Na live evencie WWE w Toronto Curtis Axel połączył siły z El Torito i obaj pokonali Los Matadores.

W kolejnej części turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic Chad Galbe & Jason Jordan pokonali “The Hype Bros” Zacka Rydera & Mojo Rawley’a.

Nowy strój Stardusta już prawie gotowy!

Promo The Cosmic Wasteland na temat Dnia Batmana.
https://www.youtube.com/watch?v=FNKjUOp8Pvo

WWE Fury – 22 ataki o auta
https://www.youtube.com/watch?v=EdSt11JFAWU • LoboTaker

  Igiełki na ramionach? Stardusta porąbało?

  • Rhodes

   to chyba dopasowanie do Ascension

   • UNLEASHED.The.Animal.Batista

    Mi tam jakoś oni razem jako stajnia nie pasują może jakby stardust miał inny gimmick albo ubranie

 • UNLEASHED.The.Animal.Batista

  Spadające ratingi świadczą porostu o tym że zainteresowanie wrestlingiem spada koniec wakacji ciągłe promowanie Johna Ceny,Ortona i innych starych gwiazd Kane ma chyba najlepszą przyszłość i najwięcej można zdziałać z jego postacią no i z Ceną jak przejdzie hell turn a legendy i stare gwiazdy nic nie załatwią Lesnar też się kiedyś znudzi.

  • Hassos

   Cena nie przejdzie heel turnu. Nie licz na to.

   • UNLEASHED.The.Animal.Batista

    Wiem pisze tylko że dzięki temu odrazu by podskoczyły ratingi ale to nigdy nie nastąpi

 • Kuba Konopka

  fajnie by było jakby walka Wyatt family vs Randy, Dean & Roman byłoby w klatce hell in a cell

  • Rafiki90

   Zdaje mi się, że najlepiej by było zakończyć to na Survival Series. Po jednej stronie Wyatt razem z przywróconym rudym i jeszcze kimś, po drugiej team Reignsa. Tylko czy ten feud przetrwa jeszcze dwa miesiące? I kto może stanąć po stronie Romana i Deana?

 • Jacek

  Ktoś wie czy są jakieś nowe info w sprawie zdrowia Stinga?