Podobno Vince McMahon zaczyna “wariować” na temat spadków ratingów w TV. Zawsze, gdy Vince zaczyna “wariować” to nadchodzą wielkie zmiany:
*Według Dave’a Meltzera walka Undertakera z Lesnarem miała odbyć się na WrestleManii 32, jednak plany zostały zmienione przez Vince’a.
*Na RAW 19 października w Dallas już zostali zapowiedzeni Brock Lesnar, Undertaker, Shawn Michaels, Ric Flair i Stone Cold Steve Austin.

Pokazanie przez WWE momentu, gdy Sting pokonał Hulka Hogana na WCW Starrcade dwa tygodnie temu na RAW było celowym nawiązaniem do Hogana. Podobno Vince McMahon uświadomił sobie, że usunięcie Hogana i jego osiągnięć z historii WWE jest niemożliwe. O ile informacje te są prawdziwe to powrót Hulka do WWE jest możliwy za już kilka miesięcy a jego koszulki już niedługo mogą powrócić do sprzedaży.

Jak już kiedyś pisaliśmy Undertaker pojawi się podczas październikowego tournée WWE w Meksyku, pojawiły się dziś jednak ciekawe informację, iż Taker na live eventach w tym kraju wystąpi w drużynie z Kanem robiąc taki mały reunion ?Brothers of Destruction”. Rywalami BoD będą Luke Harper i Braun Strowman. Gale te będą miały miejsce w dniach 16-18 października.

Prawdopodobnie WWE chce położyć większy nacisk na SmackDown w 2016 roku a warto wspomnieć, że w styczniu niebieska tygodniówka przechodzi z SyFy na USA Network. Oficjele WWE szukają nowego wyglądu oraz nowych pomysłów na show. Oczekuje się, że będzie tak jak w przeszłości, czyli przez pierwsze miesiące na gali pojawią się wielkie walki, a potem show będzie schodziło coraz niżej.

The Rock oraz Hulk Hogan są omawiani jako główne osoby, które wcielą się w “złoczyńców” w filmie Niezniszczalni 4.

Według The Wrestling Observer Newsletter WWE zaoferowało Carlito bardzo niskie zarobki, przez co zawodnik ten nie podpisał kontraktu z federacją. Carlito prawdopodobnie może zastanowić się nad kontraktem, jeżeli WWE zaproponowałoby większe pieniądze.

Do karty na NXT Takeover: Respect doszła walka Tylera Breeze’a z Apollo Crews’em.

Walka Chris Jericho vs. Kevin Owens została dodana do karty live eventu WWE w Madison Square Garden.

WWE Hall of Famer Tammy “Sunny” Sytch została aresztowana 23 września po tym, jak nie pojawiła się na rozprawie 30 maja.

Mick Foley napisał na twitterze, że heel turn Paige był potrzebny dla Rewolucji Div.

Stephanie McMahon obchodziła wczoraj swoje 39 urodziny, wszystkiego najlepszego!

Już od dawna spekuluje się, że gwiazda NJPW Okada może podpisać kontrakt z WWE. Okada w wywiadzie dla Rolling Stone powiedział, że nie zamierza przechodzić do WWE teraz oraz w przyszłości. On chce zrobić federacje New Japan Pro-Wrestling lepszą i to jest jego przyszłość.

Przedostatni odcinek kolejnego sezonu Total Divas oglądało 759 tysiące widzów. Jest to spadek w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to show oglądało 804 tysiące widzów.

Top 10 Momentów ze SmackDown
https://www.youtube.com/watch?v=qLwf3ohiIfg

Wywiad ze Stingiem po kontuzji w języku polskim
http://bgz-wrestling.pl/viewtopic.php?f=254&t=41688&p=288857

Tym razem Finn.

Nowy strój gwiazdy NXT Noah Kekoa.

Bezpośredni odnośnik do obrazka • Konrad Sobieszek

  Ta walka między Owensem a Y2J ma też być o tytuł interkontynentalny.

  Dobrze, że uświadomili sobie sytuacje z Hoganem. Skończy się ta szopka

  • UNLEASHED.The.Animal.Batista

   Tak ale skoro to wszystko będzie się dziać na live evencie to nie wydaje mi się aby Y2J wygrał tym bardziej że jego powrót na gale w tv był jednorazowy co do hogana to się z tobą zgodze.

 • LoboTaker

  Wąsent faktycznie poszalał. Jeszcze zdarzy się jakiś niefart i któryś dychnie na ringu – myśl logicznie, Vince, myśl logicznie.

  Co do występu październikowego Taker’a – jeszcze lepiej. Czyżby chcą przywrócić na pełen etat Umarlaka? Może i 5-6 lat temu rozkręcał tygodniówki walkami z randomami, ale nie teraz i nie w tym wieku. Nie wiem, czy tak namówił go Vince, czy serio Mark uwielbia wrestling na zabój, że wręcz zostawia swoje zdrowie na bok.

  Co do Hogana – no gratuluję takiego wyniku. Postać jest zbyt ważna i ikoniczna dla fedki, by tak od niechcenia usunąć z jego historii, toż to przecież nie jest Benoit.
  I serio, Stefcia taka młoda? Owszem, wygląda na taką, ale sądziłam, że ma wiek przybliżony do Hunter’a.

  • Konrad Sobieszek

   Nie no te “gwiazdy” chyba nie mają walczyć, tylko mieć pewnie jakieś segmenty. Casuale jak zobaczą Kto jest na RAW to od razu będą chcieli obejrzeć. Może Lesnar i Austin mają mieć wywiad, Ric od pewnego czasu się pojawia. W sumie nie wiadomo o co może chodzić tylko z Michaelsem, pewnie jakiś segment z Authority (kto wie może zapowiedź jakiegoś Speciall Referee na SS)

   • LoboTaker

    Ogółem ma być podcast Austin’a z Lesnarem, może dlatego. Faktycznie nie wiem też, po co do tego jeszcze Michaels.
    A co do tej walki, miałam na mysli Taker’a, oczywiście.

    • UNLEASHED.The.Animal.Batista

     Wydaje mi się że ciągłe promowanie WWE po przez stare gwiazdy typu austin,flair,hogan to jest rozwiązanie ale nie na dłuższą metę.

     • LoboTaker

      Dziwne, ale się z Tobą tutaj zgodzę 🙂

 • UNLEASHED.The.Animal.Batista

  Szkoda że Y2J powrócił tylko na jedne PPV