Oryginalne plany zakładały odbycie się pojedynku Undertakera z Brockiem Lesnarem dopiero na WrestleManii, jednak wszystko uległo zmianie i kolejny pojedynek tych zawodników zobaczymy już na Hell in a Cell. Według Wrestling Observer WWE ponoć ma już plan na main event WrestleManii, jednak nie wiadomo jeszcze, co to będzie.

Charlotte natomiast swój pas Divas na Hell ina  Cell prawdopodobnie będzie bronić w Triple Threat Matchu z Paige i Nikki Bellą.

Sting podczas walki na WWE Night of Champions został kontuzjowany prawdopodobnie po Buckle Bomb od Rollinsa. Według Dave’a Meltzer’a z Wrestling Observer Radio kontuzja może być na tyle poważna, że Icon będzie musiał zakończyć swoją długą karierę. Meltzer dodał także, że Sting podobno miał być bookowany na Hell in a Cell, gdyż Vince McMahon był zadowolony z dwóch walk jakie Icon odbył w WWE. Prawdopodobnie zawodnik po swojej porażce wrócił do domu.

Oficjele WWE podobno są zainteresowani Scarlett Bordeaux z Ring of Honor. Pojawiły się już rozmowy na temat wykorzystania Scarlett do nadchodzących tapingów NXT, jednak nie wiadomo czy były już jakieś rozmowy pomiędzy obydwoma stronami. Bordeaux kilkakrotnie pojawiła się także jako Rosebud Adama Rose’a. WWE być może pozyska także inne panie, gdyż w ostatni weekend odbył się właśnie trouyt z płcią piękną w roli głównej i dobre wrażenie wywarły między innymi Daria Berenato i Allysin Kay.

WWE przez ostatnie ratingi i wyświetlenia swoich programów popada w panikę. Vince McMahon ponoć rozważa zwiększenie czasu dla Triple H’a i Brocka Lesnara co wyjaśniałoby zapowiedzenie ?Go To Hell? właśnie “Beasta”. Oczywiście jak zawsze przy spadkach ratingów część winy spada na mistrza, czyli w tym przypadku Setha Rollinsa, który ma jednak wielu obrońców.

Chris Jericho w tym roku prawdopodobnie nie pojawi się już na żadnej telewizyjnej gali WWE (prócz show w MSG), jednak pojawiły się plotki na temat jego feudu z Deanem Ambrosem na WrestleManie 32.

John Cena ponoć wciąż poleca oficjelom WWE stawanie na Cesaro. Aktualny mistrz US oraz Cesaro ostatnio bardzo dużo razem trenują i ich przyjaźń może odbić się na pushowaniu Szwajcara.

WWE ogłosiło, że na live evencie w Madison Square Garden The New Day zmierzą się z The Dudley Boyz o pasy Tag Team.

WWE opublikowało materiał po RAW, jak widać Sethowi udało się uciec od Kane’a.
https://www.youtube.com/watch?v=rLFUd0v6A-c

Po Night of Champions natomiast Sheamus wycofał się z ringu, a Seth Rollins powiedział, że jest on najlepszym mistrzem w historii WWE.

Dzisiejsze tapingi Main Event oraz SmackDown będą miały miejsce w Corpus Christi, w stanie Teksas. Na niebieską tygodniówkę zapowiadana jest walka Kevin Owens & Rusev vs. Ryback & Dolph Ziggler.

Podobno na backstage’u w trakcie NoC był były zawodnik TNA MVP (prawdopodobnie tylko po to aby odwiedzić starych przyjaciół, gdyż mieszka w okolicach Houston), gwiazda WCW Harlem Heat, raper Wale, Scott Hall, który wyraził zainteresowanie pracą w Performance Center, oraz Scott Norton.

WWE ogłosiło “Nitro Week” na WWE Network. Spowodowane jest to tym, że WCW Nitro obchodzi swoją 20 rocznicę.

WWE Network dodało 11 epizodów ECW z 1996 oraz 1997 roku.

WWE wydało oświadczenie w sprawie fana, który pojawił się w ringu w trakcie Night of Champions pisząc, że każdego fana, który wejdzie za wyznaczoną strefę, czeka surowa kara. Podobno federacja ma wprowadzić bardziej rygorystyczne zasady po coraz częstszych wejściach za barierki.

Nowa seria Breaking Ground zadebiutuje na WWE Network 26 października po RAW. Show będzie przedstawiało treningi w WWE Performance Center i nie tylko.

Nowy mistrz Interkontynentalny Kevin Owens zadedykował zwycięstwo swojemu synowi Owenowi.

Seth Rollins ogłosił, że utwór Throne zespołu Bring Me The Horizon będzie theme songiem gali NXT “Takeover: Respect”.

W Night of Champions Fallout Bubba Ray powiedział, że nie powrócili oni do WWE, aby wygrywać przez dyskwalifikację, wrócili aby zostać mistrzami Tag Team.

Wiele osób na twitterze pisało, że gimmick Kane’a o tym, że nie pamięta momentów “Demon Kane’a” jest podobny do storyline’u Abyssa/Josepha Parka z TNA.

The Miz poinformował, że kontynuuje walkę z The New Day i pokonał Kofiego Kingstona w atletyce w WWE Fantasy Wrestling League.

Mark Henry w Indiach:
https://www.youtube.com/watch?t=90&v=-6PCH4vMoak

Tworzenie statuy Setha Rollinsa.
https://www.youtube.com/watch?v=VHd9qNDHAPo

WWE 2K16 ?Raise Some Hell? Official Gameplay Trailer  • Hack You

    a już się cieszyłem że Y2J będzie teraz w TV występował, to w takim razie po co brali go do tej jednej walki mogli kogoś innego wziąć.

  • John John

    Y2J vs Ambrose? jestem za

  • PowerBomb

    Jak Cesaro dostanie faktycznie push dzięki John’owi to zacznę go tolerować a nawet lubić 🙂