Wciąż przewijają się spekulacje na temat zainteresowania ze strony WWE Jeffem i Mattem Hardym. Hardy Boyz swoje kontrakty z TNA mają do lutego 2016, dlatego możliwe jest, że już w przyszłym roku bracia Hardy powrócą tak jak w tym roku Dudley Boyz. WWE podobno jest także zainteresowane mistrzem TNA Ethanem Carterem III, który jak możecie pamiętać walczył w federacji McMahona pod pseudonimem Derrick Bateman.

Wciąż pojawiają się informacje, iż walka Johna Ceny z Sethem Rollinsem o pas United States będzie main eventem Night of Champions.

Spekuluje się, że WWE po pokonaniu przez Nikki Belle rekordu AJ Lee, będzie chciało także pobić streak CM Punka jako mistrza WWE, czyli słynne 434 dni. Podobno osobą, która ma to zrobić jest Roman Reigns.

Były writer WWE Kevin Eck powiedział w wywiadzie dla SportsBlog.com, że WWE odrzuciło jego pomysł programu dla Romana Reignsa, ponieważ nie chciano, aby Roman był kojarzony jako Samoańczyk.

Triple H ujawnił, że najbliższy event NXT nadawany na żywo na WWE Network będzie nazywał się NXT Takeover: Respect. Gala odbędzie się 7 października w Full Sail University.

Według PWInsider kolejnym potencjalnym tajemniczym partnerem walki Ambrose’a i Reignsa na Night of Champions jest Chris Jericho.

WWE podpisało nowy kontrakt z Jakks Pacific, umowa polega na wykonaniu nowej edycji figurek WWE. Mattel zachowa także licencje do zabawek WWE do 2019 roku. Nowe zabawki Jakks trafią do sprzedaży w 2016 roku i mają być to sterowane samochody, Jakks’ 3D IT, stroje zawodników i figurki w regionie Azji i Pacyfiku.

Poniedziałkowe RAW oglądało 3,398 milionów widzów i jest to wzrost w porównaniu do zeszłego tygodnia o 0,40%, kiedy to show oglądało 3,385 milionów widzów.
Oglądalność w podziale na godziny:
Pierwsza godzina: 3,290 milionów widzów
Druga godzina: 3,539 milionów widzów
Trzecia godzina: 3,363 miliony widzów

JBL pogratulował Alberto Del Rio jego nowej roli jako Hiszpański komentator w Combate Americas MMA.

Damien Sandow podczas dark matchu przed SmackDown powrócił do starego gimmicku. Sandow pokonał Adama Rose’a, który także wystąpił w innym gimmicku. Sandow odgrywał rolę babyface’a, a przed walką powiedział, że powrócił jako Głos Rozsądku, a nie jako dubbler.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Team B.A.D na twitterze opublikował zdjęcie w przebraniu New Day, a New Day opublikowało zdjęcie w przebraniu Teamu BAD.

Bezpośredni odnośnik do obrazka
Bezpośredni odnośnik do obrazka

W najbliższym epizodzie Unfiltered z Renne Young na WWE Network pojawi się Randy Orton ze swoją narzeczoną Kim.

Forbes opublikował artykuł na temat spadających w ostatnich latach ratingów RAW i SmackDown.
http://www.forbes.com/sites/blakeoestriecher/2015/09/08/wwe-raw-and-smackdown-ratings-slumps-put-more-pressure-on-the-wwe-network/

Top 10 momentów z RAW
https://www.youtube.com/watch?v=9iI3CQzXhQY

Na wczorajszym epizodzie Total Divas chłopak Paige, Kevin, oświadczył się jej.
https://www.youtube.com/watch?v=hACvpnt-uZg

Emma otworzyła swój kanał na YouTube “Taste of Tenille”, jej tematem głównym będzie gotowanie/jedzenie.
https://www.youtube.com/channel/UCl1_9cyRAVLu-fDmSYTnuvQ  • Shocked Chander

    co z typerem na night of champions?