Według Dave’a Meltzera z Wrestling Observer Radio, zdjęcie z Baronem Corbinem jako partnerem Deana Ambrose’a i Romana Reignsa jest fałszywe i nie jest on brany pod uwagę jako ich partner w walce z The Wyatt Family.

Hulk Hogan w wywiadzie dla Sports Illustrated wyznał, że to nie Vince McMahon był osobą, która wyrzuciła go z WWE z powodu rasistowskich uwag. Hulk rozmawiał jednak zaraz po wypłynięciu tej sprawy z Triple H’em, który powiedział mu, że rozmawiał z Vincem i niestety zdecydowano się na to, aby Hogan opuścił WWE.

WrestlingDVDNetwork.com potwierdziło informację, iż WWE wyda w 2016 roku DVD “Best PPV Matches 2015” oraz “Best of RAW and SmackDown 2015.” Ostatnie wydanie “Best PPV Matches” miało premierę tylko w UK, ale w 2016 roku ma powrócić wersja wydawana na cały świat.

Według PWInsider WWE podpisało kontrakt z Zamariahem “ZZ” Loupe’rem, czyli finalistą z ostatniego sezonu Tough Enough.

Stacja telewizyjna NBC ogłosiła, że WWE Hall of Famer Arnold Schwarzenegger zastąpi innego Hall of Famera Donalda Trumpa w roli prowadzącego “The Celebrity Apprentice”.

Podczas live eventu w Huntsville El Torito interweniował w walce The Dudley Boyz z Los Matadores i The Lucha Dragons przy piosence “Bad to the Bone”. Torito zaatakował Matadorów, dzięki czemu Dudleyowie wygrali.

WWE potwierdziło, że na evencie w Madison Square Garden rywalem Brocka Lesnara będzie Big Show.

Kevin Nash po tym, jak na jego profilu pojawiło się zdjęcie nagiej kobiety, napisał, że jego konto zostało zhakowane i przeprasza każdego, kto poczuł się obrażony.

Sędzia WWE Chad Patton otrzymał wielki pop podczas live eventu w Huntsville, gdy wykonał taniec “Whip and Nae Nae” z Jimmym Uso.
https://vine.co/v/eF6v7jITVB5

WWE powróci do Memphis 2 lutego 2016 roku na tapingi SmackDown.

Bez względu na to, jak fani w Full Sail reagują na Eve Marie, WWE nadal będzie ją promować na nową mistrzynie NXT Women’s.

Randy Orton mimo tego, że nie pojawił się na RAW, był na backstage’u podczas tej tygodniówki i podobno ma on pojawić się na SmackDown.

Cameron jest obecnie na wakacjach w Meksyku z Vinnym z okazji ich trzeciej rocznicy.

Po RAW John Cena oraz Sting spotkali się z 7-letnią Kiarą Grindrod, która pokonała raka.

Gwiazda NXT Hugo Knox, który w kwietniu przeszedł operację ścięgien, powrócił do ringu w tag teamie z Nią Jax. Przegrali oni z Billie Hay i Bullem Dempseyem.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

WWE wydało kalendarz Gwiazd WWE oraz Total Divas 2016.

Stardust i Stephen Amell z czekiem dla Emily’s House.

Bezpośredni odnośnik do obrazka