WWE Monday Night RAW #1164 – 14.09.2015
FedExForum, Memphis w stanie Tennessee
Gale komentowali: Michael Cole, Byron Saxton & John Bradshaw Layfield 

Powtórkę znajdziecie m.in. na Fight-Poland.com

Show otwiera Stephanie McMahon, która wita nas na premierze nowego sezonu RAW. Hunter mówi o ogromnym sukcesie poprzedniego sezonu a Steph wymienia kilku zawodników, którzy dokonali ogromny postęp w tym roku w WWE. Jeden człowiek prowadzi nową klasę gwiazd WWE … kiedyś przyszłość teraz WWE United States & WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins, który na Night of Champions ma szansę zapisać swoje dziedzictwo. Dzisiaj na RAW odbędzie się walka o pas Divas i mamy szansę zobaczyć jak pisze się historia. Hunter dodaje, że dzisiaj Sting będzie walczył po raz pierwszy na RAW w historii. Jego przeciwnikiem będzie Big Show a teraz nadszedł czas na mistrzów WWE Tag Team The New Day! Stephanie McMahon oraz potem Triple H tańczą z The New Day.

Big E. Langston, Xavier Woods, Kofi Kingston, gif, WWE, RAW, wrestling

WWE Tag Team Title Match
The New Day def. The Prime Time Players
Po walce na stage’u pojawia się The Dudley Boyz, którzy patrzą na New Day.


 

Na backstage’u Stephanie rozmawia z Hunterem na temat ich tańca z New Day. Nagle pojawia się Seth Rollins, który chwali ich za dzisiejsze show. Hunter dodatkowo stwarza walkę Johna Ceny z Sheamusem.

Renee Young jest z Charlotte i Ricem Flairem na backstage’u. Renee pyta jej jak przygotowała się na walkę z Nikki. Charlotte odpowiada, że to jej marzenie, od kiedy pojawiła się w ringu. Celem Charlotte jest pas Divas, ale rewolucja Divas to bardziej Ewolucja … Woooooo!

Singles match
Sasha Banks def. Paige
Po walce Team BAD atakuje Becky i Paige.

Paige, Sasha Banks, gif, WWE, RAW, Suplex, wrestling

Wideo poświęcone Connorowi Michalek’owi i Connor?s Cure.

The Miz jest w ringu, więc nadszedł czas na MizTV. Miz wprowadza swoich gości – Braya Wyatta, Luke’a Harpera & Brauna Strowmana. Miz obiecuje, że nie jest on tajemniczym partnerem Romana Reignsa i Deana Ambrose’a oraz pyta się kim jest Braun Strowman. Wyatt odpowiada, aby Miz zapytał go. Braun zdejmuje maskę i patrzy na Miza. Wyatt dodaje, że chce, aby wszyscy zapłacili za swoje grzechy. To nie ma znaczenia ilu ich będzie na Night of Champions, wszyscy upadną. Na ring wchodzi Roman Reigns i Dean Ambrose, pierw Dean wyrzuca z ringu Miza. Roman bierze mikrofon i mówi, że Wyatt zapłaci za atak na jego kuzyna oraz dodaje, że znaleźli trzeciego partnera na Night of Champions.

Skrót walki Stinga z Ricem Flairem z Great American Bash 1990.

Singles match
John Cena vs. Sheamus

Sheamus, John Cena, gif, WWE, RAW, European Uppercut, wrestling

Reklama WWE Network.

Team Bella przygotowuje się do walki.

WWE Intercontinental Champion Ryback wchodzi na ring. Ryback mówi, że jest dumny z bycia naszym mistrzem IC i mówi kilka słów w stronę Kevina Owensa, który pojawia się na stage’u. Owens streszcza karierę Big Guy’a i nazywa go słabeuszem oraz śmieje się z tego, że taka osoba jest mistrzem IC. Ryback odpowiada, że jest wielkim człowiekiem, który budzi się głodny. Owens nie jest pod jego wrażeniem i nazywa go małym chłopcem. Ryback oznajmia, że poszedł dzisiaj do Authority i, jako że na Night of Champions wszystkie pasy muszą być bronione to on zmierzy się tam z Owensem.

Skrót walki Sting vs. Hulk Hogan (co? oni wspominają Hogana?) na Starrcade.

Singles match
Neville vs. Stardust – walka się nie rozpoczęła.
Przed walką wraz z Nevillem pojawili się The Lucha Dragons, którzy po chwili zaatakowali The Ascension i Stardusta.

 

WWE Divas Title Match
Charlotte def. Nikki Bella via DQ
Podczas walki doszło do zamiany Nikki z Brie i dlatego mistrzynią nadal jest Nikki Bella. Po walce Stephanie McMahon ogłosiła, że na Night of Champions Charlotte zmierzy się z Nikki i jeżeli dojdzie tam do dyskwalifikacji lub count out’u zwyciężczynią i nową mistrzynią będzie Charlotte.

Bellas, gif, WWE, RAW, wrestling

 

Singles match
Cesaro def. Rusev
Podczas walki pojawił się Dolph Ziggler, który dał prezent Summer Rae co doprowadziło do rozproszenia Ruseva. Wykorzystał to Cesaro, który wykonał Rollup. Po walce Dolph wykonał jeszcze Superkick.

this pin was amazing 

Seth Rollins rozmawia z Big Showem.

Na backstage’u Summer Rae idzie ze złym Rusevem, który zamyka drzwi przed nią. Summer otwiera prezent i cieszy się z naszyjnika a Rusev każe jej wejść do pokoju.

Na Night of Champions The Cosmic Wasteland zmierzą się z Nevillem i The Lucha Dragons w Kickoff’ie.

Singles match
Sting def. Big Show via DQ
Podczas walki Stinga zaatakował Seth Rollins, ale chwilę potem pojawił się John Cena i Triple H stworzył Tag Team match.

John Cena, Big Show, gif, WWE, RAW, Punch, Botch, wrestling

Tag Team match
Sting & John Cena def. Big Show & Seth Rollins
Po walce Rollins i Sting świętują zwycięstwo.

——

Fot.: WWE.com
Gify: hiitsmekevin.tumblr.com i wrestlingwithtext.com  • Walkers Jp

    Szkoda,że ten partner Deana i Reignsa jest taki przewidywalny…Mogliby dać jakąś niespodziankę np.kogoś z nxt,a nie znowu Orton.

    • UNLEASHED.The.Animal.Batista

      Y2J był ich partnerem na Nigh Of Champion