Według PWInsider Sting pojawi się na najbliższym RAW w FedExForum w Memphis, Tennessee.

John Cena prawdopodobnie nie otrzyma kolejnego title runu z pasem WWE World Heavyweight w 2016 roku. Według F4Wonline.com celem WWE było utrzymanie Ceny z dala od tytułu i przekazanie “pałeczki” Romanowi Reignsowi i innym zawodnikom, którzy walczyliby o tytuł przed powrotem Johna do walki o główny tytuł.

Dzieciak, który otrzymał pas od Rybacka podczas RAW to Robert z programu Make-A-Wish. Ryback poinformował na Instagramie, że zapomniał przynieść pas na spotkanie z Robertem, a nastepnie zapytał Vince’a McMahona czy mógłby pozwolić potrzymać pas Robertowi podczas walki.

PWInsider potwierdziło, że WWE podpisało kontrakt z byłą zawodniczką TNA i CMLL Sarahą Stock (Dark Angel, Sarita). Stock będzie w WWE trenerką w Performance Center w Orlando.

WWE potwierdziło, że Lana przeszła udaną operację nadgarstka w czwartek w Nashville, Tennessee.

Gościem nowego epizodu Unfiltered z Renee Young na WWE Network będzie Randy Orton.

Najnowszy epizod “Table For 3” z WWE Tag Team Champions The New Day na WWE Network zostanie wyemitowany po RAW w Memphis.

Według informacji przed Night of Champions na WWE Network odbędzie się jedno-godzinny Kickoff pre-show. Przy panelu zasiądą Renee Young, Booker T, Corey Graves oraz Byron Saxton.

Gwiazdy indy – Biff Busick, Rich Swann & Athena oficjalnie podpisali kontrakt z WWE. W tym miesiącu będą sprawdzane ich umiejętności w Performance Center. Oczekuje się, że WWE może podpisać kontrakt jeszcze z jednym lub z dwoma innymi talentami ze sceny niezależnej.

Podobno plany co do Randy’ego Ortona są stale zmieniane i możliwe, że Orton, który ma pojawić się także na najbliższych live eventach WWE, pojawi się także na RAW w Memphis.

The Los Angeles Times a dokładnie Martin Tsai skrytykował najnowszy film WWE Studios’ “12 Rund 3: Lockdown” z Deanem Ambrosem pisząc, że film nie miał siły ognia bez Johna Ceny.

Była diva WWE Kelly Kelly w wywiadzie dla WetPaint.com powiedziała, że Layla i Maryse będą druhnami podczas jej ślubu 30 stycznia w Cabo San Lucas. Ponadto powiedziała, że nie wyklucza powrotu do WWE.

WWE Hall of Famer Kevin Nash może mieć problemy po opublikowaniu kilka godzin temu zdjęcia nagiej kobiety na swoim profilu na Twitterze. Tweet nie został usunięty, więc zdjęcie możecie obejrzeć na jego >>profilu<<.

Najnowszy epizod WWE Top 10.
https://www.youtube.com/watch?v=CqNnCB6xtDk

David Benoit i Natalya na backstage’u live eventu WWE w Edmonton.

Emma, Peyton Royce, Sylvester Lefort i Tyler Breeze w Storm Wrestling Academy.

Bezpośredni odnośnik do obrazka • Wojciech Grzegorz Kubiak

  Wrestler miesiąca Rollins? To było jakieś głosowanie?

  • Kasp

   Tak :))

 • Popek Monster

  Co do zdjęcia na Twitterze u Kevina Nasha to widziałem lepsze

 • LoboTaker

  To będzie cud, jeśli David zostanie zatrudniony w WWE, ale wtedy by musiał mieć inny nickname lub coś w tym guście.

  • Konrad Sobieszek

   Nie będzie zatrudniony, to jest absolutnie niemożliwe. Po prostu zrobił sobie zdjęcie z Natalyą.

   BTW. napisy w komentarzach – “U Can’t C Me” 😀

   • LoboTaker

    Zrobił kiedyś też zdjęcie z Jericho + był na zapleczu WWE, to coś znaczy. Rozumiem natomiast, że niemożliwe raczej będzie zatrudnienie jego.

    • Konrad Sobieszek

     Po prostu jakby nie patrzeć zna kilka osób w WWE z czasów występów jego ojca. Dlatego pewnie był na zapleczu itd.

 • Jacek

  NOC coraz bliżej, Sting pokazuje się co tydzień, więc może na serio będzie miał jakiś run z pasem WWE i go obroni ze 2-3 razy?

  • Konrad Sobieszek

   Sting na to zasługuje bądźmy szczerzy. Gdyby miał pas do Survivor Series to by myślę nikomu nie zaszkodziło, zwłaszcza że tak często pojawia się w telewizji. To by zmazało jego debiut a ludzie zapamiętaliby że osiągnął na prawdę wszystko co mógł osiągnąć w wrestlingu

   • Jacek

    Nie mógłbym się chyba z czymś bardziej zgodzić, ale Survivor Series to jego debiut, więc może trochę później?

    • Konrad Sobieszek

     Rzeczywiście, nie zwróciłem na to uwagi. Po prostu wszystko zależy od tego jak też jego run z pasem by wyglądał. Bo jeśli miałoby to działać na zasadzie na jakiej działał run Lesnara to jednak wolałbym aby był on krótszy. Jeśli jednak oznaczałoby to częstsze pojawianie się Stinga w telewizji to nie miałbym nic przeciwko nawet aby pas trzymał do Royal Rumble lub nawet do WM