WWE podobno po bardzo entuzjastycznym przyjęciu Dudley Boyz przez fanów rozważa powrót także braci Hardych, czyli Matta i Jeffa. Oczywiście aktualnie to zwykłe plotki, jednak być może jest coś na rzeczy, gdyż TNA ostatnio nie wiedzie się najlepiej w kwestii finansowej, a w dodatku ostatnio często wspomina się o Hardych np. podczas segmentu na zapleczu z Edgem, Christianem i Dudley Boyz, w podcaście, w artykułach i sondach na WWE.com, a także i dodaje więcej materiałów związanych z nimi na WWE Network. Po drugiej stronie tej sprawy jest jednak kontrakt z TNA oraz wciąż niechęć oficjeli do Jeffa za jego wybryki, gdy był z nimi jeszcze związany.

Daniel Bryan w wywiadzie dla The National w Abu Dhabi powiedział, że nie ma pojęcia, kiedy powróci do ringu i sam chciałby mieć odpowiedź od WWE. Jego wymarzonym rywalem jest Brock Lesnar, z którym chciałby zawalczyć na WrestleManii, jednak nie wiadomo czy WWE pozwoli mu na taki pojedynek ze względu na brutalność “Bestii”. Na jego liście zawodników, z którym chciałby się zmierzyć na PPV są także Seth Rollins oraz Cesaro.

Podobno WWE ostatnio wypłaciło wynagrodzenia talentom NXT w Performance Center. Canyon Cemen i kilku trenerów NXT podobno powiedzieli, że zostanie wypłacone im tylko to, co mają w kontrakcie rozwojowym bez premii za większe show takie jak “Takeover: Brooklyn” oraz grudniowy tour w Wielkiej Brytanii.

W WWE dużo mówi się, aby Michael “PS” Hayes i The Fabulous Freebirds zostali wprowadzeni do WWE Hall of Fame w Dallas. Hayes ostatnio obchodził 20-lecie pobytu w federacji.

WWE wydało oświadczenie w sprawie 20-letniej Divy NXT Nhooph Al-Areebi (aka Jasmin), której obraźliwe posty zostały odnalezione na twitterze, pisząc, że ich podopieczna miała wtedy około 16 lat i profil ten był wykorzystany bez jej zgody.

Finn Balor i Emma dostali nowe wejścia, z którymi zadebiutowali na tapingach NXT. Balor miał białe światła zamiast mgły oraz logo “Balor Club” na titantronie.

Spekuluje się, że Randy Orton raczej nie będzie w tag teamie z Romanem Reignsem oraz Deanem Ambrosem na Night of Champions po ataku The Wyatt Family na RAW. Podobno Orton ma sprzedawać kontuzje, co wykluczy go z TV na kilka tygodni.

Bilety na WWE NXT Takeover 7 października trafiły do sprzedaży po tapingach NXT ostatniej nocy i zostały szybko wyprzedane.

Stardust zebrał wraz ze Stephenem Amellem za koszulki z ich walki na SummerSlam ponad 297 tysięcy dolarów na Emily’s House w Toronto.

WWE pracuje nad pamiątkowym magazynem poświęconym karierze The Undertakera.

Wczoraj informowałem, że Batista dołączył do obsady filmu “Maurauders” obok Bruce’a Willisa. Kilka godzin po tamtym newsie doszła informacja, że The Animal pojawi się także w filmie “Bushwick”.

Zawodnicy sceny niezależnej Johnny Gargano & Tommaso Ciampa pracowali na tapingach NXT w Dusty Rhodes Tag Team Classic, ale wystąpili również w walkach pojedynczych.

Ostatni epizod Total Divas oglądało 1,143 miliony widzów. Jest to wzrost w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to show oglądało 1,020 milionów widzów.

Podczas tapingów NXT, które pojawiły się na stronie głównej, ogłoszono, że Kana będzie w WWE nosić nazwę Asuka. Ponadto na NXT TakeOver w 30-minutowym Ironwoman matchu o pas NXT Women’s Bayley zmierzy się z Sashą Banks. Prawdopodobnie ring name Kany pochodzi od Lioness Asuka, jednej z najbardziej popularnych zawodniczek w Japonii, która przeszła na emeryturę w 2005 roku. Sama zawodniczka napisała na twitterze, że jej nowy ring name oznacza przyszłość.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Specjalna koszulka Kevin Owens “Homecoming” na event w Montrealu. T-Shirt możecie zakupić w sklepie WWE za 25 dolarów.

Paul Heyman obchodzi dzisiaj swoje 50 urodziny.

Zapowiedź jesiennych programów na WWE Network.
https://www.youtube.com/watch?v=MRsnEcsfop0

Reklama nowych koszulek Zacka Rydera i Mojo Rawleya.
https://www.youtube.com/watch?v=krMZcRcQ-6A

Trailer nowego filmu “The Dog Wedding” z Jasonem Albertem w roli głównej.
https://www.youtube.com/watch?v=xDF7_R8qspI

Top 10 momentów ze SmackDown.
https://www.youtube.com/watch?v=LyMs_B4bMGw • Thompson

  Jeff Hardy… ohh to by było coś, aż mi stare czasy przypomniały 😉

  • Popek Monster

   kur.. nie sądze

 • LoboTaker

  Lel, myślałam, że Heyman jest starszy, a jest w wieku Taker’a :V Podejrzewałam wiek Stinga czy Michaels’a, ale nie tak ‘młodo’ xD

 • Iwonka

  A dajcie jakieś informacje na temat Billy Gunn, Road Dogg, Booker T, Lita np. Czy to prawda że Lita w grudniu wraca na ring?

 • Arkadiusz ArZi Zieliński

  Czulem ze hardy boys wroca bo spekuluje sie o tlc matchu dudley boyz vs hardy boys o tt titles na tlc

 • Arkadiusz ArZi Zieliński

  Obstawiam ich powrot po survivor series