WWE Friday Night SmackDown #838
Data emisji: 10 września 2015, data nagrania: 8 września
Mohegan Sun Arena – Wilkes-Barre, Pennsylvania

Powtórkę gdy będzie już dostępna znajdziecie m.in. na Fight-Poland


Główne show:

 

The Wyatt Family rozpoczynają SmackDown od proma na temat Romana Reignsa i Deana Ambrose’a. Wyatt pokazuje nam co działo się na RAW z Ortonem a segment kończy Braun Strowman mówiąc “RUN!”

Cesaro def. The Miz via Sharpshooter.

Wywiad Renee Young z Uso, Reignsem & Ambrosem na backstage.

Paige vs. Sasha Banks – No Contest
Przed walką Team PCB & Team BAD mieli mały brawl, przez co ich członkinie z wyjątkiem Paige i Sashy zostali wyrzuceni z areny. Podczas walki divy jednak przybyły co ponownie rozpoczęło brawl.

Wywiad Byron Saxton z Sethem Rollinsem, który jest zły na Stinga za zniszczenie jego posągu. Seth dodał, że zniszczy i Stinga i Cene na Night of Champions. Przerwał mu Sheamus, który przypomniał o walizkce.

The New Day vs. Reigns, Ambrose & Jimmy Uso
Podczas walki pojawiło się Wyatt Family, Bray Wyatt wykonał Bear Hug, którym wykończył Jimmy’ego Uso. Mimo reakcji Reignsa i Ambrose’a Jimmy zemdlał a Wyatt Family zniknęło.

Cosmic Wasteland def. The Lucha Dragons
Po walce zwycięzcy nadal atakują Lucha Dragons, ale na pomoc przybiega Neville.

Champion vs. Champion Lumberjacks match – Main Event
Seth Rollins def. Ryback
Drwalami byli: The Dudley Boyz, The Ascension, Heath Slater, Mark Henry, Jack Swagger Zack Ryder, The Prime Time Players, The Lucha Dragons, Fandango, Curtis Axel, Stardust, Dolph Ziggler, Kevin Owens, Neville & Big Show. Podczas walki kilku zawodników face’ów biło się z heel’ami. • Dean Ambrose

  Wyatty bawią się teraz jak kiedyś The Shield . 😀 podobny gimmick mają widzę , Smackdown coraz to lepsze z tygodnia na tydzień , oby tak dalej .

 • Dean Ambrose

  Wyatty bawią się teraz jak kiedyś The Shield . 😀 podobny gimmick mają widzę , Smackdown coraz to lepsze z tygodnia na tydzień , oby tak dalej .

 • Dean Ambrose

  Wyatty bawią się teraz jak kiedyś The Shield . 😀 podobny gimmick mają widzę , Smackdown coraz to lepsze z tygodnia na tydzień , oby tak dalej .

 • Kuba Urbaniak

  tak myślałem że jimmy może być partnerem deana i romana ale co z ortonem on chyba nie odpuści wyatt family.

 • Kamil Koprowicz

  z tego co widziałem partnerem the shield ma być baron corbin ale jakoś wiary temu nie daje i orton by świetnie pasował ale jedno mnie denerwuje czyli mianowicie ten wielki push dla nowego czlonka wayatt no bo przesada by rozwalil romka i deana jednoczesnie i to praktycznie sam

  • LoboTaker

   *ekhem* A to się nie pamięta pushów na początku kariery Khali’ego czy Ceny?

   • Kamil Koprowicz

    no tak ale po night of champions albo na samej gali bd go niszczyc i to po prostu nie logiczne

    • Wojciech Grzegorz Kubiak

     Tutaj logiki nie ma 😀

     • Kamil Koprowicz

      może i racja ale i tak nie powinni
      go tak pushowac

     • LoboTaker

      Raz jeszcze przypominam poprzednie pushe. Tak samo kończyli na pierwszym lepszym PPV, gdzie komuś jobbnęli. I zgodzę się z Wojtkiem – WWE ma własną logikę, czyli jej brak 😀

     • Wojciech Grzegorz Kubiak

      To jest jak z Sheamusem, Rybackiem, Kane’m… Mają moment, że cisną, potem pół roku po dupie dostają i jobbują, aby potem znowu mieć walki jakieś. Przecież Ryback wszystkich cisnął by potem dostawać po dupie od ,,chuchra” CM Punka w walkach 2v1. Potem jeszcze te RybAxel. Wtedy to nawet horswoggle albo el torito by ich pokonali. A miesiąc wcześniej byli w main eventach. I ta ciągła zmiana face-heel-face-heel. Orton, który wykorzystywał każdą okazję jako heel, różne akcje miał z Bryanem, teraz jest facem. Gdzie tu logika? To albo jesteś zły albo dobry. Trzeba trzymać jakąś wiarygodność. Jedyne co się nie zmienia to Cena… Ale to nie wiem czy na +.
      Ach ta logika WWE

     • LoboTaker

      Czasem dobrze też być tweenerem, to możesz grać nieczysto i być lubianym przez publiczność 😀 Niestety, ta idea trochę zanikła…czystych heelów pokroju JBL’a czy Piper’a już nie będzie, a szkoda 🙁

 • Nugat

  Dodajcie głosowanie na wrestlera sierpnia :p

  • Wojciech Grzegorz Kubiak

   New Day powinno wygrać 😀 zlinczujcie mnie

 • Konrad Sobieszek

  Smack Down dobre, w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Tak sobie myślę że może być druga walka div na NoC, bo ten feud między Paige a Sashą trochę jest pokazywany. KO idzie po IC ciekawy jestem wyniku. Każdy myśli, że KO to wygra ale wtedy oczywistym będzie że pogrzebali Rybacka. Nie wydaje mi sie też aby KO miał to przegrać. Ciekaw jestem jak to rozwiążą. Sheamus coraz częściej w towarzystwie Setha też jest postępem co do późniejszego pokazywania się jako mistrz “dobli dobli ei”. Świetnie mi się podobała końcówka walki New Day i Romka, Deana i Jimmy’ego. Światła się zapalają, a tu Strowman trzyma Jimmy’ego na stage’u a jeszcze przed chwilą miał skakać z górnej liny. Proste i efektowne. Jedyne co mnie zdziwiło to praktycznie squash na dragonach od Ascencion. Tego się nie spodziewałem. Na NoC być może w Kikc Offie będzie walka 3 vs. 3. Na to się zapowiada.

 • Jacek

  Dziwne wydają mi się donosy o tym, że Sting ma walczyć przed Ceną, serio walka o mistrzostwo mniej ważna?

  • Konrad Sobieszek

   Też mnie to dziwi. teoretycznie można to wyjaśnić tym, aby Rollins gdy walczy o swoje główne mistrzostwo był w 100%, ale to jest trochę naciągane…