Po live evencie WWE w Fairfax, Virginia spekuluje się, że Lana mogła zostać kontuzjowana podczas walki Zigglera z Rusevem, gdyż nie pojawiła się ona na kolejnym evencie po tym show. //Aktualizacja: WWE.com potwierdziło uraz nadgarstka Lany podczas treningu w ringu i strona ta podała także informację o możliwości pauzy Lany od jakiejkolwiek aktywności fizycznej w ringu przez cztery miesiące.

Wyniki średnich ratingów i oglądalności RAW oraz Smackdown w lipcu tego roku w porównaniu do lat poprzednich:
* Średni rating RAW w lipcu 2015 to 2.66, przy średniej oglądalności 3.67 mln widzów. Jest to spadek w porównaniu do tego samego miesiąca w latach poprzednich (2014 ? 2.99/4.32 mln widzów, 2013 ? 2.97/4.00 mln widzów).
* Średni rating SmackDown w lipcu 2015 to 1.70, przy średniej oglądalności 2.32 mln widzów. Jest to spadek w porównaniu do tego samego miesiąca w latach poprzednich (2014 ? 1.91/2.72 mln widzów, 2013 ? 1.79/2.41 mln widzów).

Lepsze wyniki natomiast w porównaniu do lipca w latach poprzednich osiągnęły zamówienia w WWEShopie, w tym roku średnio na dzień zamawiano 1,452 razy, natomiast rok temu było tych zamówień 871 a w 2013 774 na dzień.

Przypominamy, że po RAW na WWE Network odbędzie się Steve Austin podcast z Edgem i Christianem.

Finalistka WWE Tough Enough Amanda jest w Baltimore czyli w miejscu gdzie odbywa się dzisiejsze RAW. Według ostatnich informacji WWE jest zainteresowane współpracą z nią.

WWE Hall of Famer Bret Hart w wywiadzie dla The Fight Network powiedział, że The Kliq było “rakiem” w szatni WWE. Według niego Kevin Nash nie był dumny z tego, co działo się w szatni a Scott Hall to wrak życia, który był ciągle niezadowolony.

Tony Chimel ponownie powrócił do zapowiadania w WWE, tym razem pojawił się na live evencie w Wildwood, New Jersey.

Zawodnik oryginalnego ECW Axl Rotten był obecny wśród publiczności podczas live eventu WWE w Fairfax, Virginia.

Według najnowszych informacji wzrosła sprzedaż figurek div WWE i tak najlepiej sprzedaje się postać Paige. Podobno wzrost sprzedaży to sprawa Total Divas.

Seth Rollinsa nie było na weekendowych live eventach, ponieważ prawdopodobnie był on ze swoją dziewczyną Zahrą Schreiber na wakacjach w Republice Dominikany. Seth ma być już obecny na dzisiejszym RAW.

Steve Austin w swoim show mówił o ulubionych pasach mistrzowskich i tak okazje się, że Austin nie jest fanem obecnych pasów WWE Tag Team. Stone Cold twierdzi, że jest “tradycjonalistą” i lubi “pasy starej szkoły” czyli coś jak pas NWA World Championship, Winged Eagle czy Smoking Skull.

W ciągu ostatnich 9 miesięcy WWE najwięcej sprzedało DVD z: WrestleManią 31 (109 tysięcy płyt), Slam City (101 tysięcy płyt), Attitude Era Volume 2 (66 tysięcy płyt), The Rock vs. John Cena (65 tysięcy płyt) oraz The Randy Savage Story (62 tysięcy płyt).

John Cena pojawił się na live evencie w Charlottesville gdzie pokonał Kevina Owensa w Street Fight matchu, więc prawdopodobnie nie doznał on zbyt poważnego urazu noc wcześniej, nawet według widzów Cena nie miał oznak urazu.

Była KnockoutkaTNA Sarah Stock (a.k.a. Dark Angel, Sarita) podobno jest bliska podpisaniu kontraktu z WWE. Według Wrestling Observer Newsletter ma być ona trenerką Div w WWE Performance Center.

Zmarli ostatnio Hall of Famerzy Dusty Rhodes & Roddy Piper zastąpili Jimmy’ego Snuke w intrze WWE po zarzutach morderstwa z 1983 roku.

Według najnowszych informacji WWE NXT Women’s Champion Bayley ma feudować z Daną Brooke, a następnie z Evą Marie. Oficjele WWE chcą zrobić z Evy mistrzynie NXT, chodzi tu o historię, w której Eva mimo krytyki wychodzi na szczyt dzięki ciężkiej pracy. Prawdopodobnie walka Bayley z Marie będzie gdzieś w okolicach grudnia, czyli gdzieś tak na NXT “Takeover: London”.

WWE Fury: 22 Spinebuster’y
https://www.youtube.com/watch?v=3FRQhxdOsAk

Klip z 12 Rund 3: Lockdown
https://www.youtube.com/watch?v=pTM_UaDxaEc

Kolejna zapowiedź “Monday Night War Vol. 2: Know Your Role” DVD, w którym Eric Bischoff wypowiada się o Vincie Russo.
https://www.youtube.com/watch?v=QN1HvndgiZc

Pisaliśmy ostatnio o tym, że na WWE.com na kilka sekund pojawiło się zdjęcie, które przedstawiało tajemniczego tag team partnera dla Reignsa i Ambrose’a, poniżej znajdziecie link właśnie do screena z tym zdjęciem.
http://i.imgur.com/JBsi2GA.jpg • Popek Monster

  Czyżby kolejny Hall Of Famer wymazany z historii Jimmy Snuka tak jak Hogan

  • LoboTaker

   Hogan został wymazany tylko w połowie. Snukę pewnie czeka los Benoit, tylko w pewnych aspektach takie “wymazanie” trochę komplikuje sprawę, np. musieliby wycofać film nt. streak’u Taker’a, bo jego pierwszą “ofiarą” był właśnie Snuka

 • Architect

  “Według najnowszych informacji WWE NXT Women?s Champion Bayley ma feudować z Daną Brooke, a następnie z Evą Marie. Oficjele WWE chcą zrobić z Evy mistrzynie NXT, chodzi tu o historię, w której Eva mimo krytyki wychodzi na szczyt dzięki ciężkiej pracy. ”

  Jest krytykowana bo nie potrafi nic, ale pas tak czy siak dostanie. Ma przede wszystkim wygląd i nie ważne, że będzie botchować akcje za akcją, czy zapomni odkopać. Niestety smutna prawda.

  • Wojciech Grzegorz Kubiak

   Je… Eve Marie. Bayley (tak się pisze?) i tak się marnuje w tym NXT, niech traci ten pas. Porównując ją do tej np trzeciej z Belli – niebo a ziemia. Tylko gimmick ciut zbyt Cenowski

 • LoboTaker

  Widać, Seth dalej jest z ‘nazistowską’ dziewczyną. Ciekawe, co na to oficjele

  • Wojciech Grzegorz Kubiak

   Nic, dopóki nie będzie wysyłał jej nagich foto na oficjalnym profilu (co mu do łba strzeliło? Nie mam pojęcia, aż tak wysoko w hierarchii nie jest by tak robić)