Big Show
Pozycja: 25
Poprzednia pozycja: 23
The World?s Largest Athlete ponownie próbował odebrać pas Interkontynentalny Rybackowi na RAW. Ciekawe jakie to uczucie przegrać po raz kolejny po Shell Shocked.
Bo Dallas
Pozycja: 24
Poprzednia pozycja: —
Czy “Bo-wierzysz” w cuda? Bo Dallas powrócił do Power Rankingu po tym, jak pokonał R-Trutha na SmackDown. Czy to początek nowej passy dla byłego mistrza NXT?
Team B.A.D.
Pozycja: 23
Poprzednia pozycja: 24
Sasha Banks zaświeciła na RAW nie dając Paige wygrać. Sasha również bardzo dobrze współpracowała ze swoją przyjaciółką Naomi na WWE Main Event.
Rusev
Pozycja: 22
Poprzednia pozycja: 20
Biorąc pod uwagę, że Summer Rae próbowała uratować Bułgara od pewnej klęski i wstydu na RAW, Rusev musi winić tylko siebie za porażkę przez dyskwalifikację z Dolphem Zigglerem.
The Prime Time Players
Pozycja: 21
Poprzednia pozycja: 15
Wciąż przygnębiająca porażka na SummerSlam byłych już mistrzów Tag Team. The Prime Time Players mieli szansę podnieść swoje morale, ale przegrali z Dudley Boyz.
Team Bella
Pozycja: 20
Poprzednia pozycja: 19
Kilka dni brakuje Nikki do zostania najdłużej panującą mistrzynią Divas w historii WWE. Bella teraz jednak musi przygotować się do walki z Charlotte.
The Dudley Boyz
Pozycja: 19
Poprzednia pozycja: 22
To był dobry tydzień dla The Dudley Boyz, pokonali oni The Prime Time Players oraz mistrzów Tag Team The New Day w non-title matchu.
Dolph Ziggler
Pozycja: 18
Poprzednia pozycja: 21
Dolph Ziggler w tym tygodniu zaliczył wygraną z Rusevem, jednak popadł w mały konflikt z Laną po akcji pod prysznicem z Summer Rae.
Cesaro
Pozycja: 17
Poprzednia pozycja: 16
Okrzyki z sekcji Cesaro nie pomogły Szwajcarowi w walce z Kevinem Owensem na RAW i z Sheamusem na SmackDown.
The New Day
Pozycja: 16
Poprzednia pozycja: 13
WWE Tag Team Champions próbowali nauczać Dudley Boyz, ale zostali skazani na porażkę. The New Day musi znaleźć lepszy sposób, aby oddzielić Dudley Boyz od stołu.
Team PCB
Pozycja: 15
Poprzednia pozycja: 17
Mówisz o Divas Revolution? Team PCB chce zmienić dywizję Divas a Charlotte będzie miała szansę zostać mistrzynią Divas po tym, jak wygrała na RAW Beat the Clock Challenge.
Stardust
Pozycja: 14
Poprzednia pozycja: 14
Międzygwiezdny czarny charakter WWE dołączył do The Ascension, z którymi zaatakował Neville’a na SmackDown.
Dean Ambrose
Pozycja: 13
Poprzednia pozycja: 11
Dean ma problem z Wyatt Family a dokładnie z Braunem Strowmanem, który zniszczył go na RAW.
Randy Orton
Pozycja: 12
Poprzednia pozycja: 8
Apex Predator stacza się w dół w Power Rankingu z powodu braku aktywności w ringu.
Ryback
Pozycja: 11
Poprzednia pozycja: 12
Ryback znów obronił swój tytuł mierząc się z Big Showem, kto tym razem stanie na jego drodze?
Brock Lesnar
Pozycja: 10
Poprzednia pozycja: 6
Ceniony klient Paula Heymana zrobił sobie przerwę od ringu w tym tygodniu. Kiedy zły Brock Lesnar wyjdzie z cienia, każdy będzie w niebezpieczeństwie.
The Wyatt Family
Pozycja: 9
Poprzednia pozycja: 10
Bray Wyatt z niewielką pomocą Brauna Strowmana i lojalnego sługi Luke’a Harpera na RAW oraz SmackDown pokazał Reignsowi i Ambrose’owi złą drogę.
Kevin Owens
Pozycja: 8
Poprzednia pozycja: 9
Mów co chcesz o Kevinie Owensie, ale nie możesz zaprzeczyć jego wynikom. Były mistrz NXT pokonał w walce Cesaro a na Main Event Jacka Swaggera.
Neville
Pozycja: 7
Poprzednia pozycja: 7
Człowiek, o którym grawitacja zapomniała niestety ma fanatycznego wroga z długą pamięcią. Neville na SmackDown został zaatakowany przez Stardusta i jego przyjaciół z The Ascension.
The Undertaker
Pozycja: 6
Poprzednia pozycja: 2
DeadMan spada w rankingu z powodu braku aktywności w ringu.
Sting
Pozycja: 5
Poprzednia pozycja: 18
Sting z pewnością wysłał dosadne przesłanie do WWE World Heavyweight & U.S. Championa Setha Rollinsa na RAW. Mówiąc krótko Seth będzie miał trudną drogę na Night of Champions.
Sheamus
Pozycja: 4
Poprzednia pozycja: 5
Sheamus pokonał Cesaro na SmackDown. Jedno jest pewne na chwilę obecną, Celtycki Wojownik nie będzie mieszał się do pasu WWE World Heavyweight.
Roman Reigns
Pozycja: 3
Poprzednia pozycja: 3
Kofrontacja między The Wyatt Family a Romanem Reignsem jest zupełnie na innym poziomie. Mistrz Superman Puncha wie, że Bray Wyatt jest mistrzem w gierkach umysłowych a z Strowmanem oraz Harperem u swojego boku jest jeszcze silniejszy.
John Cena
Pozycja: 2
Poprzednia pozycja: 4
Każdy, kto myśli, że John Cena odejdzie spokojnie po przegranej pasa U.S.z WWE World Heavyweight Championem Sethem Rollinsem jest w błędzie. Lider Cenation chce odzyskać pas U.S. na Night of Champions a przede wszystkim dostać w swoje łapy Rollinsa.
Seth Rollins
Pozycja: 1
Poprzednia pozycja: 1
WWE World Heavyweight Champion & U.S. Champion Seth Rollins prawdopodobnie nie brał pod uwagę możliwości walki o oba pasy mistrzowskie. Sting, jak i John Cena będą walczyć z nim na Night of Champions, tylko czy Seth zdoła wygrać oba pojedynki?

Ranking nie jest ustalany przez nasz portal a jedynie tłumaczony z WWE.com. Ranking ustala WWE.com oraz Academy of Wrestling Arts & Sciences (AWAS), jest on tworzony na podstawie zwycięstwa, jakość rywali, momentum, ogólnej dominacji w ringu, jak i wartości niematerialnych.

  • Popek Monster

  Cena nigdy nie wypadnie z Powera

  • LoboTaker

   To samo można teraz powiedzieć o no.1 Seth’ie Rollins’ie 😀

   • Popek Monster

    Tak ale ten kto ma pas WWE WHC praktycznie zawsze jest na 1 miejscu

 • Wojciech Grzegorz Kubiak

  Dean ma problem z Wyatt Family a dokładnie z Braunem Strowmanem, który zniszczył go na RAW.

  A Romek kur nie? A jest na 3. Powalone WWE z ich gwiazdkami dla typowych marków

 • Dean Ambrose

  Ja już widzę walkę Owens – Ryback 😉