Na live evencie WWE w Hampton, Virgina John Cena, który walczył w Street Fight matchu z Kevinem Owensem, prawdopodobnie doznał kontuzji. Podczas walki sędzia pokazał symbol “X”, który zazwyczaj oznacza prawdziwą kontuzję. Do kontuzji doszło, kiedy Cena próbował wykonać Sunset Flip, ale wylądował na swojej głowie i dodatkowo usiadł na nim Owens. John walczył przez kolejne 5-6 minut, a po walce został sprawdzony przez trenerów i oficjeli WWE. Poniżej link do wideo z tego zajścia.
https://twitter.com/c_hawk1994/status/640000490013650944

Bruce Hart pojawił się w Main Event Madness Radio gdzie mówił o tym, że WWE miało gdzieś kontuzję Tysona Kidda i nawet nie chciało wezwać karetki, bo “nie będą płacić za nią”. Podobno w szpitalu okazało się, że Tyson był bliski paraliżu od szyi w dół albo nawet śmiertelnego urazu, jednakże Kidd skomentował to pisząc na Twitterze, że nie miał kontaktu z Brucem już od dekady i koniec historii.

4 września 20 lat temu wyemitowano pierwszy epizod WCW Monday Nitro. Były szef WCW Eric Bischoff przypomniał o tym na Twitterze, chwaląc również WWE Network, pisząc, że to jedna z najlepszych rzeczy, które wydarzyły się w tym biznesie. Eric na komentarz o tym, że ten biznes potrzebuje ponownie rewolucji, odparł: “Bądź na bieżąco”.

Stone Cold Steve Austin pojawił się u Rica Flaria w WOOOOO! Nation gdzie skomentował możliwe wejście Fabulous Freebirds do WWE Hall of Fame. Steve powiedział, że nie będą mieli oni szans dostania się do Hall of Fame ze względu na flagę konfederatów.

Bret Hart w Q&A z TSN powiedział kilka negatywnych komentarzy na temat Hulka Hogana. Bret powiedział, że ma nadzieje, iż Hulk nigdy nie powróci i to jego sprawa, że został złapany. Hart dodał także, że Hogan jest chyba trochę zadowolony ze śmierci Pipera, bo to trochę przyćmiło jego skandal. Hulk Hogan odpowiedział, że mieszanie w to śmierć Roddy’ego nie jest na miejscu i będzie modlił się o Breta, bo liczy się tylko miłość.

Cesaro podczas walki na live evencie w Hampton z The Mizem miał obandażowane żebra. Według informacji, Cesaro doznał lekkich obrażeń żeber na RAW, kiedy Owens powalił go na stół komentatorski.

WWE ogłosiło, że na Night of Champions odbędzie się pojedynek Romana Reignsa, Deana Ambrose’a i ich tajemniczego partnera, którzy zmierzą się z The Wyatt Family. Według ostatnich informacji do zespołu Romana i Deana może dołączyć Erick Rowan, natomiast według osób, które zobaczyły zapowiedź walki na WWE.com na samym początku, w obrazku pojedynku zamiast “Vacanta” obecny był Baron Corbin.

Daniel Bryan ma udać się do Dubaju, aby promować grę WWE 2K16. Bryan pojawi się z 2K Sports na Game 15 11 września w Dubai International Marine Club.

Wczoraj pisałem, że RAW, jak i Total Divas odniosły wyższe ratingi oglądalności w porównaniu do zeszłego tygodnia. Tego szczęścia nie miało SmackDown, które oglądało tylko 1,981 milionów widzów i jest to spadek aż o 10% w porównaniu do zeszłego tygodnia. Jest to najniższy rating Smackdown, wśród epizodów nieświątecznych na SyFy od 2010 roku.

DVD “Best of NXT” zostanie wydane w marcu 2016 roku. Wydanie będzie składało się z trzech płyt DVD i dwupłytowego zestawu Blu-ray.

WWE Hall of Famer Kevin Nash, były zawodnik WCW Glacier oraz kilku członków Bullet Club zakończyło zdjęcia do filmu “SLAW”, który jest parodią filmu “SAW”.

Kolejna aktualizacja do Dusty Rhodes Classic Tag Team Tournament – Na live evencie NXT w Jacksonville nagrano kolejną walkę do pierwszej rundy:
WWE NXT Tag Team Champions The Vaudevillians pokonali Blake’a & Murphy’ego.

Poniżej po zaznaczeniu tekstu znajdziecie także koszyki/grupy tego turnieju i tak podczas tapingów NXT 10 września zwycięzca grupy A zmierzy się ze zwycięzcą grupy B a zwycięzca grupy C z D. Finał będzie miał miejsce na NXT Takover 7 października:

A ? First Round Matches
Enzo Amore & Colin Cassady def Angelo Dawkins & Sawyer Fulton
Finn Balor & Samoa Joe def. The Lucha Dragons
NEXT: Enzo & Big Cass vs. Finn Balor & Samoa Joe

B ? First Round Matches
The Vaudevillians def. Wesley Blake & Buddy Murphy
Scott Dawson & Dash Wilder def. Tucker Knight & Elias Samson
NEXT: The Vaudevillians vs. The Mechanics

C ? First Round Matches
Mojo Rawley & Zack Ryder def. Noah Kekoa & Alexander Wolfe
Jason Jordan & Chad Gable def. Neville & Solomon Crowe
NEXT: The Hype Bros vs. Jordan & Gable

D ? First Round Matches
Rhyno & Baron Corbin def. The Ascension
Johnny Gargano & Tommaso Ciampa def. Tyler Breeze & Bull Dempsey
NEXT: Rhyno & Corbin vs. Johnny Gargano & Tommaso Ciampa • Konrad Sobieszek

  Ciekawe kto byłby rywalem Rollinsa gdyby kontuzja Ceny okazała się na tyle poważna, że nie wystąpiłby na NoC. Bret Hart strasznie przegiął pisząc, że Hogan cieszył się ze śmierci Pipera. Ogólnie taka wymiana zdań na Twiterze jest bardzo nie na miejscu. Nawet jeśli Bret na prawdę w to wierzy to powinien to zachować dla siebie. Mam nadzieję, że jednak Rowan zostanie w rodzinie, no bo wszyscy pamiętamy, że doszło do reunionu między nim i Harperem, a zobaczenie już chyba 4 turnu w jego karierze zapowiadałoby karierę jaką miał Big Show czy Henry. mam nadzieję, że ktoś inny dołączy do Romana i Deana, byle nie Eric.

  No a teraz co do Spoilerów z NXT
  SPOILER ALERT!!!
  Nie rozumiem dlaczego Breeze i Dempsey przegrali już w pierwszej swojej walce. Rozumiem, że ci nowi zawodnicy którzy zostali nam zaprezentowani ostatnio musieli mieć dobry start, ale… Breeze potrzebuje ważnego zwycięstwa, i to szybko po przegranej walce z Ligerem. Jest jedną z lepszych postaci w NXT a traktują go jak jakiegoś ekskluzywnego jobbera. Co do Dempsey’a. Niedawno zadebiutował z nowym gimmickiem. Pokonał jakiegoś jobbera przed TakeOver co zostało pokazano w środę po weekendzie SS. I teraz przegrywa pierwszą walkę. Gdy zobaczyłem, że tworzą team Breeze-Dempsey, pomyślałem, że są faworytami, bo potrzebują teraz zwycięstwa jak nikt inny. No ale cóż… No nic trzeba będzie zobaczyć jak się prezentuje zespół Ciampy i Gargano.

 • Dean Ambrose

  Rowan? Porażka… nie na to liczymy . Ogólnie nic by sie nie stało gdyby Seth przeszedł face turn . Lub ewentualnie jakiś wielki powrót . (Byle nie batisty) . I byłoby wtedy na poziomie . Lecz znając Vinca i jego pomysły to nie będzie tak pięknie . Zastanawia mnie jeden fakt w wWE czemu zawsze to heel ma walizkę MitB.? I główny pas WwE również należy do heela? Face ma tylko wtedy pasa żeby heel zrealizował na nim walizkę . Dziwne to trochę i nudne .

  • Dean Ambrose

   A w nxt często jest mistrzem face i można.

  • Popek Monster

   Jeśli mistrz jako face to pewnie jedynie Johna Cene dziadek Vince da żeby pobił rekord rica

 • Kuba Urbaniak

  Może tag team partnerem będzie jimmy uso dlatego że to kuzyn romana reigsa i jey jest kontuzjowany oraz jimmy od dawna nie walczył nie tylko na pay-per-wiev i raw smackdown main event. jego ostatnia walka to on z xawerem woodsem na pierwszym main event po wrestelmani

 • Bartosz Popławski

  Kiedy będą wyniki typera?

  • Popek Monster

   właśnie

 • Thompson

  Którego jest premiera 12 Rund Lockdown ?

 • Popek Monster

  Kontuzja Ceny to dobra wiadomość będzie od niego kilka tygodni/miesięcy spokoju.