Bret Hart w Q&A powiedział, że Owen Hart powinien zostać wprowadzony do Hall of Fame i ma nadzieje, że stanie się to na WrestleManii 32 w Dallas. Bret powiedział także, że według niego Martha robi z siebie durnia i za wszelką cenę chce usunąć dziedzictwo Owena oraz uczynić, aby dzisiejsi fani nie pamiętali o nim.

Spekuluje się, że NXT General Manager William Regal będzie walczył w swoim ostatnim pojedynku w karierze na NXT “Takeover: London” 16 grudnia.

Kilka dni temu mąż Charlotte, Bram (zawodnik TNA), został aresztowany. Jak się okazało, Charlotte kilka miesięcy temu rozstała się z nim, a 10 września odbędzie się rozprawa rozwodowa.

WWE wydało oświadczenie w sprawie aresztowania WWE Hall of Famera Jimmy’ego Snuki, który został oskarżony za nieumyślne morderstwo trzeciego stopnia Nancy Argentino 1983 roku, pisząc, że dalej wyrażają współczucie rodzinie Argentino i mają nadzieje, że sprawa zostanie wyjaśniona przez wymiar sprawiedliwości. Z tego, co obecnie wiadomo, Jimmy natychmiast wpłacił kaucje i dalej leczy swój nowotwór w domu. WWE usunęło Jimmy’ego ze strony Hall of Famerów na WWE.com oraz zawiesiło jego kontrakt Legends.

Sunny odpowiedziała na informacje o tym, że oficjele nie są z niej zadowoleni, pisząc, że może z tym skończyć, jeżeli WWE będzie płaciło jej rachunki. Sunny dodała, że nie dostała od nich pieniędzy od ponad 3 lat.

WWE podobno jest zainteresowany obecnym mistrzem ROH World oraz ROH TV Jay’em Lethalem. Jednakże Lethal jest obecnie bardzo zadowolony ze swojej pozycji w ROH i zarabia tam lepsze pieniądze niż gdyby był zawodnikiem NXT.

WWE poinformowało, że zawodnicy sceny niezależnej Tommasso Ciampa & Johnny Gargano będą walczyli 13 września na tapingach NXT z Tylerem Breezem & Salomonem Crowe w Dusty Rhodes Classic tag team tournament.

Podobno WWE planuje świętowanie Nikki Belli i jej najdłuższe panowanie jako mistrzyni Divas na RAW 14 września.

Według PWInsider Sting nie jest zaplanowany na najbliższe RAW w Baltimore.

WWE nadal rozmyśla nad nowym sezonem WWE Diva Search, ale po ostatnich przygodach z Tough Enough mają niezbyt dobre zdanie na temat takiego reality show.

WWE reklamuje Daniela Bryana na live event WWE 7 listopada w Leeds, w Anglii. Nie wiadomo czy jest to błąd, ponieważ Bryan nie jest reklamowany na inne gale.

Ric Flair potwierdził, że siostra Braya Wyatta i Bo Dallasa Mika Rotunda stara się o miejsce w WWE, ale nie jako wrestler, tylko ring announcer.

Poniedziałkowe RAW oglądało 3,894 miliony widzów, jest to wzrost w porównaniu do zeszłego tygodnia, gdzie tygodniówkę oglądało 3,721 miliony widzów.

Odcinek Total Divas z tego tygodnia oglądało natomiast 1,020 miliony widzów, jest to wzrost w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to show oglądało 920 tysięcy widzów.

Hulk Hogan poinformował, że zbliża się do wagi 136kg, rozpoczyna nową dietę, oraz że jest coraz bardziej gotowy na “Rock’a”.

W dark matchu po SmackDown Roman Reigns pokonał Braya Wyatta w Street Fight.

Rywalem Brocka Lesnara na live evencie 3 października w Madison Square Garden będzie Big Show. Będzie to szósty pojedynek Lesnara w tym roku.

Kane jest zaplanowany na powrót do WWE na najbliższy tydzień. Nie jest potwierdzone czy Kane powróci do TV, ale jest awizowany na live eventy.

Kolejnym gościem podcast’u Steve’a Austina w październiku ma być Sting.

John Laurinaitis oświadczył się mamie Nikki i Brie Belli Kathy Colace, która poinformowała o tym na twitterze.

Według The Wrestling Observer aktor Liev Schrebier nie zagra Chrisa Benoita w filmie “Crossface”, ale film podobno ma zostać wydany.

Mick Foley na swoim facebooku pogratulował Evie Marie zwycięstwa z Billie Kay na NXT i przewiduje, że Eva będzie jedną z najlepszych div w ciągu roku.

Zapowiedź DVD “Owen: Hart of Gold”
https://www.youtube.com/watch?v=nIUiWmaX1cg

Okładka SummerSlam 2015 DVD

SummerRae po ataku Lany na SmackDown • Konrad

  a co to za film crossface ?

 • FilipRPG8

  Mick trochę za dużo tego zielska

 • LoboTaker

  Przy Snuce walnęliście się z datą – zdarzenie było w 1983, nie w ’84 roku.
  Oho, czyli Siostrą Abigail będzie prawdziwa siostra 😀
  Także zaciekawił mnie ten film.

 • Patryk Woś

  Ogólnie to będzie 6 a nie piąty pojedynek lesnara w tym roku
  1 z rollinsem i Cena 2 z reignsem 3 z rollinsem 4 z takerem i jeszcze z kofim walczyl

 • Patryk Woś

  Pomyliliscie się . To będzie 6 a nie 5 pojedynek lesnara bo live event w Tokio Royal rumble WM battleground i SummerSlam