Hulk Hogan pojawił się w Good Morning America, gdzie oficjalnie wypowiedział się pierwszy raz od czasu swojego zwolnienia z WWE po aferze związanej z obrażeniem czarnoskórego mężczyzny. Hogan w wywiadzie powiedział, że to, co ostatnio przeszedł, to były chyba najtrudniejsze chwile w jego życiu. Hogan przyznał, że był bardzo nisko, a czasem myślał nawet o samobójstwie. Hulk wspomniał, że był bardzo zły na swoją córkę bez powodu. Był zdenerwowany na sytuację między jego córką a jej chłopakiem, przy czym nie miał pojęcia, że był nagrywany. Hulkster dodał, że nie jest rasistą i ma wielu czarnoskórych przyjaciół a wszystkich tych, którzy poczuli się urażeni przeprosił i poprosił o wybaczenie. Hall of Famer skomentował także jego sytuację z WWE oraz jego brak w WWE 2K16 mówiąc, że wszystko, co zrobił w swojej karierze, jakby nie miało miejsca, oraz że czuje się zniszczony. Na koniec Hogan powiedział, że smutne jest to, że cała jego kariera wrestlera została zniszczona przez nagranie jego prywatnej rozmowy 10 lub 20 lat temu. Poza kamerą Hogan dodał, że chciałby dostać od WWE drugą szansę.

Diva NXT Zahra Schreiber ostatnio zadebiutowała w NXT w teamie “brother – sister” z Solomonem Crowe. Pojawiła się ona także w trendach na twitterze, ale tego powód jest inny. Otóż fani odnaleźli posty Zahry z 2012 roku, który to wrzucała zdjęcia ze swastyką. Aktualizacja: Schreiber została dziś zwolniona z WWE z powodu niewłaściwych i obraźliwych uwag.
http://i.imgur.com/eJ2KICD.png

Wciąż nie wiadomo kiedy nastąpić może powrót Kane’a, jednak wydaje się, że są to jedynie tygodnie a może i powrót ten będzie miał miejsce nawet dziś. Dziś powinniśmy także poznać sporą część karty Night of Champions.

Wcześniej pisaliśmy, że Jushin “Thunder” Liger ma podobno walczyć 3 października na evencie WWE w Madison Square Garden. Okazało się, że doniesienia te są błędne a Liger w tym czasie jest reklamowany na event w Wielkiej Brytanii federacji Revolution Pro, gdzie zmierzyć ma się z AJ Stylesem.

Triple H ogłosił, że NXT zadebiutuje w Nashville w piątek 2 października, czyli dzień przed eventem w Madison Square Garden. Warto dodać, że właśnie w Nashville znajduje się główna siedziba TNA.

Dolph Ziggler i Lana coraz więcej czasu prywatnego spędzają razem. Podczas ostatniego weekendu pojawili się w Disneylandzie i możliwe, iż na RAW dostaniemy jakieś zdjęcia lub wideo z ich pobytu właśnie w tym miejscu. Warto dodać, że nie było żadnych informacji o tym, iż Lana zerwała z Rusevem w prywatnym życiu.

Według Bryana Alvareza z F4Wonline.com nie będzie kolejnego sezonu Tough Enough na USA Network, jednak możliwe, że show zostanie przeniesione na WWE Network.

“Stone Cold” Steve Austin w podcaście The Steve Austin Show – Unleashed! powiedział, że mimo tego, iż nie będzie walczył na WrestleManii 32, będzie chciał być na tym show.

Dudley Boyz oraz Chris Jericho zostali dodani do eventu w MSG.

WWE poinformowało, że galę Battleground PPV wykupiło 76 tysięcy osób, z czego aż 52 tysiące to osoby spoza Ameryki.

Stephen Amell poinformował na twitterze, że dalej trenuje, aby odbyć rewanż z Stardustem.

Natalya, Tamina Snuka oraz Charlotte będą gośćmi nadchodzącego nowego epizodu “Table for 3” na WWE Network.

Podobno kuzyna The Rocka Nia Jax ma zadebiutować w gimmicku potwora coś na wzór Kharmy.

WWE podpisało kontrakt z zawodniczką ze sceny niezależnej Atheną, która była trenowana przez Bookera T oraz Skandora Akbara.

WWE nagrało walki na turniej Dusty Rhodes Tag Team Classic na piątkowym evencie w Cocoa Beach. Turniej rozpocznie się w środę, ale dzięki tapingom wiemy, kto zostanie wyeliminowany z turnieju. [Spoilery zobaczysz po zaznaczeniu tekstu poniżej]
Enzo & Cassady def. Dawkins & Fulton
Samoa Joe & Finn Balor def. The Lucha Dragons
Rhyno & Corbin def. The Ascension
Jason Jordan & Chad Gable def. Neville & Solomon Crowe
Johnny Gargano & Tommaso Ciampa def. Tyler Breeze & Bull Dempsey
“The Mechanics” Scott Dawson & Dash Wilder def. Knight & Samson

Podczas tapingów SmackDown a dokładnie po wygranej walce Deana Ambrose’a barierkę przeskoczył jeden z fanów, który został od razu przejęty przez ochronę. Fan ten prawdopodobnie chciał przytulić Deana, jednak ochrona musiała zareagować na wypadek, gdyby zamiary tej osoby były inne.
https://instagram.com/p/6924m1lQ60/

 

Podczas live eventu WWE w Orlando na ekranie podczas zdjęć od fanów pojawiło się zdjęcie Angeliny Love i Velvet Sky.

WWE opublikowało wideo gdzie autorzy filmiku “Curtain Call” zostają aresztowani za piractwo na zlecenie Triple H. Oczywiście Hunter żartował, a całe wideo możecie obejrzeć poniżej.
https://www.youtube.com/watch?v=6gbdzKsX_mU

Zapowiedź WWE Swerved – ?Thank You for Swerving Us?
https://www.youtube.com/watch?v=sA3zUvou7Hg • Thompson

  Czy tylko ja mam takie małe literki? Nic nie widzę…

  • ICSThuz

   Ja też.

  • wyczyść ciasteczka, powinno być już dobrze

 • Szymon Zaręba

  Ja mam duże

 • Wiki

  Mam nadzieję, że Nikki straci pas w tym tygodniu… A odnośnie newsów:

  Zahry nie powinni zwolnić za to zdjęcie (jeśli to tylko o to chodzi). W końcu podpis to “Wiecie, co nie jest urocze? Rasizm i ignorancja” .

  • LoboTaker

   Ten wpis należy do innej osoby i jest skierowany do Zahry. Nie ona go napisała,

   • TheAnimalUNLEASHED.DaveBatista

    Kogo ona obchodzi i tak nie występowała w NXT tylko na Live Eventach jest dziewczyną rollinsa a i tak ją zwolnili gdyby z Nikki coś takiego było to nic by się nie stało

    • LoboTaker

     Czy ja wiem? Jak za rozmowę sprzed paru lat wywalili Hogana, to czemu by tego nie zrobili z Bellaską? Widać mocno trzymają się zasad tolerancji (jakkolwiek pojmowanej).

 • BestSince DayOne

  a czy tylko mi sie nie zawsze ładują zdjęcia?

  • Architect

   Mi nie ładują się wcale.

 • M Grin

  Kiedy wyniki Typera ?

 • pterwa wwe

  zróbcie coś z tymi zdjęciami bo się nie ładują są białe kartki

  • Patryk Patrix CWW

   fajny avatar :))

 • Kuba Urbaniak

  Newsy jak newsy

 • LoboTaker

  Napiszecie coś o rzekomej strzelaninie pod Performance Center?

 • TheAnimalUNLEASHED.DaveBatista

  Ciekawe jak ta rodzina wyatta wchodzi na ring jak gasną światła na kilka sekund i pojawiają się w ringu skoro wcześniej udali się na zaplecze