Triple H oraz samo WWE.com potwierdziło dziś, iż 16 grudnia (środa) w SSE Arena w Londynie odbędzie się następne NXT Takeover. Gala oczywiście będzie emitowana na żywo na WWE Network, jednak jak wiemy w Europie WWE bywa ze swoim produktem bardzo rzadko a tym bardziej emitowanym na żywo, w dodatku pierwszy raz z NXT, więc warto wybrać się tam osobiście.

Będąc przy Takeover, bardzo możliwe jest, że gale te tuż przed większymi PPV głównego rosteru, takimi jak Royal Rumble, WrestleMania czy jak ostatnio SummerSlam, będą miały miejsce w soboty.

Można oczekiwać, iż WWE ogłosi lokacje WrestleManii 33 podczas grudniowego RAW w Minneapolis, gdyż to właśnie w tym mieście prawdopodobnie WrestleManiia w 2017 roku będzie miała miejsce. O WrestleManie bardzo stara się Orlando i prawdopodobnie miasto to otrzyma swoją szanse w 2018 roku.

Pojawiły się plotki, iż kilka gwiazd NXT we wrześniu może zostać zwolnionych z WWE. Pod koniec września lub na początku października w NXT pojawi się także kilku nowych zawodników i większość z nich będzie pochodzić ze sceny indy, możliwe, że będą to Rich Swann i Biff Busick, którzy są na radarze WWE już od jakiegoś czasu.

Wczoraj wspominaliśmy o tym, iż King Barrett zmienił swoją nazwę na Twitterze na prawdziwe imię i nazwisko (Stu Bennett) oraz wyleciał do Wielkiej Brytanii na nagrania filmu “Eliminators”. To właśnie z powodu filmu Barrett został zaatakowany na RAW przez Stardusta, aby po prostu wytłumaczyć jakoś jego nieobecność w TV.

William Regal zapowiedział już kilka pojedynków na turniej “Dusty Rhodes Tag Team Classic”, który rozpocznie się od przyszłotygodniowego NXT i okazuje się, że będą to walki, które zostały nagrane na ostatnich tapingach NXT, czyli jeszcze przed zapowiedzią całego turnieju:
Neville & Solomon Crowe vs. Chad Gable & Jason Jordan
The Ascension vs. Baron Corbin & Rhyno
Johnny Gargano & Tommaso Ciampa vs. Tyler Breeze & Bull Dempsey
Samoa Joe & Finn Balor vs. Lucha Dragon (walka ta została nagrana podczas wtorkowych tapingów)

Według PWInsider na walkę Stinga z Sethem Rollinsem zdecydowano się kilka dni przed SummerSlam, co dowodzi, iż WWE obecnie bookuje bez żadnych długoterminowych planów. Brak długoterminowego procesu myślowego był również widoczny w feudzie Undertakera z Brockiem Lesnarem. Wszystko to przez WWE Network a dokładnie liczbę subskrybentów, którą Vince chce zyskiwać przez main eventy PPV z wielkimi nazwiskami.

AJ Styles w rozmowie z Wrestling Observer przyznał, że bardzo dobrze współpracuje mu się z New Japan Pro Wrestling, jednak gdyby WWE złożyło mu ofertę nie do odrzucenia, pewnie by ją przyjął. Styles wspomniał także, że prawdopodobnie przejdzie na ringową emeryturę w wieku 42. lat, kiedy to będzie miał w swoim “CV” 20 lat spędzonych w ringu. AJ 42. urodziny będzie obchodził za pięć lat.

Według Wrestling Observer Rey Mysterio i WWE ostatnio prowadzili rozmowy na temat powrotu Reya, jednak wszystko to było bardzo mało znaczące. Mystero po swoim odejściu z WWE spodziewał się podpisania bardzo dobrego kontraktu z Lucha Underground, który pozwalałby mu na pracę podczas gal federacji niezależnych, jednak wraz z niepewną przyszłością Lucha Underground sytuacja Luchadora trochę się zmieniła.

Na okładce WWE 2K16 jak wiecie znajduje się Stone Cold Steve Austin, jednak jak podaje wrestling observer oryginalnie planowano, aby na okładce tegorocznej edycji gry od WWE znalazł się… Roman Reigns. Decyzję o zmianie twarzy WWE 2K16 podjął sam Vince McMahon.

Pierwotnie Jushin “Thunder” Liger miał współpracować z WWE tylko jednorazowo, jednak okazuje się, iż Liger może ponownie pojawić się w WWE. Jeden z promotorów próbował zabookować Thundera na jedno ze swoich show, jednak w odpowiedzi powiedziano mu, iż w tych terminach Jushin będzie występował w WWE. Warto dodać, że Tyler Breeze wspomniał na NXT, że nie skończył jeszcze z Ligerem, więc można spodziewać się rewanżu ich walki z “Takeover: Brooklyn”.

Sarah Stock (Sarita, Dark Angel) ogłosiła, iż po gali 18 września odchodzi z federacji CMLL. Z tego też powodu pojawiły się spekulację, iż Sarita zostanie zakontraktowana do Performance Center WWE, gdyż kilkukrotnie w ciągu ostatniego roku pojawiała się tam gościnnie jako trenerka, między innymi w czerwcu uczyła divy NXT stylu lucha libre.

Alexa Bliss podczas wczorajszego epizodu NXT wyzwała Blue Pants na walkę na następny odcinek.

Rywal Brocka Lesnara na live event w Madison Square Garden nie został jeszcze wybrany, jednak prawdopodobnie decyzja ta zostanie podjęta jeszcze w tym tygodniu. Na chwilę obecną newsy o walce z Bo są nieprawdziwe.

Ric Flair podczas swojego podcastu “Whoo! Nation” wspomniał, że Randy Orton będzie szukał lżejszego harmonogramu w WWE w przyszłości. Orton prawdopodobnie będzie chciał pracować podobnie jak Shawn Michaels kiedyś, to znaczy będzie występował przez jakiś czas, aby później dostać znaczną ilość czasu wolnego a przejawy takich zmian u Vipera mogliśmy zaobserwować już w ostatnim czasie.

Segment Charlotte, Becky Lynch i Paige w MizTV miał doprowadzić do małego spięcia w tym teamie po tym, jak każda z tych div chciałaby dostać walkę o tytuł przeciwko Nikki Belli. Jak mogliśmy zobaczyć, założenie to wcale nie wyszło.

Oficjele WWE ostatnio dyskutowali nad wprowadzeniem prawdziwej osoby pod pseudonimem Sister Abigail do Wyatt Family.

Finałowy epizod Tough Enough obejrzało 981 tysięcy widzów, co oznacza spadek w porównaniu do poprzedniego tygodnia (998 tysięcy).

Odcinek Total Divas z tego tygodnia obejrzało natomiast 920 tysięcy osób, co także jest wynikiem gorszym w porównaniu do tygodnia poprzedniego (1,031 mln widzów).

Sasha Banks podobno zakończyła swój pojedynek na NXT Takeover obolała i nie wiadomo czy nie odniosła ona jakiegoś urazu przy przyjmowaniu “huracarany” z górnej liny, którą możecie zobaczyć w zwolnionym tempie w linku poniżej. Możliwe, że WWE chce oszczędzać Sashe, aby nie nastąpiła poważna kontuzja, dlatego na SummerSlam Team B.A.D. walczył bardzo krótko, a po niedzielnej gali stajnia ta wcale się nie pojawia.
https://instagram.com/p/6uoiC1ICH6/

Dudley Boys prócz bycia od teraz zawodnikami WWE w pełnym wymiarze czasowym, wciąż będą prowadzić swoją szkółkę “Team 3D Training Academy” na Florydzie.

W poniedziałek urodziny obchodził nie tylko Vince McMahon, ale i jedna z córek Stephanie i Triple H’a.

John Laurinaitis skomentował jedną z wypowiedzi na temat Sary Lee z Tough Enough, w którą spora liczba fanów nie wierzy jakoby miała się sprawdzić w WWE. Big Johnny napisał, iż każdy, kto myśli, iż Sara nie da rady, będzie w szoku po tym, co ona zaprezentuje.

Wiele mówi się, iż Amanda Saccomanno właśnie z Tough Enough ostatecznie także podpisze kontrakt z WWE i będzie przygotowywać się dalej w NXT. Oferty kontraktu raczej nie dostanie “ZZ”, z którego porażki cieszyło się wielu pracowników WWE. Josh Bredl natomiast może odnieść duży sukces, gdyż od początku jest ulubieńcem Vince’a McMahona. Josh i Sara mają powrócić na treningi do Performance Center w ciągu najbliższych tygodni, aby sprawdzić, co dalej można z nimi zrobić.

Wyniki frekwencji w Barclays Center z ostatnich gal WWE:
NXT Takeover: Brooklyn – 15,589 fanów
SummerSlam – 15,702 fanów
RAW – 15,597 fanów.

Alex Riley napisał na Twitterze, że przygotowuje się do swojego powrotu po majowej operacji kontuzjowanego kolana.

Great Khali kończy dziś 43 lata natomiast Hall of Famer Sgt. Slaughter 67 lat.

Mark Henry obecnie przebywa w Indiach, gdzie promuje WWE.

15 marca 2016 WWE wyda książke “Hustle, Loyalty, Respect: The World of John Cena” napisaną przez Steve’a Pantaleo.

Cena jednej akcji WWE poszła wczoraj w górę o 2.75% i średnio kosztowała 19.87$. Najwyższa cena jednej akcji to 19.93$, natomiast najniższa 19.09$.

Już dziś na WWE.com pojawić ma się nowy program, który prowadzić będzie Corey Graves, “Superstar Ink”.
https://twitter.com/WWE/status/636651998025089024

5 Things – osoby, które skradły urnę Undertakera:
https://www.youtube.com/watch?v=n8FdjABmHbE

Nowy trailer wrześniowego Night of Champions
https://www.youtube.com/watch?v=appwczkN3oY

Data dodania newsów: 27 sierpnia • LoboTaker

  Wow, pomysł z prawdziwą Sister Abigail jest całkiem dobry 😀

  • Hack You

   na innej stronie czytałem że planowali do tej roli prawdziwą siostrę Bray Wyatta i Bo Dallasa. Nazywa się Mika Rotunda i podobno WWE już ją testowało na tych tryout’ach (jak to po polsku nazwać ?) xd

 • Konrad Sobieszek

  Myślę, że zrobienie z Randy’ego part-timera będzie strzałem w dziesiątkę. Zawsze gdy powraca staję się jedną z największych postaci w WWE, jednak szybko się nudzi. Gdyby mieli go zacząć używać tak jak Lesnara to dałoby to więcej świeżości i polotu jego postaci oraz dało spotlight młodszym gwiazdom

 • KO Fight Owens Fight

  Ciekawe czy Kevin Owens wystąpi w Superstar Ink

 • FilipRPG8

  Uuuu,ale Sasha poleciała.Oby tylko nic się jej nie stało

 • grabarz

  Ciekawe,jak wyglądałaby ta Sister Abigail.

 • Best In The World

  Jestem na nie co do wprowadzenia prawdziwej Sister Abigail. Gimmick Bray`a opierał się na tym, że jej `słuchał` i to przedstawiało go i napędzało jako szaleńca, wprowadzenie jej zrobiłoby z Wyatta przydupasa, nawet samo to jej wprowadzenie nie ekscytuje mnie za bardzo.

  • Hack You

   Ogólnie to postać potencjał ma, mogła by być ciekawa nawet, ale patrzą na to co robią teraz kreatywni to nie sądzę żeby ta postać wypaliła.

  • Hack You

   Ogólnie to postać potencjał ma, mogła by być ciekawa nawet, ale patrzą na to co robią teraz kreatywni to nie sądzę żeby ta postać wypaliła.

 • daniel cimała

  Fajnie jakby zrobili wayatów vs the shield 6 man tag team hell in a cell match

 • http://thewyattfamilypolska.bl

  Moim zdaniem wprowadzenie siostry Abigail było by dobre tylko w tedy gdy kreatywni mieli plan jak ją prowadzić, ponieważ jeżeli rodzina znowu przestanie istnieć to będą musieli zmienić jej gimmick.