WWE Monday Night RAW #1161 – 24.08.2015
Barclays Center, Brooklyn, Nowy Jork
Gale komentowali: Michael Cole, Byron Saxton & John Bradshaw Layfield 

Powtórkę znajdziecie m.in. na Fight-Poland.com

Show otwiera Triple H oraz WWE United States & WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins, którzy są w siedzibie WWE w Stamford. Hunter nazwał Rollinsem nie przyszłością a człowiekiem oraz dodał, że nadszedł czas, aby zająć miejsce obok takich mistrzów jak Bruno Sammartino. Dzisiaj wieczorem na RAW Rollins dostanie własny pomnik.

Na ring wchodzi Brock Lesnar oraz Paul Heyman, który jest wkurzonym adwokatem The Beast of Barclays Brocka Lesnara. Heyman pyta fanów co do cholery wczoraj się tutaj stało. Paul przypomina o tym, że to The Undertaker poddał się na SummerSlam, film nie kłamie. Heyman porównuje Takera do dziecka, który obrywa w szkole. Paul nie chce winić sędziego, bo ten nie widział jak Taker klepał oraz Timekippera Berkleya Ottmana. Heyman wspomniał także o upadku Takera na Stage’u dodając, że ma tyle materiału, że starczyłoby na całe trzy godzinne RAW. Paul kontynuuje mówiąc, że Lesnar chce walki z Undertakerem już teraz a fani zaczynają chantować “Suplex City”. Nagle pojawia się Bo Dallas, który mówi, że ma dobre i złe wiadomości dla pana Brocka. Złą wiadomością jest to, że Brock zemdlał wczoraj na SummerSlam a dobrą, że miał słodki sen, że mógłby pokonać Undertakera. Bo dodaje, że wszystko może się jeszcze zmienić, ale jedynie co musi zrobić to uwierzyć w Bo! … Lesnar atakuje Bo, potem nadszedł czas na wprowadzenie Bo do Suplex City! Po kilku suplexach Lesnar wychodzi z ringu, ale Heyman nakłania go do kolejnego suplexu. Lesnar powraca na ring i wykonuje German suplex, po czym znowu wychodzi z ringu. Heyman ponownie nakłania Lesnara, aby tym razem zrobił to dla niego. Brock uśmiecha się i wraca na ring gdzie wykonuje F5 a Paul mówi, że Lesnar uwierzył w Bo!

Brock Lesnar, Bo Dallas, gif, WWE, RAW, Suplex, wrestling

Tag Team match
The New Day def. The Lucha Dragons
Przed walką New Day zaśpiewało piosenkę. Po walce … powrócili Dudley Boyz! D’Von oraz Bubba zrzucili Xaviera Woodsa z ringu, a potem zaatakowali Kofiego oraz Big E’go. Fani zaczeli chanotwać “D’Von Get The Tables”, więc nadszedł czas na Dudley Death Drop! Tak też się stało, a następnie oboje z skonfrontowali się z The Prime Time Players.

Xavier Woods, Big E. Langston, Kofi Kingston, gif, WWE, RAW, Foreign Object, wrestling

Bully Ray, Devon, Xavier Woods, gif, WWE, RAW, Finisher, wrestling

Wideo z 500 Make-A-Wish Johna Ceny, Rocco jest dzisiaj na arenie.

Triple H oraz Stephanie McMahon są na backstage’u gdzie patrzą na posąg Setha Rollinsa. Słychać nadejście Rollinsa i Authority zakrywa posąg. Seth dziękuje Authority za wszystko, co dla niego zrobili.

Tag Team match
Roman Reigns & Dean Ambrose def. The Wyatt Family via DQ
Podczas walki w ringu pojawił się Braun Stowman w czarnej masce owcy, który zaatakował Reignsa i Ambrose’a. Po zniszczeniu Romana i Deana nowy członek The Wyatt Family stanął po środku ringu obok Harpera za klęczącym Wyattem … FOLLOW THE BUZZARDS!

W ringu jest The Miz i nadszedł czas na MizTV z … Divami z zespołu Team PCB. Becky Lynch, Paige & Charlotte są już w ringu, Miz rozpoczyna od Becky i mówi, że to ona przypięła Brie na SummerSlam. Becky od razu odpowiedziała, że nie ważne kto przypiął kogo, ważne, że wygrały. Charlotte przypomina, że jej ojciec nauczył ją bycia w drużynie, ponieważ był w najlepszej stajni w WWE – Four Horsemen. Miz przypomina jej, że są z Flairem przyjaciółmi i ten nauczył go wykonywać perfekcyjnie Figure Four Leg Lock. Miz wspomina swoje osiągnięcia i dodaje, że już dawno przekroczył dziedzictwo Flaira. Paige bierze mikrofon i mówi, że Team PCB jest otwarty na każdą propozycje. Na arenie pojawia się Team Bella, Nikki powiedziała, że za zaledwie 22 dni będzie najdłużej panującą Divą w WWE. Obie drużyny zaczynają się kłócił a Miz podnosi rękę i mówi, że gdy trzyma rękę w górze wszyscy łączenie za widzami mają się zamknąć. Miz obraża Team PCB, a gdy Paige, Charlotte oraz Becky chcieli pokazać mu, jakim tag teamem są zaatakowali ich divy z Teamu Bella.

Tag Team match
Team Bella def. Team PCB

Bellas, Paige, gif, WWE, RAW, Elbow, Finisher, wrestling

Tag Team match
King Barrett & Stardust vs. Neville & ??? – Walka się nie rozpoczeła
W ringu pojawił się King Barrett, którego Stardust zaatakował i wykonał Cross Rhodes. Nagle przybiegł Neville, którego zaatakował Stardust, ten skontrował i już chciał wykonać Red Arrow ale Stardust uciekł.

The Dudley Boyz powrócą także na SmackDown!

W drodze na ring Jon Stewart, niektórzy fani dziękują mu za jego atak na SummerSlam. Jon oznajmił, że zaatakował Cene na SummerSlam, bo nie mógł pozwolić, aby Cena dorównał Ricowi Flairowi pod względem pasów mistrzowskich w WWE. … Nagle pojawia się Ric Flair! Flair mówi, że docenia to, co Stewart zrobił, ale na SummerSlam kibicował Cenie. Ric dodaje, że wcześniej czy później ktoś pobije jego rekord. John Cena wchodzi na ring a fani chantują “Cena Sucks”. Cena jest zły na Stewarta, rozumie to, że nie chciał, aby rekord Flaira został pobity, ale Rollins nadal jest mistrzem WWE World Heavyweight a teraz po tym, jak Cena wygrał pas US od Ruseva i bronił w walkach z Stardustem, Nevillem czy Samim Zaynem jest mistrzem United States. Jon pyta się Flaira czy gdy wykona taunt U Can’t See Me to Cena go naprawdę nie widzi. Cena odpowiada, że to nie jest kabaret a Stewart stoi na linii, którą może przerwać jeden punch. Teraz Authority ma obydwa pasy, Stewart mówi, że Cena może zawsze odzyskać pas US po pięknym meczu z SummerSlam. Jon przeprasza za to, co się stało i dodaje, że nie chciał, aby rekord Flaira został przerwany. Cena rozumie to ale Stewart musi zrozumieć także to, co teraz musi on zrobić … Attitude Adjustment! Cena odchodzi a Flair oraz jeden z trenerów sprawdzają co z Jonem.

John Cena, gif, WWE, RAW, Jon Stewart, wrestling

Eight-tag team match
Ryback, Randy Orton, Dolph Ziggler & Cesaro def. Kevin Owens, Sheamus, Big Show & Rusev
Podczas walki Big Show chciał wykonać KO Puncha na Ortonie, ale ten schylił się i oberwał Sheamus, który potem otrzymał jeszcze RKO od Ortona. Po walce Rusev oraz Owens byli źli na Showa, który chwilę później popchnął Ruseva i Owensa. Zdenerwowany Rusev wykonał kicka, a potem wraz z Owensem dodali kolejny atak. Następnie na ringu pojawili się babyface’owie, Ziggler wykonał Superkicka, a potem Ryback i Cesaro wynieśli w górę Giganta i Orton dodał RKO.

Kevin Owens, Sheamus, gif, WWE, RAW, wrestling

Promo Braya Wyatta, który mówi, że Reigns myślał, że to koniec a dzisiaj otrzymał ich największy prezent. Bray nazywa Brauna Czarną Owcą Siostry Abigail.

Na backstage’u Stephanie oraz Triple H spotkali Cenę. Steph powiedziała, że Cena nie może być podczas uroczystości Rollinsa i dlatego musi zostać eskortowany z areny.

Na ring jest już Triple H oraz Stephanie McMahon, która zajęła się kłopotami, które mógłby przerwać świętowanie Rollinsa, ale dzisiaj świętuje również ktoś inny. Dokładnie jej ojciec i właściciel WWE Vince McMahon! Triple H przejmuje mikrofon i mówi, że Rollins zasługuje na to, aby być uwieczniony w brązie. Hunter zapowiada mistrza WWE World Heavyweight & United States Setha Rollinsa. Rollins dziękuje wszystkim i mówi, że jest to historyczna noc dla WWE Universe. Bohaterowie legend nigdy nie umierają, a kiedy pokonał Johna Cenę na SummerSlam właśnie stał się takim człowiekiem. Teraz już nie jest przyszłością WWE … teraz jest człowiekiem! Rollins podchodzi do posągu i nadszedł czas, aby pokazać go. Brooklyn … ARE YOU READY! ……….. Pod kurtyną znajduje się STING! Sting wykonuje Stinger Splash, a potem Clothesline, którym wyrzuca Rollinsa z ringu, po czym podnosi pas WWE World Heavyweight!

Seth Rollins, Sting, gif, WWE, RAW, wrestling

Po gali na WWE Network Triple H oznajmił, że skoro Sting chce walczyć to będzie walczył. Na Night of Champions Sting zmierzy się z Sethem Rollinsem o pas WWE World Heavyweight.

WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins vs. Sting

——

Fot.: WWE.com
Gify: hiitsmekevin.tumblr.com i wrestlingwithtext.com • Łukasz Dobrowolski

  i dostało się stewartowi i bardzo dobrze 🙂

  • KO Fight Owens Fight

   Uważasz że zrobienie AA bezbronnemu dziadkowi jest super?

   • Łukasz Dobrowolski

    ale zasłużył sobie na to więc tak cieszę się że mu odpłacił się

 • LoboTaker

  Hohoho, się porobiło. Wiedziałam, że takie wytłumaczenie da Stewart.
  Dobra, może mieć Heyman materiały na to, że Taker klepnął, ale z tym, że ma dowody o jego upadku były przegięciem. Biedny Bo xD
  Dudleyz are back! Wreszcie w TT będzie ciekawiej!
  I Sting wrócił. Będzie się działo 😀

  • Łukasz Dobrowolski

   no team 3d zmowu w akcji 🙂 super że dają szansę innym zespołom tag team nie mogę się doczekać pojawienia ich na smackdown 🙂

   • LoboTaker

    Jeszcze Hardysi mogą wrócić na dosłodzenie i będzie git xP

 • Nugat

  “[…] który potem otrzymał jeszcze RKO od Sheamusa.” Poprawcie! Sting wrócił, nie czułem że będzie się interesował pasem WWE WHC, ale dobrze. Ciekawe jaki ten feud bo nie myślę że Sting vs Rollins, może Show vs Sheamus albo Dudley’z vs jakis tag-team? Ooo albo mam.. Bo Dallas vs Brock Lesnar na wrestlemanii 32.

  • Łukasz Dobrowolski

   hahah dobry żart bestia go zjadła by w 2 minuty hehe 😀
   uwierz mi najlepsze rozwiązanie to byłoby triple threat match cena vs rollins vs sting o pas wwe wagi cięzkiej 🙂 moje marzenie 🙂

   • WWE Writer

    Łukasz, proszę Cię, marku. Jak można nadal jarać się Ceną? Nie dziwne, że niszczy pushe dla wielu talentów. Cóż, skoro ludzie myślą, że oni na serio walczą – patrz komentarze na polskim fanpage’u WWE…

    • LoboTaker

     Tu się zgodzę, co do push’u. To było iście chamskie z jego strony.

     • Łukasz Dobrowolski

      naprawdę talenty talentem jest bayley ją chciałbym zobaczyć w głównym rosterze bo tak naprawde obok nikki belli nie widzę nikogo by sięgnął po pas

     • WWE Writer

      Ty, ale wiesz, że to jest reżyserowane? Kiedy wreszcie ludzie to zrozumieją? Można się ekscytować, ale z świadomością, że tak musi być. 🙂

     • Łukasz Dobrowolski

      wiem nie od dzisiaj oglądam wrestling od małego oglądałem w tv także uwielbiam oglądać:) ale zobaczysz że prędzej czy później cena dostanie 16 raz pas wwe wagi ciężkiej i to ma być w tym roku

     • Fan WWE

      Cena może jeszcze w tym roku walczyć o pas WWE, ale na pewno go nie zdobędzie, ponieważ z tego co czytałem mają już rozpisane walki, tzn. zaplanowane, title shota znowu ma dostać Lesnar, jak Sheamus zrealizuje walizke, to feud znowu się przeciągnie, także myśl

     • Łukasz Dobrowolski

      wwe jest nieprzewidywalne także nigdy nic nie wiadomo

     • KO Fight Owens Fight

      Mało kto chce oglądać ciągle to samo przez 10 lat dostał push w 2005 i nadal go ma i większość nie chce oglądać 16 raz jako mistrza

    • Łukasz Dobrowolski

     a niech sobie piszą ja wolę uczciwych ludzi jak walczą a nie jestem hejterem jak wy co wam cena zrobił daje wszystko zawsze na maksa i proszę cię nie mów mi że cena juz nie istnieje w tym biznesie bo zawsze bedzie topową gwiazdą

    • Fizjo Terapia

     Łukaszu każdy wie że oni walczą nie na poważnie, gdyby było inaczej to już dawno większość zawodników by jeździła na wózkach ale patrząc obiektywnie właśnie tacy zawodnicy jak Cena lub Undertaker robią bardzo dobrze i dzięki temu WWE zarabia właśnie na nich krocie!
     A odnośnie Rollinsa to patrząc obiektywnie ma dobre preferencje ringowe które jednak zubożały po spamowaniu Curb stompu a przed mikrofonem to jest ogólnie średni więc reasumując jest gorszy niż Cena, Lesnar i na równi z Romanem, Ortonem i nawet Kevinem Owensem!

     • KO Fight Owens Fight

      Kevin Owens jest lepszy od Rollinsa wykonuje akcje jakie kiedyś wykonywał Jeff Hardy i to jest w nim niesamowite przy tej wadze

   • Krystian Golebiewski

    w 2 minuty to bestia wychodzi na ring , a ja co najwyżej dał bym minute na 3 suplexy i F 5.

    • Łukasz Dobrowolski

     ok ale gdyby najpierw się nim pobawił rzucając mu 10 suplexów a potem f5 to troszkę by to trwało 😀

 • Najlepsze RAW w roku, bez wątpienia. Jedno z lepszych w erze PG. Było po prostu wszystko, żadnego zbędnego zapychacza, bo i 8 Man TT Match do czegoś doprowadził.

  Największy szoker to pwrót Dudleyów. Eksplodowałem radością, coś niesamowitego. O ile powrót na RR Bubby był potężny tak powrót 3D urwał po prostu wszystko co mógł. ,,Get The Table” brzmialo iście genialnie, dawno nie słyszałem takiej reakcji. HOLLY SHIT! CO prawda dziadki, ale jeszcze jeden pobyt w WWE nic nie zaszkodzi. Skoro mamy tylko ciekawe New Day w TT to 3D jest jak najbardziej mile widziane.

  New Day pokazuje klasę. Oprócz Vaudevillains i SAWFT to najbardziej charyzmatyczny i najlepszy TT w federacji. Kto by się spodziewał?

  Heelowie atakują Showa, a potem face’owie. Nie wiem o co chodzi,ale okej.

  Heyman jak zwykle genialny. Brock może stać kilka godzin a Heyman mówić a i tak przez te godziny bym ich oglądał i słuchał. Ostatnio Rock, teraz Brock. Nie jeden chciałby się znaleźć z nimi w ringu. Jednak czekali na Takera, wyszedł Bo, otrzymał 6 Suplexów i F5, ale co dalej? Przecież oni chcieli Takera i powinni dalej czekać. To jest ta ,,logika” WWE. Swoją drogą. Sędzia nie widział tap out, a gostek od dzwonienia w dzwonek zza ringu niby tak? przecież siedział on w tej samej linii co sędzia…

  Segment Stewarta i Ceny bardzo dobry. Szczególnie JS mi zaimponował, wyglądał na spiętego, ale było to realistyczne. Szkoda, że to taki Kuba Wojewódzki Ameryki, nie jest związany z wrestlingiem, ale logicznie wyjaśnili jego atak. Zatrzymanie Ceny – niby nic, ale cieszy. Wreszscie coś nowego się z nim stało. PS: John Cena Suucks przy entrance brzmiało przepięknie 🙂

  Nowy członek Wyattów. W ringu na pewno będzie drewniany jak Rowan czy Bray, jednak w tej stajni jest to po prostu nie ważne. Idealnie pasuje do Wyatta i Harpera, czuć klimat. Zdecydowanie lepszy wizerunek niż Rowan. Bardzo dobry segment i bardzo dobry wybór zawodnika.

  Jeśli chodzi o koniec show. Spodziewąłem się, że nie będzie tam statuy. Po prostu wszystko na to wskazywało. Szczerze pisząc spodziewałem się Kane’a. Ale Sting? Czytałem, że jest w NY, ale kompletnie zapomniałem albo nie pomyślałem, że zaatakuje Setha. Z jedenj strony genialny moment, kolejny holly shit. Markowałem jak dziecko, jednak na kiego grzyba nam Sting w feudzie o pas WWEWH? Inna sprawa, że WWE nie potrafi wypromować rywali na main event. Był Lesnar. Poszedł na Takera to nie mając rywala dali Cene, gwarancja $$$. A teraz? Nie mają rywala to wcisną nam Stinga. Na pewno sprzeda NoC i SS, jednak jako fan jestem trochę zawiedziony, że kolejny part timer idzie po złoto. Seth ma bronić dwa pasy na NoC. Bardzo dobrze, bo inaczej dwa pasy u jednego zawodnika byłyby bez sensu. Niczym Jay Lethal z ROH, jednak wątpię aby prowadził dwa feudy. Może open challaneg na NoC? Zobaczymy. A jeśli to był ten segment rozpoczynający ,,wielki” feud na WM32, to przepraszam bardzo, ale bullshit. Nie ujmąc niczego Rollinsowi, jednak feud Sting vs Rollins na pewno nie jest potężnym feudem na kilka miesięcy. Szkoda. Rollins jest na szczycie od dawna, jednak nie zbira dużej reakcji. To jest problem, bo taki mistrz powinien być albo potężnie cheerowany, albo buczany. I tutaj Cena spełnia tą rolę genialnie, wywołuje emocje w odróżnieniu od Rollinsa.

  Tak jak pisałem. To RAW oglądało mi się świetnie.Piszę to na gorąca, ale tak. Dla mnie to RAW najlepsze od kilku lat, nie mogę sobie przypomnieć czegoś lepszego. Może przesadzam, no ale co ja na to poradzę 🙂 Szkoda, że takie RAW są raz na pare miesięcy, no ale wiadomo, że nie co tydzień będą powroty czy początki nowych story. Poza tym RAW po PPV zawsze wypada dobrze.

  • John John

   Święte słowa, jak chcą to potrafią.

  • LoboTaker

   Źle policzyłeś. Było 5 suplexów i jeden F5 😛

   • Ale to chyba nie jest jakiś wielki błąd? 5 czy 6 to nic nie zmienia 😉

   • Krystian Golebiewski

    5 czy 6 suplexów , jedno czy dwa F 5 , dla Heymana czy dla fanów , ważne że Bo Dallas dostał porządny wpierdol od Brocka Lesnara.

  • KO Fight Owens Fight

   Kto wie Dudley Boys są po 40-stce Devon 42 chyba a Bubba 45 ale batista wrócił w wieku 45 lat i WWE miało plany aby wygrał RR a na WM pas i kontrakt 2-letni nadal trwa więc kto wie 🙂

 • WWE Writer

  Dobrze, że Dudley’si wrócili, trochę ożywienia w tag team’ach. Ale oby nie na długo, trzeba promować młodych. Pewnie będzie tak jak z NAO. 🙂

  Takiego posunięcia się nie spodziewałem w stronę TWF, gościu prosto z
  Performance Center, bez NXT? Ciekawe, zobaczymy, na co go stać.

  Cena Sucks, za kilka lat będzie Reigns Sucks, pożywienie dla kupców koszulek i dzieci. Nie, dziękuję.

  Sting jak najbardziej na plus, ale tylko w formie part-timera. Szczerze mówiąc, na tę chwilę, patrząc na feudy, innego pretendenta do pasa nie widzę. Dopiero po zakończeniu feudów.

  Raw jedno z najlepszych, jeśli nie najlepsze w ostatnim czasie. 9/10

  • KO Fight Owens Fight

   Ludzie już buczą na Romana bo widzą że WWE chce zrobić z niego nowego Johna Cene a ten
   Braun Strowman co zadebiutował walczył na Live Eventach w NXT

 • LukiEn

  Sting vs Rollins na Night Of Champions będzie tylko o pas WWE?To co z tym pasem US będzie zwakowany czy pasy się połączą.Jak tak dalej pójdzie to federacja zostanie z jednym pasem,bo John nawet jak ma pas Mid Cardowy musi walczyć o główny.Sting Dudley Boyz ! Najlepsze dla biznesu.Ciekawi mnie czy znowu zepsują zakończenie walki Rollinsa czy czysto pokona Stinga.

 • grabarz

  Podsumowując RAW

  1. Co to za skurwol dołączył do Wayyatów
  2. Serio Sting z rolinsem??? Gościu ma prawie 60 na karku.Jakim cudem może być mistrzem
  3. Vince nawet się nie pojawił BULSHIT
  4. Najlepszy TT ever powraca CUD

  RAW po SS zajebiste

  • KO Fight Owens Fight

   Ten skurwol jak go nazwałeś to
   Braun Strowman
   występował w NXT na live eventach

 • Michorzewo Play Games

  Szczerze mowiac to teraz pisze o Tag Teamach. Dudley Boyz zdobywają tytuły na NoC lub HiaC a na Raw po Survivor Series Hardy Boyz Return i na Tlc TLC Match o pasy TT DUDLEYZ VS HARDYZ

  • GetTheTables!

   Ja myślałem sobie o powrocie Hardyz na Road To Wrestlemania i na WM32 TLC match z Dudleyami 😀

  • Mariusz Torchała

   TT DUDLEYZ VS HARDYZ

   A może tak 3 tag team? Przecież TLC a jak pamietamy walke krzesla vs stoly vs drabiny czyli dudleyz vs edge i christian vs hardyz wiec moze tak zamiast edge i christian jakis inny tag team 😀

   • KO Fight Owens Fight

    Christian jest na emeryturze ale jest w stanie walczyć Edge nie może y2j zamiast Edge to by było coś.

  • John John

   Na razie i Jeff i Matt są w Tna i nie zapowiada się by mieli od nich odejść.
   Z tego co pamiętam Matt miał walczyć o pas z EC3, jeff wrócił dopiero po kontuzji, jest ten ”duży” angle o global force, więc mogą być wykorzystani w każdej chwili. Ja jako wielki fan Hardys też czekam na ich powrót do WWE. Na pewno ich tag team’owe walki( i single Jeffa ) dadzą wiele emocjonujących momentów. Czekam na nich, czekam…
   Ciekawe też jak długoterminowy jest pobyt Dudleyz? Niech biorą pasy i trzymają jak najdłużej 🙂
   Raw bardzo dobre, nie miałem odczucia znużenia, to na plus. Ładny sobie prezent( jednorazowy) sprawił Vince.

   • KO Fight Owens Fight

    Skoro Dudley Boys zostali zapowiedziani na SD to chyba oznaczy ich powrót ale będzie to chyba wyglądało tak jak z New Age Outlows

   • Jeff Hardy

    Mi się nadal marzy Hardy vs. Neville w na TLC

    • John John

     Ambrose z obecnego rosteru najbardziej mi pasuje do walki z Nero. Obaj pozytywnie pojebani, jeden skacze z rusztowania itp. , drugi ma przeszłość w czw – połączenie idealne. Hardy potrafi z każdym stoczyć dobrą walkę. Ma trochę braków technicznych, mic u niego nie istnieje mówiąc ładnie i miał wiele problemów osobistych ale potrafił pociągnąć za sobą tłumy. Mile widziany jego ostatni run z pasem właśnie w feudzie z Moxleyem.

 • KasperskyWp

  2 najlepsze RAW w PG erze bo RAW 1000,DEVON GET THE TABLES!!!!.

 • KasperskyWp

  Jeśli na NoC Sting ma walczyć o pas WWE WHC to wyczuwam jakąś ingerencje w tą walke ale chyba to nie będzie Taker bo Lesnar chce rewanż,lub przewiduje taki scenariusz chociaz nie chce zeby cos takiego sie wydarzylo ze wzgledu na szacunek do Stinga: Po wyczerpujacym pojedynku Sting pokonuje w czysty sposób Rollinsa i zostaje mistrzem WWE WHC po chwili wbija Sheamus i cash-in na Stingu i mamy nowego champa.

  • KO Fight Owens Fight

   Walka na Stinga z Rollinsem przypomina mi trochę powrót batisty na RR 2014 będą na niego buczeć gdy wygra bo według widzów nie będzie na to zasługiwał ale to tylko głupia teoria.

   • Nugat

    Na Batistę buczeli bo było to wiadome od ponad pół roku, że wygra RR.

    • KO Fight Owens Fight

     To samo z Romanem

 • Thompson

  The Wyatt Family – Droga bez powrotu 😀

 • Thompson

  Przez pierwsze sekundy myślałem że to HardyBoyz ale potem się obudziłem…

  • KO Fight Owens Fight

   Bubba,Devon powrócili prawdopodobnie na takiej zasadzie jak New Age Outlows powalczą kilka miesięcy lub są tylko do PPV bo Bubba ma 45 lat Devon chyba 42

 • Darek Góra

  skoro rodzina wyatt mają nowego kolesia w rodzinie to do romana reignsa i deana Ambrosa ktoś musi dołączyć ale kto to będzie przecież wszyscy czołowi zawodnicy mają już feund może jakiś powrót może the rock albo erick rowan może daniel bryan bo przecież na razie nie ma nikogo z głównych gwiazd bez feundu na pewno ktoś powróci aby im pomóc ? jak myślicie kto to będzie?

  • Seba

   Ja obstawiam Rhyno, pasowalby do nich wygladem, bylby tez takim odpowiednikiem tego nowego z Wyattow.

   • Darek Góra

    może? chociaż ja obstawiałbym na erica rowana lub daniela bryan ewentualnie the rock sie zjawi no powiem ze jest kilka możliwości ale na pewno nie wielu

    • OwneS

     Może zrobią, że The Rock wspomoże kuzyna i dołączy do Romka i Deana… I tak słabo to wygląda, ale zawsze coś..

  • KO Fight Owens Fight

   Nie stawiał bym na Daniela nie powróci do póki mu WWE nie pozwoli lekarz mówi że jest sprawny ale WWE boi się że znów kontuzje dostanie ja obstawiam RVD,Y2ja może Batista bo tylko oni są wolni chyba że jakiś powrót lub gwiazda NXT bo RAW było tak wyśmienite chyba dlatego że dziadek Vince miał w ten dzień urodziny tak mi się wydaje.

  • Nugat

   Ja stawiam na Ortona, bo w końcu Sheamus będzie się mścił na Big Showie, może RVD.

   • Darek Góra

    może powrtót the rocka i im pomorze naprawde mały wybór zawodników

 • Trolek Trolowski

  Mam pytanie, czy ma ktoś link do walki (jeśli jakąkolwiek stoczył) tego nowego typa od The Wyatt Family?

  • KO Fight Owens Fight

   Niestety on walczył w NXT na Live Eventach a jeśli wiesz lub nie live eventy nie są transmitowane w TV

  • LoboTaker

   Ten gostek należał kiedyś do Rosebuds (ekipy Adama Rose’a)

  • Ozyrys PL

   Stoczył z Chadem Gablem, ale nie mam filmiku :/

 • Jakub Gagat

  Sting może zdobyc pas i bedzie sie rozkrecal feud a pozniej zdobedzie pas Sheamus i tak bedzie feud trwal do wm

  • Jeff Hardy

   Nie ma na to najmniejszych szans. Sting na 100% nie zdobędzie Pasa WWE, nawet na WM nie dali mu wygrać z Hunterem. Mam nadzieję że wmieszają w ten feud Takera, potem pociągną do WM 32 i w końcu wymarzona walka.

 • Szymon Zaręba

  Niezłe te wyniki raw

 • Kapralkij Games / teraz Ranger

  1. czyli Harpera już nie zobaczymy w Wyatt Family może, że poszerzą frakcje do czterech osób

  2.Dudley Boyz – mega powrót ale boję się o ich kondycje, czyli ich reign może nie trwać długo

  3.Sting – myślałem, że trafi do walki Family vs. Family. Słaby wybór

  4.Cena – bardzo dobrze mu !

  5.Ciekawe co się stanie z Ambrosem i Reginsem. Czy ktoś do nich dołączy czy rozpad braterskiej więzi

  Epilog – RAW fantastyczne choć słaba końcówka 9,5 / 10 🙂

  • KasperskyWp

   chyba chodzilo ci o Rowana bo Harper jest w TWF

  • KO Fight Owens Fight

   Ja mam nadzieje że do The Shield ktoś powróci np y2j,rvd i tp bo kolejny dubet raczej nie.

 • Darek Góra

  mały wybór zawodników którzy mogli by dołączyć do romana i deana to będzie ciekawy feund

 • Konrad Sobieszek

  Praktycznie bezbłędne RAW. Wszystko zgrało się idealnie. Powrót Dudley’ów i Stinga, debiut nowego członka Wyatt Family, świetne segmenty z udziałem Authority i New Day, ciekawe Miz TV przełamujący milczenie u div, fajny tag teamowy Main Event i genialna publika. Do tego naruszenie przez Jasia swojego wizerunku bohatera. Jedynie mecz div przynudzał.Niektórzy mówią, że to RAW było lepsze od SummerSlam. Cóż, osobiście też tak uważam. Po prostu to RAW było jednym z najlepszych PG Ery. Widać na jakie feudy teraz federacja postawi. Trzy najważniejsze na NOC to Sting vs Rollins, Wyatt Family v s. Shield + ktoś (ja obstawiam kogoś z NXT, Balor lub Samoa Joe są całkiem prawdopodobni) no i New Day którzy przebijają ostatnio samych siebie vs Dudley Boys. Świetne RAW ale pamiętajmy że RAW po BG też było ciekawe, jedne z lepszych w roku. Zobaczymy jak podbudują wszystko na NoC

  • Darek Góra

   konrad morzesz mieć racje ale bardziej obstawiałbym samoa joe wiesz dobra przeciw waga i podobno miał on szybko z nxt awansować do głównego rosteru a balor dopiero co pas zdobył i szybko musiał by go też stracic żęby nxt miało swojego mistrza tylko na nxt więc nie sądze że teraz go zobaczymy na raw pewne wróci hideo itami i przejmie pas a wtedy balora napewo zobaczymy na raw teraz jest za szybko na balora prędzej obstawiałbym samoa joe a tak w ogóle jak balor miałby awansować do głównego rosteru to tylko jako demon super mu pasuje ten gimick

   • Konrad Sobieszek

    Właśnie dlatego dałem też jako przykład Balora. Gimmick idealnie pasuje by mógł feudować z Wyattami. Też uważam że Samoa by bardziej pasował – i jako przeciwwaga i ogólnie do teamu z Reignsem i Ambrosem

 • Konrad Sobieszek

  BTW na Beat Down wczoraj znów nie działał kanał HD.

 • daniel cimała

  Jedynymi którzy mogą dołączyć do romka i deana jest Jasiek bo miał dołączyć sting ale wwe zamieniło ich ewentualnie triple mecz albo henry bo silny ewentualnie kane

  • Darek Góra

   a co sądzisz o Samoa Joe podobno miał szybko dołączyć do głównego rosteru

  • Konrad Sobieszek

   Myślę, że Cena będzie się bił z Rollinsem na NoC o US Title, więc raczej by nie dołączył do Shieldów

   • KO Fight Owens Fight

    Może y2j,RVD lub batista jedyne osoby które nadal mają kontrakt i są wolne

  • Darek Góra

   jest nie wielu zawodników którzy mogą dołączyć do nich

 • Konrad Sobieszek

  Znalazłem to wideo przerobionej piosenki New Day z SS. Jest świetne 😀

 • Krzysztof Balcerak (The02PL)

  Rolisn vs Sting na Night of Champions. Z jednej strony bardzo bym chciał wygranej Rolinsa, lecz z drugiej strony to dobra okazja żeby rozdzielić te dwa pasy

 • ICSThuz

  Świetne Raw.

  PS:Braun mi jakoś przypomina Mike’a Knoxa.

  • Ozyrys PL

   C nie?

 • Artur Józwa

  Heel turn Ceny !!!! Co ja bym dał aby Vince w końcu pomyślał , Jasiek jako face jest nudny.

 • Jacek

  Oglądam WWE odkąd Sting się tu pokazał, na tę wieść trafiłem przypadkiem i kilka tygodni po Survivor Series. Od tamtej pory śledzę co się dzieje w WWE z nadzieją, że Sting powalczy z Takerem, ale teraz muszę przyznać, że perspektywa tego, iż Sting może zostać mistrzem jest jeszcze lepsze od walki z Undertakerem. Wciąż mam nadzieje, że ta walka będzie na W32, ale … nie chcę zapeszać… Sting mistrzem? Balls to the wall ;). Raw 10/10 dawno takiego nie widziałem, trochę jak Nitro z czasów Monday Night War. Dudley Boys i nowy członek Wyatt family plus Sting – przyćmili braki SummerSlam i tego, że Undertaker zdrowotnie pewnie nie jest w stanie powalczyć z Brockiem po raz trzeci i mam nadzieję, że Vince nie będzie drążył tego tematu, niech zostanie jak jest – Undertaker wygrał, nieczysto, ale liczy się zwycięstwo. Biorąc pod uwagę jego wiek i siłę Lesnera to był jedyny sposób, żeby to zakończyć. Sprawę ze Stewartem też dobrze zakończyli. Nie mam się czego przyczepić. Let’s go STING!

 • Jacek

  Przepowiadam, że Leo Kruger dołączy do SHIELD

 • Pingback: Zapowiedź: WWE RAW 28/12/2015 | WWEPolska - Royal Rumble 2015()