Bezpośredni odnośnik do obrazka

WWE Monday Night RAW #1161 – 24.08.2015

Arena: Barclays Center (Ostatnie RAW w tej arenie – 06.10.2014)
Miasto: Brooklyn, Nowy Jork (Ostatnie PPV w tym mieście – SummerSlam 2015)
 
Godziny trwania gali: Gala odbędzie się z 24 na 25 sierpnia (z poniedziałku na wtorek); Pre-show – 1:30; Gala główna – 2:00 do 5:10. RAW obejrzycie między innymi na beat-down (kanały 1-4). Wyniki show znajdziecie we wtorek rano na naszym portalu, powtórkę natomiast jak zwykle około 6:00 – 8:00 na fight-poland.
RAW pozostałe do Night of Champions: 4 (wraz z tą tygodniówką)
 
Na RAW zapowiadani oficjalnie są: John Cena, Seth Rollins, Randy Orton, Dean Ambrose, Roman Reigns, Rusev, Kevin Owens oraz Bray Wyatt.
 
Punkty zapowiadane przez WWE.com:
  • Czy Undertaker naprawdę pokonał Brocka Lesnara? – Kto tak naprawdę zasłużył na oficjalne zwycięstwo? Czy The Authority wyda jakieś ogłoszenie w tej sprawie oraz, czy dalsza praca timekeepera i sędziego zostanie zagrożona? Pojawiły się także pogłoski, iż Brock Lesnar może zatrzymać się w Brooklynie na RAW, zamiast lecieć już do swojego domu w Minnesocie. Po WrestleManii wiemy, że jeżeli coś nie pójdzie po myśli Wcielonej Bestii to na flagowej tygodniówce WWE może on wszystko wywrócić do góry nogami.
  • Dlaczego Jon Stewart pomógł Sethowi Rollinsowi? – To, co zrobił Stewart, pozostawia wiele pytań, szczególnie że jeszcze nie dawno specjalny gospodarz SummerSlam i Seth Rollins nie byli ze sobą w zbyt przyjaznych stosunkach. Być może cały czas byli w jakieś zmowie? Będąc przy Rollinsie, ciekawym jest czy otrzyma on swoją statuę w głównej kwaterze WWE tak jak to wspominał tydzień temu na RAW. Ciekawe również będzie to, co do powiedzenia będzie miał John Cena.
  • Czy ktoś może przyćmić The New Day? – Oczywiście Titus O?Neil & Darren Young będą adomagać się rewanżu, ale kto z reszty walki o pasy Tag Team z SummerSlam mógłby także jeszcze raz spróbować swoich sił o drużynowe złota? Pozostają również takie drużyny jak Dean Ambrose & Roman Reigns i Wyatt & Luke Harper.
  • Czy Divas Revolution “wykolei” mistrzowski run Nikki Belli? – Co wieka wygrana PCB na SummerSlam będzie oznaczała dla walki o władzę w dywizji Div? Czy istnieje szansa na walkę o pas właśnie dla którejś z pań z PCB w niedalekiej przyszłości? Nikki Bella jest bardzo bliska pobicia rekordu AJ Lee, jednak ciśnienie, aby zepsuć jej plany, także są bardzo duże.
  • Co dalej z Stardustem?
 
Inne informacje dotyczące RAW oraz spodziewane/zapowiedziane walki i segmenty [MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY]:
  • Biorąc pod uwagę ostatnie newsy, podczas tego RAW rozpocząć ma się wielki storyline, który skończy się walką na WrestleManii 32.
  • Według nieoficjalnych informacji na dzisiejszym RAW ma pojawić się Sting oraz The Undertaker, chociaż ten drugi podobnież ze względu na swój stan zdrowia wrócił do domu w Teksasie.
  • Po RAW na WWE Network nadany zostanie nowy epizod programu WWE Swerved.
  • Możliwe, że na RAW pojawi się Vince McMahon, który obchodzi dziś 70-te urodziny.
  • Reklamowany dark match – John Cena, Randy Orton & Roman Reigns vs. Seth Rollins, Sheamus & Bray Wyatt