Według WrestleZone.com Charlotte miała zostać mistrzynią Divas krótko po tym, jak zadebiutowała w głównym rosterze. Wszystko zniszczył jednak John Cena, który porozmawiał z Vincem McMahonem na temat Nikki Belli, która jest blisko ustanowienia nowego rekordu title reign’u. Tak właśnie przepadł push Charlotte, ale warto dodać, że zmniejszyła się także dominacja Sashy Banks i Becky Lynch nad Divamy z głównego rosteru.

Według PWInsider Sting powrócił do Nowego Jorku, a to może oznaczać, że pojawi się na dzisiejszym RAW. Sting opuścił NYC, aby udać się na Wizard World w Chicago. Na RAW planowana jest również obecność The Undertakera. Wspomnieć należy także, iż właśnie dziś rozpocząć ma się wielki storyline z finałem na WrestleManii a swoje 70-te urodziny obchodzi dziś Vince McMahon.

Kilku widzów zauważyło, że The Undertaker po tym, jak opuszczał stage upadł. Możliwe, że DeadMan po prostu sprzedawał obrażenia, ale dziwne było to, że upadł praktycznie przy wejściu na backstage. Wszystko wydaje się jakby z Takerem było w porządku, Umarlak podczas przybycia do hotelu z żoną Michelle McCool wyglądał tylko na lekko poobijanego.
https://twitter.com/Cultof619/status/635671553557012480
https://www.facebook.com/PWSpotlight/videos/973423612696133/

Brian Fritz z Between The Ropes rozmawiał z Sheamusem podczas SummerSlam Weekend. Sheamus nie był zainteresowany rozmową na temat gry WWE 2K16, ale wspomniał, że WWE 2K16 jest jak oglądanie WWE z telewizji bez reklam. Celtycki Wojownik wspomniał także, że ma nadzieje, iż chanty “you look stupid” będą w 2K16, a on sam kocha takie reakcje fanów oraz sam heat.

Przed NXT TakeOver: Brooklyn, mimo tego, że wcześniej kilku pracowników z backstage’a powiedziało, że to się nie uda, Triple H poprosił fanów, aby podczas wejścia gali na żywo byli oni przez chwilę cicho. Oczywiście na arenie byli “idioci”, którzy zaczęli chantować “Chris Benoit”, Hunter odpowiedział im, że to nie jest śmieszne.

Wielu zawodników z głównego rosteru WWE było na backstage’u podczas sobotniego NXT “Takeover: Brooklyn”, prócz nich na backstage’u pojawili się Gedo, KUSHIDA, Shinsuke Nakamura, Jushin “Thunder” Liger, Tiger Hatori oraz prezes New Japan Pro Wrestling Naoki Sugabayasi.

Wśród tych, którzy zasiedli przy ringu podczas WWE SummerSlam była Linda McMahon oraz Michelle McCool. Na backstage’u natomiast pojawił się gwiazda New Japan Pro Wrestling Kazuchika Okada oraz Oscar z Men on a Mission.

Na stronie Deadspin pojawił się artykuł na temat organizacji sportowych, które korzystały z ostatnio zhakowanej strony Ashley Madison. Według artykułu było 25 kont zarejestrowanych na maile od WWE. Prócz największej federacji wrestlingu pojawiły się także kontra z NBA (25), NFL (18) oraz ESPN (39).

Greg ‘the Hammer’ Valentine podczas Q&A powiedział, że gdyby to on prowadził WWE zwolniłby wszystkie Divy WWE i wysłał je do klubu ze striptizem. Według niego kobiety nie powinny walczyć, bo ich walki są bardzo słabe oraz to zawód dla mężczyzny. Greg dodał także, że miejscem kobiety jest dom oraz “sprzątanie domu, mycie naczyń i wychowanie dzieci.”

Paul Heyman zapowiedział na twitterze, że pojawi się na dzisiejszym RAW, bo nie jest zadowolony z tego, co stało się na SummerSlam.

Podobno duża ilość osób chciała wejść na fałszywych biletach.

WWE Divas Champion Nikki Bella pogratulowała na twitterze nowej mistrzyni NXT Women’s Bayley zwycięstwa na NXT “Takeover: Brooklyn” i zaprosiła do Teamu Bella.

WWE ogłosiło, że 7 września odbędzie się kolejny podcast Stone Colda live na WWE Network. Jego gośćmi będą Edge oraz Christian.

W wywiadzie dla WWE.com exclusive Stephen Amell spekulował, że być może to jeszcze nie koniec jego feudu z Stardustem.
https://www.youtube.com/watch?v=EtAbwE02YVg

Promo Night of Champions 2015
https://www.youtube.com/watch?v=8rztw1ByWKk

Sędzia Main Eventu SummerSlam Charles Robinson w video poniżej tłumaczy, dlaczego zwycięzcą main eventu jest Undertaker. Dla tych, co nie zrozumieli – Charles powiedział, że liczy się to, co on widział podczas walki.
https://www.youtube.com/watch?v=OEnwCdIWhYM

Plecy Stephena Amella po walce z SummerSlam

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Nowy mistrz United States oraz nowi mistrzowie Tag Team

11363694_417295241796683_2059942985_n • The Viper

  John Cena kolejny raz pokazuje swoje ,,promowanie młodych gwiazd”

  • KO Fight Owens Fight

   Dla Vince Johna Cena jest zbyt cenny on poprostu nie chce buntu Ceny i nie chce go stracić bez skojarzeń bo jest on twarzą WWE choć widać że powoli twarzą staje się Roman Reigns

 • Konrad Sobieszek

  Epickie zdjęcie New Day i Rollinsa.

  Co do Ceny. Nie chce mi się tego komentować, ale jeśli choć po części to prawda to fani nie powinni mu tego darować

  • LoboTaker

   To nie Polska. Linczu społecznego nie dostanie (a szkoda)

   • Konrad Sobieszek

    Chodziło mi raczej o Cena Sucks na RAW itp. Sorry jeśli to inaczej zabrzmiało, nie to miałem na myśli

    • KO Fight Owens Fight

     Fani mają racje dają do rozumienia WWE że mają dość Johna Ceny ja też mam go dość oglądanie ciągle tego samego jest trochę nudne czyż nie?

    • LoboTaker

     Spoko. To było moje luźne przemyślenie 😛

 • Darek Góra

  john cena poprosił vinca żeby nicki miała dalej pas a za to on stracił swój na rzecz rollinsa czytałem na innej stronie

  • Kakarotto San

   Też obiło mi się to o uszy ale myślałem że to fake ale jak widać może być to prawda

  • KO Fight Owens Fight

   Bo WWE zbyt zależy na twarzy WWE Johnowi Cenie za rok albo dwa będzie nią Roman Reigns

   • Ozyrys PL

    Ja zamiast tych dwóch dałbym Ambrose’a i Owensa.

  • Ozyrys PL

   Nikki nudna, ale np. Sasha by się szybko nie znudziła. Jedna z lepszych kobit w PG Erze

 • LoboTaker

  Valentine po części ma rację, jeśli chodzi o dzisiejsze divy. Sądzę jednak, że powinny walczyć, np. te pochodzące z NXT. Aż tak z divami tymi nie jest (nie można tego samego powiedzieć o Bellaskach).
  I oby nie przekręcił się na drugi bok Taker, kurde Dx Takie harce nie na jego wiek wrestlerski.

 • KO Fight Owens Fight

  Na zdjęciu brakuje tylko Rybacka bardzo dobrze że Cena przegrał nie wiem jak wam ludzie nie nudzi się oglądać ciągle to samo 15 razy według mnie wystarczy po za tym lepiej żeby nie niszczyć streaku Nature Boya Rica Flaira

  • Ozyrys PL

   Rick sam powiedział, że byłby zaszczycony, ale fani nie. (Żależy jacy)

 • Sentiaful

  Cena przegina… i to nieźle