Autorami przewidywań są Norbert “Vieiraa”, Paweł Karmasz, Arkao i Damian z portalu SmartFanZone, skąd właśnie za zgodą admina artykuł została zapożyczony. Znajdziecie tam wiele innych artykułów dotyczących WWE i nie tylko a wszystko to bardziej smartowym okiem fana.

Na początek przypomnimy, iż są to przewidywania autorów, więc nie każdy musi się z nimi zgadzać, oczywiście zachęcamy do komentowania posta, gdzie możecie zamieścić własne prognozy dotyczące gali.

WWE SUMMERSLAM 2015
#Summerslam

Theme song: ?Big Summer? ? CFO$, “Cool for the Summer” – Demi Lovato
Data: Gala odbędzie się z 23 na 24 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
Miejsce: Barclays Center
Miasto: Brooklyn, Nowy Jork (Ostatnie PPV w tym miejscu – WWE TLC 2012)
Poprzednia gala: Battleground 2015
Następna gala: Night of Champions 2015
Godzina rozpoczęcia: Pre-show – 0:00; Gala główna – 1:00 na WWE Network oraz beat-down.pl
Wyniki show znajdziecie jutro rano na naszym portalu, powtórkę natomiast jak zwykle na fight-poland.
Emisja w polskiej TV (ESC): 6 września o 17:00
Plakat:

Specjalnym gospodarzem gali będzie Jon Stewart. Nie wiadomo natomiast jaki pojedynek zagości w kick-offie SummerSlam.

1. Triple Threat match o WWE Intercontinental Championship
Ryback (c) vs. Big Show vs. The Miz

Norbert ,,Vieiraa”: Ryback. Krótko i na temat.

Paweł Karmasz: Teoretycznie jedna z ważniejszych walk, w końcu to batalia o pas Interkontynentalny prawda, ale tak szczerze mówiąc, to ten pojedynek pod względem prestiżu stoi na samym początku karty. To już pojedynek Div będzie bardziej trzymał w napięciu. Podobał mi się ostatni segment. Nie dlatego, że wywołał we mnie emocje czy chęć obejrzenia tej walki. The Miz został pokazany jako underdog, który może jakimś cudem przejąć złoto. Jeśli sytuacja Rybacka nie wygląda dobrze w stu procentach, możemy spodziewać się przejęcia tytułu przez aktora. Uwielbiam Miza, głównie za jego mic skill i charyzmę. Gimmick ma beznadziejny, ale i tak nie miałbym nic przeciwko, gdyby był mistrzem. Chociaż w sumie kręci się wokól tego tytułu od dawna i Ryback to jednak jakaś nowość.

Arkao: Faworytów jest dwóch. Ryback, który wraca po kontuzji, może stracić ten pas, bowiem nie wiadomo jak ma się jego zdrowie. Z drugiej strony The Miz, który obrywa przez cały feud na każdym kroku może tutaj się zemścić i zgarnąć złoto. Big Show jest raczej bez szans, ponieważ jest on w karcie chyba tylko dzięki swojemu nazwisku.

Damian: Hmm pojedynek raczej nie będzie należał do najlepszych. Z tego, co pamiętam Ryback zmagał się z jakąś kontuzją więc to może pozbawić go pasa. Moim typem jest The Miz, który może w końcu wróci do ME.

Faworyt bukmacherów: Ryback
Faworyt z naszego typera: Ryback
Faworyt według WWE.com (swoje typy dawali Howard Finkel, Joey Styles, Bill Apter oraz autorzy z WWE.com): The Miz

2. Three team elimination match
Team Bella vs. Team B.A.D. vs. PCB

Norbert ,,Vieira”: Team Bella. Zapewne mało osób na nich stawia, jednak sporo za nimi przemawia. Przede wszystkim to, że na większości gal dostawały bęcki i były dominowane. W stylu WWE jest obijanie potencjalnych wygranych na PPV. Team B.A.D na pewno nie wygra, ponieważ jest to heel team i jest tam Tamina, czyli idealna osoba do przypięcia. Można się jeszcze zastanowić nad BCP czy PCB. WWE może dać upragnione zwycięstwo tej drużynie i ostateczne odliczenie Charlotte, ale to historia grubymi nićmi szyta. Czy może nie?

Paweł Karmasz: Cholernie interesująca walka, naprawdę. W newsach pojawiła się informacja, że po przypięciu danej zawodniczki z drużyny odpada cały team. Tutaj muszę wyrazić swoje niezadowolenie. Czemu? Jedna z nowych Div eliminując np. 3 zawodniczki, wiele by zyskała. Poza tym, gdyby w ringu została Sasha, Becky, Charlotte mogłoby być naprawdę ciekawie. Na ostatnim RAW Sasha czysto przypięła Nikki, czyli stała się tak naprawdę pretendentką. Zakładając, że straci pas na NXT Takeover powinna być kolejną rywalkę Nikki. Dziewczynka Johny’ego pobije rekord i spokojnie powinna oddać pas Charlotte bądź Sashy. Wolę jednak tą drugą, ponieważ doszła tu gdzie jest bez gimmicku ojca. Nie oszukujmy się, Charlotte nie pokazuje nic od siebie, oprócz wejściówki i niektórych akcji. Jest popularna dzięki Ric’owi i wątpię, aby się przebiła bez ,,pleców”. Sasha natomiast ma wszystko. Wygląd, ring skill i jest najlepszą Divą za mikrofonem. Dawno nie było tak charyzmatycznej Divy, bez której nie wyobrażam sobie odcinka RAW 🙂

Arkao: Ciekawie może być, bowiem z jednej strony drużyna sióstr Bella cały feud była obijana i cholera wie, czy to nie doprowadzi do jej wygranej. Z drugiej strony ktoś, kto zdobędzie decydujący pin, np. Charlotte może rozpocząć feud o pas Nikki. Taka walka może doprowadzić do tego, że poznamy nową pretendentkę.

Damian: Chyba wszystkie divy z rosteru w jedynym pojedynku. Jako że mało mnie interesują divy w WWE, bo wyznaje zasadę divy TNA>WWE to to starcie przewinę. Mój typ leci na Team PCB.

Faworyt bukmacherów: PCB
Faworyt z naszego typera: PCB
Faworyt według WWE.com: B.A.D.

3. Fatal 4-Way tag team match o WWE Tag Team Championship
The Prime Time Players (c) vs. The Lucha Dragons vs. Los Matadores vs. The New Day

Norbert ,,Vieiraa”: Ze smutkiem stwierdzam, że PTP. Dla mnie prawdziwymi mistrzami jest New Day i nie potrzebne są im pasy, aby to udowadniać. Jednak brak tytułu może być jednoznaczne z zapomnieniem przez McMahona, a brak ich w TV poskutkuje jakością produktu i dywizji TT.

Paweł Karmasz: PTP nie powinni stracić pasów tak szybko, niestety. Lucha Dragons powinni być mocniej promowani. Pojawili się na jednym z RAW, gdzie nie walczą co tydzień i nagle title shot. Mało wiarygodne. Kalisto to idealny następca Reya. Jego walka z Mysterio na WM32 (o ile Rey wróci na RtWM, są takie plotki) mogłaby być przysłowiowym przekazaniem pałeczki. Szkoda, że WWE nie widzi nic w Kalisto, idealny materiał na babyface’a, którego maski będą sprzedawać się jak świeże bułeczki. New Day to dalej najciekawszy tag team z tego zestawienia. Cholernie ich lubię, bardzo zabawny tag team oraz niezwykle charyzmatyczny.

Arkao: Cztery zespoły i z jednej strony wygrana Playersów jest dość prawdopodobna. Z miejsca odpadają New Day oraz Los Matadores. Tak więc zostają także Lucha Dragons i ich wygrana miałaby sens, bo wiem, że ich pojedynki, mogłyby rozruszać tę dywizję.

Damian: Po raz kolejny WWE rzuca wszystko, co ma, tym razem wszystkie TT. Nie wiem co tu nawet o tym pisać, feud jakiś taki dość mało widoczny był. Mój typ? Jako że kocham lucha w każdej odmianie więc Lucha Dragons.

Faworyt bukmacherów: The New Day
Faworyt z naszego typera: The Prime Time Players
Faworyt według WWE.com: The New Day

4. Tag team match
Stephen Amell & Neville vs. Stardust & King Barrett

Norbert ,,Vieiraa”: Amell i Neville na 100%. Nie po to federacja daje walkę ?gwieździe?, aby przegrała, zapewne będzie trochę obijana, przez większość czasu jednak będzie za linami, czekając na ostateczną zmianę, po czym przypnie lub zmusi do poddania kogoś z drużyny przeciwnej.

Paweł Karmasz: Obecność Amella ma za zadanie przyciągnąć fanów Arrowa. Zresztą takie walki gwiazd filmowych przeważnie mają takie cele. Tym razem Stephen jest wysportowany i aż takiej tragedii być nie powinno. Pamiętacie jak WWE chciało walki one on one Stardust vs Amell? Dlaczego do niej nie doszło? Spodziewali się czegoś więcej po Stephenu, a tak dali mu Neville’a, który w ringu go zastąpi. Połączenie Barretta i Stardusta jest trochę dziwne. Jednak jeśli ma dojść do ich feudu czyt. Cody vs Wade Barrett (choć imię ,,Wade” ponoć zbanowali…) to czemu nie? Po ostatnim promie powinni połączyć siły na dłużej, ale kto ich tam wie, co dla nich wymyślą. Wygrywają face’owie, bez dwóch zdań.

Arkao: Zwykły zapychacz, który ma pewnych zwycięzców, bo nie po to sprowadzali Arrowa, by ten teraz przegrywał.

Damian: Kolejna walka, która mnie nie zbyt rusza. Amell ma tu podnieść ratingi i pewnie to się uda. Sam go bardzo lubię i cenię, ale jako aktora, a nie wrestlera. Stephen jest tu gwiazdą, więc mój typ leci na niego i ex-Paca.

Faworyt bukmacherów: Stephen Amell & Neville
Faworyt z naszego typera: Stephen Amell & Neville
Faworyt według WWE.com: Stephen Amell & Neville

5. Tag team match
Bray Wyatt & Luke Harper vs. Roman Reigns & Dean Ambrose

Norbert ,,Vieiraa”: Reigns & Ambrose. Wyatt wygrał na poprzednim PPV pokonując Reignsa, więc teraz przy pomocy Deana pokona Bray?a oraz Luke?a. Samo starcie może być super, historia za nim stojąca jest okej, jednak story pomiędzy tą czwórką jest ?neutralne z minusem? w skali Gurgiego.

Paweł Karmasz: Nie ważne kto wygra, mało prestiżowy pojedynek. W zapowiedzi pisałem o Stingu, niestety wyjechał do Chicago i raczej na pewno się nie pojawi… Shield vs Wyatts w okrojonym składzie.

Arkao: Może być różnie. Jeżeli będą chcieli przeciągnąć ten feud to pewnie dadzą wygraną Wyattom i być może dojdzie do jakiegoś wzmocnienia w stajni. Z drugiej jednak strony ?Shield? może zakończyć ten storyline jako zwycięzcy i tym samym Reigns mógłby przypiąć już teraz Braya.

Damian: Jakoś obecnie mnie ten feud mało interesuje i jako że mało śledzę WWE to nie wiem skąd się wziął więc strzelam w ciemno na Wyattów.

Faworyt bukmacherów: Dean Ambrose & Roman Reigns
Faworyt z naszego typera: Dean Ambrose & Roman Reigns
Faworyt według WWE.com: Dean Ambrose & Roman Reigns

6. Singles Match
Randy Orton vs. Sheamus

Norbert ,,Vieiraa”: Sheamus. Chociaż idąc logiką Vince?a, posiadacz walizki MitB jest tylko po to, aby przegrywać do momentu realizacji walizki. Istnieje duże prawdopodobieństwo takiego scenariusza i zwycięstwo Ortona.

Paweł Karmasz: Niby dwa wielkie nazwiska, ale tak naprawdę jest to zapychacz. Mają Ortona i Sheamusa więc warto ich wrzucić na galę. Nie mieli pomysłu, to zawalczą między sobą. Jeszcze, jeśli walizka byłaby na szali, to chętnie bym oglądnął ich pojedynek, który umówmy się ringowo będzie ssał. Totalnie spływa po mnie ta walka. Zakładając jednak, że Sheamus wykorzysta walizkę to po prostu przegra ten pojedynek. Niczym Rollins na WM przegrywając z Ortonem, by potem zostać mistrzem WWEWH.

Arkao: Walka, która na pewno nie powali, ale poziom pewnie będzie bardzo podobny do ich walki z Battleground. Zwycięży pewnie Orton, który po ewentualnym wykorzystaniu walizki przez Sheamusa mógłby znowu feudować o główny pas.

Damian: Ehh kiedyś ten pojedynek mógłby być o najważniejszy pas a teraz to taki jakiś zapychacz. Ringowo też raczej nie liczę, że jakaś chemia będzie między nimi i dadzą radę i coś z tego wyjdzie. Mój typ Randy.

Faworyt bukmacherów: Sheamus
Faworyt z naszego typera: Sheamus
Faworyt według WWE.com: Sheamus

Statystyki zawodników w walkach ze sobą (tylko 1 vs. 1):
Randy Orton (PPV: Battleground 2015, WWE SummerSlam 2010, WWE Hell In A Cell 2010) 7:6 Sheamus (PPV: Royal Rumble 2010)

7. Singles Match
Dolph Ziggler (w/Lana) vs. Rusev (w/Summer Rae)

Norbert ,,Vieraa”: Moim zdaniem wygra tutaj Ziggler, ale bardzo chciałbym, żeby zwycięzcą został Rusev. To jemu bardziej przyda się ta wygrana, szczególnie po czasie kiedy zanotował parę porażek i nie dominuje już, jak miał to w zwyczaju robić jeszcze kilka miesięcy temu.

Paweł Karmasz: Walka, która ma jakieś ogarnięte story. Miało dojść do mixed tag team matchu, chyba wszyscy na to liczyliśmy. Widocznie Lana nie okazała się na tyle dobra w ringu, żeby ją pokazywać nawet w tag teamie. Niestety, Lana u Zigglera to nie ta sama Lana co u Ruseva. Cała jej magia zniknęła. Jej moment już minął i fani coraz ciszej się jej domagają. Dolph musi to wygrać, po wielkim powrocie, po maltretowaniu przez rywala się odkuje, choć wolałbym tryumfującego Ruseva.

Arkao: Kolejna niewiadoma. Jednak według mnie wygra Rusev, któremu taka wygrana się przyda, a Ziggler i tak to sobie kiedyś odbije (tak jak zawsze).

Damian: Niestety o tym pojedynku nie mogę zbytnio dużo powiedzieć, jak już wspominałem mało śledzę WWE i dlatego. Jednak ten pojedynek może być ciekawy. Dolph w ringu potrafi dużo a Rusev jak się postara to też da radę, wiec spokojnie pojedynek na 4* może wyjść, chyba że będzie słaby booking. Mój typ Dolph.

Faworyt bukmacherów: Rusev
Faworyt z naszego typera: Dolph Ziggler
Faworyt według WWE.com: Dolph Ziggler

8. Singles Match
Kevin Owens vs. Cesaro

Norbert ,,Vieiraa”: Wygra Owens, chociaż ciężko jest to jednoznacznie stwierdzić. Liczę na dobrą walkę, ale wiem, że może być z tym różnie, bo mogą dostać na przykład tylko z 10 minut na walkę. Poza tym Kevin dzień wcześniej ma walkę na NXT i to jeszcze jako Ladder Match, więc może być solidnie poobijany, ale KO z cukru nie jest więc powinien rozprawić się z Cesaro.

Paweł Karmasz: Co ciekawe ostatnie zwycięstwo Owensa miało miejsce bodajże 17 czerwca (nie licząc NXT). Po prostu musi się odkuć. Cesaro znów przeżywa swój moment. Ile ich już było? Jemu również przyda się jakieś zwycięstwo. Cesaro Section może okazać się strzałem w 10 dla tego zawodnika. Liczę na bardzo dobry pojedynek, który na pewno ma szansę skraść show i być kandydatem do miana walki roku. Po bojach z Balorem na Takeover KO może być poobijany, ale oby dał z siebie wszystko. Co dalej? Kontynuacja feudu? A może Kevin pójdzie po pas IC? Zobaczymy.

Arkao: Mam nadzieję, że walka dostanie minimum 15 minut i wtedy może to wyjść genialnie. Owens występuje w federacji od 10 miesięcy, a mimo to wykręcił już kilka cholernie dobrych walk. Pewnie na Takeover jego walka wypadnie świetnie, a dzień później może być równie dobrze.

Damian: Dwie byłe gwiazdy Indy w pojedynku w największej federacji świata. Sam jestem ciekaw, co z tego wyjdzie, ale sądze, że doczekamy się dobrego starcia, oboje potrafią dużo w ringu, więc jestem spokojny o ten pojedynek. Mój typ to Kevin.

Faworyt bukmacherów: Kevin Owens
Faworyt z naszego typera: Cesaro
Faworyt według WWE.com: Kevin Owens

Statystyki zawodników w walkach ze sobą (tylko 1 vs. 1):
Kevin Owens (Smackdown 6/2015) 1:0 Cesaro

U.S. Champion John Cena vs. WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins

9. Singles match o WWE United States & WWE World Heavyweight Championship
John Cena (United States Champion) vs. Seth Rollins (World Heavyweight Champion)

Norbert ,,Vieiraa”: Bardzo chcę, by wygrał to Rollins, ale niestety może być inaczej? Najbardziej obawiam się powrotu Kane?a, którego nie widzimy od czasu ataku Lesnara na nim i ?poprawieniu? kontuzji przez Setha. Dzięki temu Director of Operations może przeszkodzić w zwycięstwie mistrza WWE, co spowoduje wygraną Ceny? Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo tego nie chcę. Istnieje też opcja zatrzymania tytułów przez obu panów, ale jakoś w nią nie wierzę.

Paweł Karmasz: Cholernie ciekawa walka pod względem tego, jak się zakończy. Ringowo również powinno być “okej”. Chyba wszyscy nie możemy przeboleć tego, że Cena znów jest w main evencie, mimo pasa US. Jednak wiemy, że jak nie ma rywala dla mistrza to wciskają Cene, bo jest to gwarancja pieniążków oraz tak naprawdę dobrej walki, szczególnie ostatnio. Jak już wiele razy pisałem, liczę na cash in Sheamusa, mimo że Sheamus jako najważniejsza osoba fedki mi się nie widzi. Cena/Rollins zgarnia dwa pasy, po czym zostaje z samym pasem US. Mimo wszystko jeden pas dla mid carderów to za mało i nie wierzę, że ktoś będzie podwójnym mistrzem, a tak naprawdę potrójnym. Nie wierzę, że będzie bronił pasa US i WWEWH niczym Jay Lethal z ROH. Jestem ciekaw co zrobią i dlatego czekam na ten pojedynek z niecierpliwością. Jeśli nie będzie cash in, to jednak nie zdzierżę Ceny z dwoma pasami…

Arkao: Żadna osoba nie powinna wychodzić z walki jako podwójny mistrz. Najlepiej byłoby, gdyby po walce doszło do ataku Sheamusa, który zabrałby pas jednemu z zawodników. Bardziej realna jest wygrana Ceny, który podbiłby swoje statystyki, a do tego na Night of Champions zobaczylibyśmy walkę kilku rywali o pas.

Damian: Dość dziwna sytuacja, z tym że zwycięzca zostanie mistrzem teoretycznie trzech pasów. Myślę, że WWE zrobi coś i nie dojdzie do takiej sytuacji. Moim zdaniem pas US jest dobrym dla midcardów, a nie dla ME. Byłby to totalny bullshit ze strony WWE, gdyby zunifikowała te pasy. Mój typ Seth.

Faworyt bukmacherów: Seth Rollins
Faworyt z naszego typera: John Cena
Faworyt według WWE.com: Seth Rollins

Statystyki zawodników w walkach ze sobą (tylko 1 vs. 1):
John Cena (Smackdown 12/2013, RAW 10/2014, TLC 2014, RAW 12/2014, RAW 7/2015) 5:2 Seth Rollins (RAW 12/2014, RAW 1/2015)

10. Singles match
Brock Lesnar (w/Paul Heyman) vs. The Undertaker

Norbert ,,Vieiraa”: Undertaker. Rewanż za streak musi być, a jak ktoś ma pokonać Brocka czysto to tylko Mr. Low Blow The Undertaker. Oczywiście jego przydomek jest moim żartem, ale szanse Bestii na zwycięstwo w tej walce są znikome.

Paweł Karmasz: Na pewno nie skończy się ta walka przez pin i koniec. Albo Sting (nieaktualne), albo Masked Kane albo… The Rock. Jednak czy Brock powinien przegrywać? Czy powinien być pinowany nawet poprzez interwencje? Otóż nie. Cała magia Lesnara, która trwa od WMXXX zniknie. Gość, który zesquashował Cene, zniszczył Takera i dominuje na każdym kroku albo nie powinien do końca kariery przegrać, albo zostać czysto przypięty przez kogoś młodego, którego od razu będzie można wrzucić do ME. Tutaj jest jednak mały problem, bo co jeśli ta młoda gwiazda okaże się niewypałem? Booking Lesnara pójdzie się je… pójdzie w zapomniane. Również czekam na to, co tutaj wymyślą. To jest główny temat: jak się skończy ich walka? Liczę jednak na Lesnara.

Arkao: Wygrać może zarówno jeden, jak i drugi. Mimo to żaden nie powinien przegrywać w czysty sposób. Brock to bestia, którą nawet Taker musiał atakować low blowami, żeby zdobyć jakąś przewagę. Mówi się o ataku Kane’a albo Stinga. Muszę przyznać, że obie opcje są fajne, bo jednak doprowadzi do tego, że na kilka miesięcy Kane będzie wielkim motherfuckerem, a druga opcja sprawi, że na WrestleManii zobaczymy walkę Sting vs Deadman.

Damian: Powtórka z WM. Wtedy Brock niespodziewanie przerywa serie. Teraz mam nadzieję, że będzie inaczej bo nie chce zbytnio oglądać Brocka w WWE. Zdecydowanie wolę Lesnera z UFC, ale tego raczej już nie zobaczę. Myślę, że poziom ringowy nie będzie najlepszy, ale i tak psychologią rozwalą. Mój typ Taker.

Faworyt bukmacherów: The Undertaker
Faworyt z naszego typera: The Undertaker
Faworyt według WWE.com: The Undertaker

Statystyki zawodników w walkach ze sobą (tylko 1 vs. 1):
Brock Lesnar (No Mercy 2002, No Mercy 2003, WrestleMania XXX) 3:0 The Undertaker

Fot. WWE.com

Więcej o SummerSlam znajdziecie tutaj:
http://wwepolsce.pl/summerslam2015/ • Arek Bujnik

  Chciałem tylko zauważyć że pierwszą pretendentką do pasa div jest Charlotte,przecież ona pierwsza zmusiła Nikki do poddania walki 🙂

 • JohnCenaTheBestWrestler

  Niech lepiej wygra Cena to będzie lepsze dla biznesu w końcu to teraźniejszość i przyszłość tej federacji…

  • cena to przeszłość i jeszcze przez chwilę teraźniejszośc. Mógłby odpierdzielić się od main pasa i nikt by za bardzo nie płakał chyba 😀
   Mam go już dość w tv…

   • JohnCenaTheBestWrestler

    to jest największa legenda. Mam nadzieję ,żę WWE pozwoli mu dobić to tych 20 runów bo inaczej to będzie złe wykorzystanie jego postaci i zeszmacenie go.

    • LoveLounge

     Tyle trolli na tym portalu :v A ludzie dalej się dają nabierać.

 • Konrad Sobieszek

  Czy kanał HD na Beat-Down będzie działał? Na BG nie działał. Na TakeOver było tak samo. Mam nadzieję, że SummerSlam będzie na kanale HD?

  • Takeover mogło nie działać bo nie był nasz stream, ale Battleground działało całą galę i SummerSlam raczej też tak będzie bo będzie streamował Akio.

 • Patrycja Warzecha

  Ja liczę na powrót Kane’a i ingerencję w walce Lesnar vs Taker.

 • xxxkubaxxx100

  Bez urazy, ale po cholerę kolega Damian brał w tym udział skoro praktycznie wgl nie ogląda WWE i woli TNA i przy prawie każdym przewidywaniu pisze że nic go nie interesuje, co za bezsens..

  • Wojciech Grzegorz Kubiak

   Dokładnie to samo chciałem napisać. Komentuje coś czego nie ogląda

 • Darek Góra

  ja myśle że wygra cena bo podobno mają zwakować pas US i pasy będzie miał cena ale będzie chodził z jednym jednak nie chce tego i oby tak nie było a po drógie czytałem że the rock ma się zjawić i pewnie powróci erick rowan i będzie przeszkodzał w walce romana reignsa i wleci the rock i tak na NOC będzie 6 man tag team match tak też może być fajnie bybyło

  • JohnCenaTheBestWrestler

   Cena zdobędzie 2 tytuły bo na to zasługuję.Rollins wgl nie potrafi walczyć w ringu a Cena… Gdyby Rollins z Ceną wykręci taką walkę jak z Rockiem na WM29 to może być nawet fajnie ale ja Rollinsa bym dał jak najszybciej na Jobberke a Cene do ME bo tam jego miejsce.

   • Wojciech Grzegorz Kubiak

    Widzę, że ci się Batista znudził. Ale dobra, olać Cie. Tacy ludzie jak ty to ,,nie ważne jak mówią, byle mówili”

 • Fizjo Terapia

  Widzę że przeciwników jak i zwolenników Jasia nie brakuje ale jedno jest pewne że John zasługuje za te wszystkie lata na prowadzenie w ilości tytułów i na pewno jest lepszy za mikrofonem niż seth a ringowo są podobni.
  Co do walki Undertaker vs Lesnar to myślę że Kane będzie ingerował i w końcu zobaczymy powrót jego z maską na twarzy!

 • LoboTaker

  Liczę przede wszystkim na cash in Sheamus’a. No raczej nie widzę, by którykolwiek nosił przy sobie – praktycznie – 3 pasy (WWEWHC przed unifikacją był 2 pasami WWE i WHC, jakby ktoś nie wiedział)

 • LouiseLopez

  John.Cena wygra sheamus wykorzysta walizke a co do walki lesnar vs undetaker
  undetaker wygra bo musi chociaz raz wygrac z lesnarem

 • Kuba Urbaniak

  cena wygra ale sheamus po walce wykorzysta walizkę mitb i mamy na night of champions 5 man battle royal takie na przypięcia
  lesnar vs rolins vs undertaker vs cena vs sheamus [c]

 • Robert Kowalski

  Bukmacherzy się upili. Nie wierzę w wygraną Rollinsa. Nie dostanie statuy razem z Sammartino, Giantem i innymi, skoro nawet Cena jej nie dostał. Nawet nie będzie twarzą fedki, bo to ma przypaść Romanowi Reignsowi.