Według F4Wonline.com na RAW po SummerSlam w Brooklynie ma rozpocząć się jakiś “wielki” feud, który doprowadzi do walki na WrestleManii 32. Wspomnieć można także, iż jutro swoje 70-te urodziny świętować będzie Vince McMahon.

W 168 odcinku Talk Is Jericho gościem Y2J’a była Sasha Banks. Sasha mówiła o tym, że Eddie jest jej ulubionym zawodnikiem a jej ulubionym pojedynkiem jest walka Guerrero z Reyem Mysterio na Halloween Havoc 1997. Banks nazwała siebie “kobiecą Eddie Guerrero.”

Podczas eventu na SummerSlam Week Steve Austin potwierdził, że Jim Ross powróci do komentowania w nowej grze WWE 2K16 w trybie Showcase, gdyż jedna z historii tego trybu ma opowiadać o karierze Stone Colda. Steve po evencie wrócił do swojego domu w Texasie, natomiast Sting, który podczas SummerSlam Week spotykał się z fanami, opuścił Nowy Jork i udał się na Wizard World w Chicago. W Nowym Jorku obecny jest między innymi wciąż Ric Flair.

Podczas Q&A na Wizard World w Chicago, Paige została zapytana o kontrowersyjną nazwę “Submission Sorority”. Była mistrzyni Divas odpowiedziała, że wiedziała o powiązaniu tej nazwy z filmem dla dorosłych i mówiła o tym WWE. Paige wraz z Becky i Charlotte chciały, aby ich zespół nazywał się “Team Tap” lub “Miss-Fits” ale federacja postanowiła inaczej i nazwa PCB ostatecznie im się podoba.

Paul Heyman w specjalnym epizodzie podcaście Sama Robertsa powiedział kilka słów na temat jego krótkiej współpracy z Cesaro. Współpraca ta miała na zasadzie utrzymanie Paula przy programach telewizyjnych WWE, aby mógł on wciąż przypominać o tym, że Brock Lesnar zakończył streak Undertakera. Paul przyznał także, że praca z Cesaro przed kamerami wypadała dla Szwajcara bardzo niekorzystnie, jednak nie było tak na zapleczu i Heyman dodał, że bardzo szanuje Cesaro za to, jak bardzo pomógłby właśnie dzisiejszy rewanż Brocka z Undertakerem był czymś wielkim. Paul podczas wywiadu usiadł również wśród słuchaczy w tzw. “Cesaro Section”:

Stardust poinformował, że ze sprzedaży koszulek reklamujących walkę Stardusta ze Stephenem Amellem zarobiono już ponad 150 tysięcy dolarów. Ex-Rhodes poinformował także, że jeśli uda się sprzedać 10 tysięcy koszulek to osobiście przyniesie czek do fundacji Emily’s House.
https://represent.com/amellstardust

Kyle Edwards (Arda Ocal) będzie gospodarzem najnowszego odcinka “This Week In WWE” i czasowo zastąpi on Scotta Stanforda.

Podczas NXT “Takeover: Brooklyn” syn Kevina Owensa był widziany w pierwszym rzędzie a wśród publiczności znalazły się także rodziny Bayley i Bulla Dempseya.

Samoa Joe podczas wywiadu na WWE.com Exclusive powiedział, że teraz celuje w złoto NXT.

NXT General Manager William Regal podczas eventu NXT zapowiedział turniej ?Dusty Rhodes Tag Team Classic?, którego finał odbędzie się na kolejnym NXT Takeover, czyli 7 października. Turniej rozpocznie się na epizodzie NXT 2 września.

Na Takeover obecny był także WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins, który pojawił się ze swoją dziewczyną i zarazem Divą NXT Zahrą Schreiber. Zahra to Diva, której nagie zdjęcia wyciekły wraz ze zdjęciami Rollinsa.

Czwartkowe SmackDown oglądało 2,434 miliony widzów, jest to wzrost w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to niebieską tygodniówkę oglądało 2,083 miliony widzów.

Kilku zawodników WWE odwiedziło siedzibę główną federacji w Stamford, Connecticut przez live eventem w Bridgeport.

Po najbliższym RAW na WWE Network pojawi się kolejny odcinek WWE Swerved.

NXT zadebiutuje w Wielkiej Brytanii podczas grudniowego tournee. Poniżej daty i miasta, w których odbędą się gale NXT.
10 Grudnia- Newcastle
11 Grudnia – Glasgow
12 Grudnia – Sheffield
13 Grudnia – Blackpool
14 Grudnia – Nottingham
15 Grudnia – Cardiff
16 Grudnia – Londyn

Top 5 walk WWE World Heavyweight Championa Setha Rollinsa

 • 5. Bret Hart vs. The British Bulldog (1992)
 • 4. Shawn Michaels vs. Triple H (2002)
 • 3. Edge and Christian vs. The Hardys vs. The Dudleys (2000)
 • 2. Dean Ambrose vs. Seth Rollins (2014)
 • 1. Seth Rollins vs. John Cena (2015)

King Barrett zrobił wczoraj Q&A i właśnie poniżej znajdziecie kilka ciekawych wypowiedzi Bad Newsa:

 • Zdaniem Barretta to Brock Lesnar wygra z Undertakerem,
 • Zdjęcia do nowego filmu z nim rozpoczną się w listopadzie,
 • Jest wielkim fanem Finna Balora oraz Tylera Breeze’a,
 • Jego zdaniem lepszy był gimmick Bad News.

Wideo z pobytu gwiazd WWE podczas SummerSlam Week.
https://www.youtube.com/watch?v=qBvo_Oq_cH0

WWE opublikowało wideo z ćwiczeń Cesaro w sławnej siłowni Gleasona w Nowym Jorku.
https://www.youtube.com/watch?t=45&v=o6i7zBKXyDs

Kuzynka The Rocka Nia Jax już niedługo zadebiutuje w NXT. Podczas NXT “Takeover: Brooklyn” można było obejrzyć jej winiete (dla tych, którzy tego nie widzieli link poniżej).
https://www.youtube.com/watch?v=lpqsnaXEQfo

Playlista WWE z NXT “Takeover: Brooklyn” wraz z WWE.com Exclusive
https://www.youtube.com/playlist?list=PLqIVmFaHA8Bp9fx49cAtI-UNMEEHp9qwh

WWE Hall of Famer Kevin Nash oraz Triple H podczas NXT “Takeover: Brooklyn”.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Wyniki walk, które zostały nagrane przed główną częścią wczorajszego Takeover Brooklyn (zaznacz tekst poniżej aby zobaczyć spoilery):
Enzo Amore, Colin Cassady, Zack Ryder & Mojo Rawley def. Jason Jordan, Chad Gable, Scott Dawson & Dash Wilder 
Eva Marie def. Carmella
Bull Dempsey def. Elias Samson
Emma def. Becky Lynch, Charlotte & Dana Brooke – Fatal four-way match • Nugat

  “Kuzynka The Rocka Nia Jax już niedługo zadebiutuje w NXT. Podczas NXT” jak wszystko jest po rodzinie, to czemu robia jakies tough enough…