SummerSlam w przyszłym roku prawdopodobnie powróci do Los Angeles lub, jak podaje Wrestling Observer, WWE może ze swoją największą galą lata odwiedzić MGM Arena w Las Vegas, Nevada.

Według F4Wonline.com WWE Network otrzymało sporo skarg od fanów na temat problemów z buforowaniem streamów. Miejmy nadzieje, że wszystko zostanie naprawione na NXT “Takeover: Brooklyn” oraz SummerSlam.

Współpraca ESPN i WWE przy SummerSlam prawdopodobnie będzie początkiem dalszych porozumień właśnie między tymi dwoma stronami.

Na jutrzejsze NXT Takeover: Brooklyn WWE chce promować jako dwa największe pojedynki walki o główne tytuły czyli – Finn Balor vs. Kevin Owens oraz Sasha Banks vs. Bayley.

Na ostatnim odcinku WOOOOO! Nation z Ricem Flairem, “The Nature Boy” rozmawiał z Brucem Prichardem. Pirchard jako oryginalny menadżer Undertakera znany wtedy jako Brother Love skomentował obecny gimmick DeadMana. Prichard wspomniał, że w 1990 roku Paul Heyman powiedział mu, że Vince McMahon nie jest zainteresowany zatrudnieniem Mark’a Callous’a (czyli przyszłego Undertakera), bo ten wygląda jak koszykarz. Mark mimo kontuzji walczył na WCW Great American Bash, ponieważ dzień później miał spotkanie z Vincem. Walka wyszła bardzo źle a McMahon nie chciał się spotkać z Calaway’em, który jednak dzięki swojemu magnetycznemu charakterowi przekonał do siebie Vince’a. W tym czasie dział kreatywny projektował nowe postacie, ale do gimmicku “grabarza” przekonał ich film “Suburban Commando” w którym pojawił się DeadMan. Sam gimmick miał być wzorowany na mordercy z filmu “Piątek, trzynastego”, ale Undertaker ewoluował i zrobił to na swój sposób.

WWE złożyło pozew na kilka milionów dolarów przeciwko CTH, które do tej pory było ich partnerem telewizyjnym w Malezji i Tajlandii. Podobno sieć przestała płacić za prawa do gal WWE. Kontrakt z telewizją kończy się w 2018 roku, umowa była podpisana na gale RAW, SmackDown, NXT, Superstars, Main Event, Bottom Line, Afterburn, Vintage Collection & This Week In WWE.

Stephen Amell i jego strój na SummerSlam

Ostatnio informowałem o specjalnej koszulce Amella promującej jego walkę na SummerSlam, której dochód przekazany ma być na hospicjum dla dzieci Emily?s House. Stephen wraz z WWE zdobył już około 80 tysięcy dolarów.

Daniel Bryan podczas Q&A na Chicago Wizard World Comic-Con został zapytany o fanów, których nie stać na oryginalne t-shirty od WWE i robią “podrabiane koszulki”. Bryan powiedział, że kiedyś sam był biedny i wie, jak ciężkie może być kupienie takiej koszulki. Bryan zapytany został również o swój powrót do ringu, na co odpowiedział, że “szanowany lekarz” pozwolił mu wrócić do ringu, ale WWE obawia się ze względu na historie jego urazów. Oficjele WWE do tej pory nie dali mu żadnej informacji czy i w ogóle powróci do ringu.

Podczas programu Renee Young “Unfiltered” Stephen Amell powiedział, że płakał podczas WrestleManii 6, gdy Hulk Hogan przegrał z Ultimate Warriorem. Amell powiedział tylko “Hulk” bez końcówki “Hogan”.

Cesaro w wywiadzie dla FOX Sports powiedział, że według niego najsilniejszym zawodnikiem w WWE jest Mark Henry, dodając, że nie nazywają go “World’s Strongest Man” bez powodu.

Paul Heyman ogłosił, że Brock Lesnar pojawi się w grze WWE 2K16.
https://www.youtube.com/watch?v=cGcmxAcdeEs

WWE Network kontynuuje dodawanie epizodów WCW Monday Nitro, obecnie dodano kilka epizodów po 16. czerwca 1997r.

WWE podczas imprezy z okazji 500 “Make-A-Wish” Johna Ceny przekazało czek w wysokości 1 miliona dolarów właśnie na tę fundację.

“Stone Cold” Steve Austin w wywiadzie dla IGN powiedział, że jest wielkim fanem Johna Ceny za to, co ten facet zrobił dla tego biznesu. Cały wywiad dostępny w linku poniżej:
http://uk.ign.com/articles/2015/08/21/stone-cold-steve-austin-talks-wwe-2k16-and-summerslam

Była zawodniczka Tough Enough Giorgia Piscina poinformowała, że kontynuuje treningi prowrestlingowe i aktualnie przebywa w Queensland Pro Wrestling.

Nowa koszulka Finna Balora

CM8bM6SWcAACamn

Promo gry Madden NFL 16, w którym pojawiła się AJ Lee.
https://www.youtube.com/watch?t=242&v=3eVF9uBbuqc

Top 10 momentów z ostatniego SmackDown
https://www.youtube.com/watch?v=W48u5DtF97E

Booker T poinformował, że jego Reality of Wrestling podpisało umowę z kanałem CW39.
http://cw39.com/2015/08/20/booker-t-bringing-wrestling-back-home-to-cw39/

Liczba fanów na ostatnich eventach WWE
15 sierpnia w Detroit – 5,500 fanów
15 sierpnia w Sioux Falls, SD – 3,500 fanów
16 sierpnia w Bemidji, MN – 2,500 fanów
16 sierpnia w Fargo, ND – 5,500 fanów
17 sierpnia w Minneapolis na RAW – 10,000 fanów

Kuzyn Sashy Banks, Snoop Dogg poinformował na Instagramie, że trzyma kciuki za “The Boss”.

14-letnia przyszła Hall of Famerka Tammy “Sunny” Sytch wraz z Shawnem Michaelsem.

11917682_10153655093594736_6250246048824006645_n • LoboTaker

  Nie ma zdjęcia stroju Amella na SS

 • Wojciech Grzegorz Kubiak

  Kuzyn Sashy Banks, Snoop Dog . Wszędzie pier… po rodzinie. Same Romki, Rocki, Ortony, Charlotty…

  • Konrad Sobieszek

   Myślę, że akurat u Sashy to nie miało jakiegoś wielkiego wpływu na wrestlingową karierę. Poza tym, nawet jeśli, to i tak wszyscy powinni być zadowoleni, bo jest niezwykłą zawodniczką prawdopodobnie najlepszą w WWE obecnie.

   • Wojciech Grzegorz Kubiak

    Ty tak serio czy po prostu naczytałeś się tutejszych pierdół. Szczerze? Niczym się nie wybija. Jeszcze te naiwne ,,liderowanie”. Ledwo utworzono grupę, gdzie ona jest nowa i już ona lideruje. Ja utrzymam Swoje zdanie. Te pokrewieństwo jej pomogło, zaś ona niczym się nie wybija

    • Konrad Sobieszek

     Pooglądaj NXT 😉

     • Wojciech Grzegorz Kubiak

      Żadna. Dlatego są w d…

 • Kuba Konopka

  A tak z całkiem innej paki o ile dobrze kojarzę nie było jeszcze oceny BG