WWE Monday Night RAW #1150 – 8.06.2015
Arena: Smoothie King Center (Poprzednie RAW w tej arenie)
Miasto: Nowy Orlean, w stanie Luizjana (Ostatnie PPV w tym miejscu);
Godziny trwania gali: Gala odbędzie się z 8 na 9 czerwca (z poniedziałku na wtorek); Pre-show – 1:30; Gala główna – 2:00 do 5:10. RAW obejrzycie między innymi na beat-down (kanały HD oraz 1-3). Wyniki show znajdziecie we wtorek rano na naszym portalu, powtórkę natomiast jak zwykle około 6:00 – 8:00 na fight-poland.
RAW pozostałe do Money in the Bank: 1 (wraz z tą tygodniówką)

Na RAW zapowiadani oficjalnie są: John Cena, Randy Orton, Seth Rollins, Kevin Owens, Roman Reigns, Sheamus, Dolph Ziggler, Ryback, New Day, Dean Ambrose i Kane

Punkty zapowiadane przez WWE.com:
  • Czy Seth Rollins chce być „Przyszłością WWE” na własną rękę? Jeżeli tak to czy nie będzie to niewłaściwa decyzja? Wiele sukcesów od czasu demontażu The Shield, w tym zdobycie walizki w zeszłym roku, to zasługa interwencji Authority. Czy Rollins wycofa się ze swoich słów tuż przed swoją walką z Deanem Ambrose?em? The Lunatic Fringe wciąż posiada tytuł WWE, więc czy na RAW Rollinsa odzyska swoją nagrodę, czy może Ambrose będzie kontynuował grę o wielką stawkę z dala od ringu?
  • Po mocnych słowach Kevina Owensa na Smackdown John Cena musi odpowiedzieć, gdyż został oskarżony o okłamywanie dzieci hasłami ?Hustle, Loyalty, Respect? i ?Never Give Up?. Co Cena powie lub zrobi Owensowi na RAW, sześć dni przed Money in the Bank?
  • Co dzieje się pomiędzy Dolphem Zigglerem i Laną za „zamkniętymi drzwiami”? Miejmy nadzieje, że dowiemy się o tej parze trochę więcej podczas RAW.
  • Paige na Smackdown dała do zrozumienia, że musi coś zmienić w dywizji Div, gdyż została ona zepsuta przez Bella Twins. Czy zobaczymy wejście w życie tych zmian już na RAW? Co one mogę oznaczać?
  • Czy Kane będzie śmiał się aż do samego Money in the Bank? Monster jest bardzo doświadczonym zawodnikiem w tego typu pojedynkach i pięć lat temu zdobył walizkę, którą później zamienił na pas Wagi Ciężkiej. Czy szóstka rywali jest gotowa na spotkanie się z gniewem jednej z najbardziej okrutnych gwiazd WWE?

Inne informacje dotyczące RAW oraz spodziewane/zapowiedziane walki i segmenty:
  • Powinniśmy poznać segment/walkę, która znajdzie się w kick-offie Money in the Bank, a także kolejne pojedynki do karty głównej gali (prawie pewne są walki Miz vs. Big Show vs. Ryback o pas IC oraz walka o pas Divas pomiędzy Nikki Bellą i Paige)
  • Po RAW na WWE Network wyemitowany zostanie nowy program „The WWE List” a pierwszy epizod będzie koncentrował się na trendy Divach. Zaraz po samym RAW odbędzie się jeszcze pięciominutowe RAW Fallout. 
  • Reklamowany dark match – John Cena, Roman Reigns & Dean Ambrose vs. Seth Rollins, Kane & Kevin Owens