WWE Monday Night RAW #1147 – 18.05.2015
Arena: The Richmond Coliseum (Poprzednie RAW w tej arenie)
Miasto: Richmond, w stanie Wirginia (Ostatnie PPV w tym miejscu)
Godziny trwania gali: Gala odbędzie się z 18 na 19 maja (z poniedziałku na wtorek); Pre-show – 1:30; Gala główna – 2:00 do 5:10. RAW obejrzycie między innymi na beat-down (kanały HD oraz 1-3). Wyniki show znajdziecie we wtorek rano na naszym portalu, powtórkę natomiast jak zwykle około 6:00 – 8:00 na fight-poland.</span>
RAW pozostałe do Elimination Chamber: 2 (wraz z tą tygodniówką)

Na RAW zapowiadani oficjalnie są: John Cena, Seth Rollins, Roman Reigns, Dean Ambrose, Randy Orton, Rusev, Kane, Big Show i Sheamus

Punkty zapowiadane przez WWE.com:
  • Co ?Przyszłość WWE? powie na temat swojej imponującej wygranej? Jaki będzie następny ruch Kane’a ? Dyrektora Operacyjnego, który zachował swoją posadę w The Authority dzięki zwycięstwu Rollinsa.
  • Co oznaczać będzie zakończenie ?I Quit? matchu z Payback? Czy widzieliśmy Ruseva i Lane po jednej stronie ostatni raz? Jeśli tak to jaki będzie następny krok Lany, która ponoć tylko przetłumaczyła to co mówił Rusev? Czy Super Atleta rozwiąże tę sytuację publicznie? Pozostaje także John Cena, który potwierdził, że będzie kontynuował swój US Open Challenge. Kto tym razem odpowie na wyzwanie?
  • Kto trafi do walk na Elimination Chamber? Do tej pory oficjalnie zapowiedziano, iż w ?komorach? bronione będą po raz pierwszy w historii pasy Tag Team oraz odbędzie się EC match o zwakowany pas Interkontynentalny. Na RAW poznać powinniśmy pierwszych uczestników tych pojedynków, gdyż jak na razie prócz występu New Day spodziewać można się obecności w walce o pasy Tag Team Tysona Kidda i Cesaro.
  • Czy King Barrett będzie szukał rozstrzygnięcia wyniku rywalizacji z Nevillem na swoją korzyść w królewskim stylu na RAW?
  • Po wygranej Naomi i Taminy na Payback, pierwsza z wymienionych pań rzuciła wyzwanie Nikki Belli i zażądała ponownej walki o pas Div. Czy Nikki będzie gotów przyjąć wyzwanie, jeżeli tak to kiedy odbędzie się ich pojedynek? Być może już na RAW?

Inne informacje dotyczące RAW oraz spodziewane/zapowiedziane walki i segmenty:
  • Podczas gali, pierwszy raz od Extreme Rules, prawdopodobnie pojawi się Big Show.
  • Na RAW prawdopodobnie zabraknie Rybacka, który doznał kontuzji podczas walki z Brayem Wyattem na Payback. Ryback zaraz po swojej walce został przebadany przez lekarzy i mówi się o możliwym złamaniu żebra (taką informację podawano także oficjalnie podczas samej gali).
  • Po RAW na WWE Network wyemitowana zostanie zapowiedź DVD „It’s Good To Be King” Jerry’ego Lawlera. Zaraz po samym RAW odbędzie się jeszcze pięciominutowe RAW Fallout. 
  • Reklamowany dark match – John Cena, Randy Orton & Roman Reigns vs. Big Show, Rusev & Seth Rollins