WWE Monday Night RAW #1151 – 15.06.2015
Arena: Quicken Loans Arena (Poprzednie RAW w tej arenie)
Miasto: Cleveland, w stanie Ohio (Ostatnie PPV w tym miejscu);
Godziny trwania gali: Gala odbędzie się z 15 na 16 czerwca (z poniedziałku na wtorek); Pre-show – 1:30; Gala główna – 2:00 do 5:10. RAW obejrzycie między innymi na beat-down (kanały HD oraz 1-3). Wyniki show znajdziecie we wtorek rano na naszym portalu, powtórkę natomiast jak zwykle około 6:00 – 8:00 na fight-poland.
RAW pozostałe do Battleground: 5 (wraz z tą tygodniówką)

<span style=”font-family: ‚Trebuchet MS’, sans-serif;”>Na RAW zapowiadani oficjalnie są: John Cena, Randy Orton, Seth Rollins, Sheamus, Roman Reigns, Kevin Owens, Big Show i Dean Ambrose

Punkty zapowiadane przez WWE.com:
  • Czy Celtycki Wojownik powie coś na temat daty cash-owania swojej walizki? A może to nastąpi już na RAW? Jak powiedział Sheamus, jest on tylko o jeden Brogue Kick „out of nowhere” aby zdobyć najważniejszą nagrodę w rozrywce sportowej.
  • Seth Rollins na Money in the Bank pokonał Deana Ambrose’a bez pomocy The Authority, więc teraz „Przyszłość WWE” sam może zadecydować, co zrobi. Czy będzie to nowa ścieżka? Co dalej z Ambrosem, który stracił możliwość zostania prawowitym mistrzem?
  • Roman Reigns i Bray Wyatt mogą się już przygotowywać do pojedynku na Battleground, jednak pomimo to Roman może nie czekać aż tak długo i już naszykował Spear dla Braya?
  • Chociaż John Cena wygrał, to atak Kevina Owensa, być może nie zakończył jeszcze tego wszystkiego. Czy Cena po tym diabolicznym ataku zrobi kolejne US Open Challenge w tym tygodniu?
  • Czy R-Truth po pokonaniu King Barretta na Money in the Bank jest prawdziwym „królem”? Barrett nie pozostawi tego bez odpowiedzi na RAW i „Gra o Tron” w WWE będzie trwać.

Inne informacje dotyczące RAW oraz spodziewane/zapowiedziane walki i segmenty [MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY]:
  • Według informacji z zeszłego tygodnia na RAW powróci, wraz z Paulem Heymanem, Brock Lesnar. Brock oficjalnie nie jest awizowany na RAW. Dodać można, że w Internecie krąży plakat SummerSlam 2015, który prezentować może spoiler jednej z walk właśnie na tę galę, jednak oczywiście nie jest to jeszcze żaden potwierdzony poster.
  • Możliwy jest pojedynek o pas Divas pomiędzy Nikki Bellą i Emmą lub tag team match Emma & Nikki Bella vs. Paige & Summer Rae.
  • Gościem specjalnym RAW będzie raper MGK, który właśnie pochodzi z Cleveland i ma wykonać kilka swoich utworów.
  • Po RAW na WWE Network wyemitowany zostanie program „Celebrating The Dream”, który będzie poświęcony zmarłemu Dusty’emu Rhodes’owi.
  • Reklamowany dark match – John Cena, Roman Reigns & Dean Ambrose vs. Seth Rollins, Big Show & Kevin Owens