Link do obejrzenia gali:


Dark Non Title Match
R-Truth def. Bad News Barrett

WWE Friday Night SmackDown #806 – 29 stycznia 2015

XL Center – Hartford, Connecticut

SmackDown zaczął Triple H, który zażartował witając nas na Monday Night RAW. Hunter przypomniał dlaczego RAW się nie odbyło i chwali się 1 milionem subskrybentów WWE Network. Triple H ma dwa słowa dla subskrybentów … dziękuje. HHH wita nas ponownie ale tym razem na czwartkowym SmackDown w Hartford i tym razem przypomina o tym co działo się na Royal Rumble, teraz on ma inny problem .. tym problemem jest Sting! Hunter obiecuje, że rozwiąże problem twarzą w twarz na Fast Lane. Triple H następnie przypomina, że Brock Lesnar obronił pas mistrzowski i nazywa go bestią. Potem Hunter przechodzi do Royal Rumble matchu gdzie Roman Reigns wyeliminował Big Showa i Kane’a w tym samym czasie. Do HHHa dołącza Roman Reigns a gdy Roman zaczyna mówić fani zaczynają buczeć. Roman mówi, że nie widzi kontrowersji bo wygrał walkę i będzie na WrestleManii. Hunter przyznaje mu rację ale jest ciekaw czy wygra tą walkę … jego rywalem jest Big Show. Triple H zapowiedział również, że ogłosi na RAW coś ważnego co wstrząśnie WWE Universe.

Singles Match
Roman Reigns def. The Big Show (Czas walki: 12:28)

Wideo z podziękowaniami Vince’a McMahona za 1 milion subskrybentów i ogłosił darmowy miesiąc w WWE Network dla nowych klientów.

Wideo wprowadzenia do WWE Hall of Fame 2015 Arnolda Schwarzeneggera.

Na ring wychodzi Seth Rollins, który mówi, iż na Royal Rumble okazało się jak dobry naprawdę jest. Seth przypomina, że złamał żebra Brockowi Lesnarowi a on czuję się bardzo dobrze i pokona każdego z tego budynku. Ryback odpowiada na wyzwanie, Rollins wraz ze swoją ochroną atakują Rybacka ale na pomoc przybiega Dolph Ziggler i Erick Rowan. The Stooges wraz z Rollinsem wycofali się.

Na backstage?u Kane mówi, że dzisiaj zniszczy Bryana. Big Red Monster (chyba Jobber) prosi aby Bóg zmiłował się nad jego duszą ponieważ Ulubiony Demon Diabła tego nie zrobi.

Singles Match
Tyson Kidd (w/Cesaro & Natalya) def. Jey Uso (w/Jimmy Uso & Naomi) (Czas walki: 2:28)

WWE United States Champion Rusev jest w ringu i mówi, że każdy widział co działo się na Royal Rumble i to on powinien być zwycięzcą. Lana mówi coś po Rosyjsku a Rusev dodaje, iż jest najbardziej dominującym zawodnikiem WWE. Cena wchodzi na ring i mówi, że Rusev ma być cicho po czym ośmiesza Ruseva i Lane. Na koniec segmentu Cena dodał, iż będzie walczył na Fast Lane, pokona tam Rosjanina  i po wszystkim powie “The Champ is Here”!

Podczas końcówki segmentu, można było również zauważyć mały polski akcent w postaci plakatu fana:

Paige zmierzy się z Nikki Bellą na Fast Lane o pas Divas. Na zapleczu wywiad Renee z Paige przerwały Bellaski, które żartowały z byłej mistrzyni Divas. Paige się to nie spodobało i próbowała zaatakować Brie, jednak Nikki dała sobie radę i ostatecznie to Brytyjka wylądowała na podłodze. 
Tag Team Match
The Ascension (Konnor & Viktor) def. Goldust & Stardust (Czas walki: 4:32)
Podczas pojedynku ponownie doszło do zgrzytów w teamie Goldusta i Stardusta

Jeden z facetów z Wizard Wars (program na Syfy) robi magiczne sztuczki dla Zacka Rydera, R-Trutha, Summer Rae & Alicii Fox, nagle przychodzi Miz i Damien Sandow. Justin Flom mówi, że jest wielkim fanem ? Sandowa a potem robi magiczną sztuczkę i rozbija jajko na głowie Miza. Sandow wraz z zawodnikami WWE się z niego śmieje.

Promo Braya Wyatta na temat pieniędzy i władzy. Wyatt wspomniał, że nie boi się nikogo, ani żywych ani martwych. Powiedział również, że po tym, co zrobi, trudnym dla WWE Universe będzie ponownie uśmiechanie się. Czyżby ktoś tu szykował się na Undertakera?

Casket Match
Daniel Bryan def. Kane (Czas walki: 22:06)
Po walce Bryan celebruje wygraną z fanami. Na koniec przypomnienie zapowiedzi oświadczenia Triple H’a, które nastąpi na RAW.

Dark Tag Team Match
Dean Ambrose & John Cena def. Bray Wyatt & Seth Rollins

Posty z Facebooka nie zawsze docierają do Was, dlatego jeżeli chcecie być na bieżąco po polubieniu:
<span style=”font-family: ‘Trebuchet MS’, sans-serif;”>- włączcie powiadomienia nowych postów (screen jak to zrobić – http://bit.ly/1qmZR9J)
– zainstalujcie wtyczkę do przeglądarki (Chrome bądź Firefox), znajdziecie ją pod tym linkiem http://bit.ly/WWEPfeed