WWE Monday Night RAW  #1139 – 23.03.2015

Staples Center – Los Angeles, Kalifornii


*WRESTLEMANIE 31 OBEJRZYCIE NA BEAT-DOWN.PL Z 29 NA 30 MARCA O 1:00 W NOCY (PRE-SHOW OD 23:00)*
Ostatnie RAW przed WrestleManią otworzył Sting! Stinger w ringu wziął mikrofon i powiedział, że w końcu może poczuć jak rozpoczyna się RAW. Sting dodał, że jako były żołnierz WCW widział jak Triple H wchodzi w szeregi WWE i myśli, że jest to nie do powstrzymania. Sting nie jest tutaj aby walczyć za WCW bo to byłoby śmieszne w tym momencie, on jest tu dla jednego powodu – zamierza ściągnąć Triple H’a w dół. Na ring wchodzi Stephanie McMahon, która gratuluje Stingowi bycia na czymś wielkim. Sting przerywa Steph i nazywa ją rozpieszczonym bachorem, który myśli, że na to zasługuje ale dodaje, że miło ją poznać. Steph odpowiada mówiąc, że jest córką człowieka, który wypatroszył karierę Stinga kiedy to WWE pokonało WCW w Wojnie Poniedziałkowej Nocy (Więcej na ten temat >>>KLIK<<<). Steph podziwia lojalność Stinga do WCW i porównuje go do psów, które są lojalne ale również głupie. McMahon mówiła także, że gdy na WrestleManii jej mąż pokona go, fani stracą do niego szacunek. Sting robi ?whooo!? i łapie Steph za rękę gdy ta chce coś powiedzieć a w arenie pojawia się Triple H. Hunter zdejmuje marynarkę i jest gotowy do walki. HHH wchodzi do ringu a Steph podaje mu młot. Sting natomiast wyciąga swój kij baseballowy i Triple H waha się czy wejść do ringu ale ostatecznie wycofuje się i opuszcza ring wraz ze Steph, która mówi do niego aby poczekał do WrestleManii.

Stephanie McMahon, gif, WWE, RAW, Foreign Object, wrestling


Tag Team Match
Dean Ambrose & R-Truth def. Luke Harper & Stardust (Czas walki: 10:37)
Podczas walki przy stole komentatorskim obecny był Bad News Barrett, który po walce od razu uciekł z areny. Także po walce, Dean Ambrose tańczył wraz z R-Truthem.

Dean Ambrose, gif, WWE, RAW, Dance, wrestling


Na stage’u pojawiła się Renee Young wraz z uczestnikami Olimpiad Specjalnych. Renee ogłosiła, że WWE będzie wspierać Olimpiadę, która odbędzie się jeszcze w tym roku w Los Angeles.


Powtórka proma Romana Reignsa z zeszłego tygodnia.

Ten Man Tag Team Match
Erick Rowan, Ryback, The Prime Time Players & Zack Ryder (Darren Young & Titus O’Neil) def. Adam Rose, Damien Mizdow, The Ascension (Konnor & Viktor) & The Miz (Czas walki: 5:48)
Przed walką dostaliśmy wideo z wywiadem z Kevinem Hartem & Willem Ferrellem, który przeprowadzili Miz i Mizdow. Podczas walki przy stole komentatorskim obecny był Bill Simmons.

Titus O'Neil, Miz, gif, WWE, RAW, Suplex, wrestling
Ryback, Miz, gif, WWE, RAW, Clothesline, wrestling

Booker T ogłosił wyniki głosowania dotyczące dzisiejszego rywala Randy’ego Ortona.

Three On One Handicap Match
Randy Orton def. The Authority (Jamie Noble, Joey Mercury & Seth Rollins) (Czas walki: 3:21)
Na końcu walki Seth Rollins uciekł z ringu a Noble otrzymał RKO.

Seth Rollins, gif, WWE, RAW, wrestling
Wideo z wywiadu Michaela Cola z Johnem Ceną z zeszłego tygodnia.

Paige jest z AJ na backstage’u. Obie rozmawiają o Nikki Belli oraz o tym kto otrzyma title shota w dzisiejszej walce. AJ i Paige zdały sobie sprawę, że siostry Bella próbują ich rozdzielić. W pewnej chwili Paige nazywa AJ szaloną a jej mina troszkę się zmieniła.

WWE Divas Title Match
Nikki Bella (w/Brie Bella) (c) def. Paige (w/AJ Lee) (Czas walki: 10:40)
Przy końcu walki Brie chciała zaatakować Paige ale uratowała ją AJ Lee, która przez przypadek potem zaatakowała łokciem swoją przyjaciółkę a Nikki pokonała swoją rywalkę. Po walce Paige biła się z AJ.

Paige, Bellas, gif, WWE, RAW, Clothesline, wrestling

Na ring, wraz z Rosą Mendes, Alicią Fox, Cameron i Summer Rae, wchodzi Snoop Dogg. Snoop mówi, że w budynku jest Snoopmania, więc przerwać musiał mu Curtis Axel, który mówi swoje typowe promo aby nie przełączać na inny kanał. Axel rapuje i dodaje, że tutaj jest Axelmania. Snoop mówi, że najważniejszą Manią jest ta… Hulkamania! Hogan pojawia się w ringu i mówi, że Snoop wie najlepiej co Axel musiał palić. Axel rozdziera koszulkę i mówi “whatcha gonna do”, Hogan kontruje puncha Curtisa i sam go atakuje a Dogg wyrzuca go z ringu.
Hulk Hogan, gif, WWE, RAW, wrestling

Mixed Six Person Tag Team Match
Los Matadores (Diego & Fernando) & El Torito def. Cesaro, Natalya & Tyson Kidd (Czas walki: 4:00)
Przy stole komentatorskim zasiadła Naomi oraz bracia Usos.
Natalya, El Torito, gif, WWE, RAW, Roll-up, wrestling

Bad News Barrett jest z Kanem na backstage’u. Kane jako Dyrektor Operacyjny zażądał od BNB pasa IC. Anglik na początku odmówił ale gdy Big Red Monster zagroził siłowym odebraniem tytułu IC to BNB zgodził się.

Non Title Match
Rusev def. Jack Swagger (Czas walki: 4:37)
Po walce Rusev nie puścił The Accolade, więc pojawił się John Cena i rozpoczął się brawl. Tym razem to Rusev był górą, gdyż na koniec zapiął The Accolade.
Alexander Rusev, John Cena, gif, WWE, RAW, Throw, Foreign Object, wrestling

Na ring wchodzi Bray Wyatt, który zastanawia się dlaczego Undertaker chce ukryć prawdę, że boi się i że jest zakłopotany. Fani chcą Takera ale Wyatt mówi, że Deadman jest kłamcą. Na WrestleManii to on w końcu spocznie w pokoju. Wyatt klęka i słychać wybuch.

Ostatnim wprowadzonym do Hall of Fame 2015 zostaje Kevin Nash “Diesel”.

Na backstage’u Natalya jest z Tysonem Kiddem, który mówi o prawdziwej miłości. Natalya myśli, że to do niej a tak naprawdę Tyson mówił o “Chicken Fries” z Burger King’a.

Singles Match – Sędzia specjalny: Dean Ambrose< /div>

Dolph Ziggler def. Daniel Bryan (Czas walki: 10:52)
Po walce Dean wykonał Dirty Deeds na Zigglerze i natychmiast poszedł po drabinę by zdobyć zawieszony nad ringiem tytuł Interkontynentalny. Reszta zawodników z Ladder matchu także chciała zabrać pas ze sobą, jednak nikomu się to nie powiodło.
Luke Harper, gif, WWE, RAW, Foreign Object, wrestling

W drodze na ring WWE World Heavyweight Champion Brock Lesnar, który oczywiście pojawił się wraz z Paulem Heymanem. Heyman przedstawia siebie, swojego klienta i mówi o tym, że w niedzielę Lesnar pokaże Romanowi Reignsowi jak powinno się walczyć. Paul przypomniał także o “The Streak’u” oraz o Johnie Cenie, który został zniszczony na SummerSlam. Do ringu przybył także i sam Reigns, więc Lesnar zaprezentował swoją wyższość podnosząc pas mistrzowski w górę (słychać było w większości cheer). Roman zabiera pas, podnosi go do góry (słychać głównie buczenie). Lesnar i Roman łapią za pas i tak kończymy ostatnie RAW przed WrestleManią. Według mnie bardzo słaba końcówka 🙁
boooooo - Roman Reigns, gif, WWE, RAW, wrestling
Brock Lesnar, Roman Reigns, gif, WWE, RAW, wrestling
——————————–
Podczas WrestleManii mały koncert dadzą Skylar Grey, Kid Ink i Travis Barker

Aktualna karta na WrestleManie 31:

Przed główną częścią WrestleManii, odbędzie się 2-godzinny pre-show 

Kick-off Fatal 4 Way match o pasy Tag Team
WWE Tag Team Championship Fatal 4-Way at WrestleMania Kickoff
Cesaro & Tyson Kidd (c) vs. The New Day vs. Los Matadores vs. The Usos

Showdown of Icons (Singles match)

Sting vs. Triple H

Singles match o WWE World Heavyweight Championship

Brock Lesnar (c) (w/Paul Heyman) vs. Roman Reigns

Tag Team Divas match

AJ Lee & Paige vs. The Bella Twins

The Phenom vs. The New Face of Fear (Singles match)

The Undertaker vs. Bray Wyatt

Singles match o pas United States

Rusev vs. John Cena

Singles match

Randy Orton vs. Seth Rollins

Mul
ti-Superstar Ladder Match o Intercontinental Championship

Daniel Bryan, Stardust, Dolph ZigglerLuke Harper, Dean Ambrose, R-Truth Bad News Barrett

Druga rocznica Andre the Giant Memorial Battle Royal

Aktualnie potwierdzeni:
1. The Miz, 2. Curtis Axel, 3. Ryback, 4. Fandango, 5. Adam Rose, 6. Zack Ryder, 7. Jack Swagger, 8. Titus O?Neil, 9. Darren Young, 10. Big Show, 11. Kane, 12. Erick Rowan, 13. Damien Mizdow, 14. Sin Cara, 15. Goldust, 16. Heath Slater, 17. Mark Henry, 18. Konnor, 19. Viktor

——-
Zdjęcia: WWE.com
Gify: wrestlingwithtext.com