WWE Monday Night RAW #1132 – 2.02.2015
Pepsi Center WWE – Denver, Colorado

RAW rozpoczęło The Authority, Steph mówiła o Super Bowl’u 49 oraz o tym co działo się na Royal Rumble, HHH dodał, że fani NFL, którym nie podobał się finał SB, powinni zacząć używać hashtagu #CanceltheNFLNetwork. Hunter wspomniał także, że na FastLane stanie twarzą w twarz z Stingiem aby omówić pewne sprawy. Steph zapytała się fanów czy Roman Reigns powinien walczyć z Brockiem Lesnarem. Na ring wchodzi Roman i staje twarzą w twarz z Hunterem, przerywa im Daniel Bryan, który chce title shota na WrestleManię. Danielowi przerywa natomiast Seth Rollins wraz z J&J Security. Po reklamach wracamy do segmentu i Rollins mówi, że Brock Lesnar zje Daniela Bryana i dlatego lepiej aby to Rollins trafił do walki o pas WWE. Triple H myśli i ustala walkę Setha Rollinsa z Danielem Bryanem na dzisiejszym RAW, zwycięzca tej walki zmierzy się z Romanem Reignsem na FastLane. Reigns i Show zmierzą się już teraz.
Roman Reigns, gif, WWE, RAW, Reaction, wrestling

Singles Match
The Big Show def. Roman Reigns (2:38)
W walkę wmieszali się Noble i Mercury a ostatecznie Showowi w wygranej pomógł Seth Rollins.

Segment z Authority na zapleczu. Hunter i Steph przyznali w rozmowie pomiędzy sobą, iż udało im się zmanipulować wszystkich i są blisko tego aby Reigns stracił swój title shot.

Curtis Axel w ringu przypomniał, że nie został wyeliminowany z Royal Rumble matchu i dlatego należy mu się title shot na WrestleManii. Axelowi przerywa Dean Ambrose, który wyrzucił Curtisa z ringu oraz dodał, że teraz jest on już wyeliminowany. Dean później rzucił wyzwanie Bad News Barrett’owi o pas Interkontynentalny na Fast Lane, Axel wraca na ring ale otrzymuje Dirty Deeds.
Curtis Axel, gif, WWE, RAW, wrestling


Tag Team Match
The Ascension (Konnor & Viktor) def. Goldust & Stardust (1:47)
Po walce The Ascension stało nad Goldustem, który sprawdzał stan swojego brata. Stardust jest zły na swojego brata za porażkę i opuszcza ring.

Na backstage’u Goldust stara się uspokoić Stardusta i nazywa go Cody (czyżby Stardustem był Cody Rhodes? “Toż to szok” xD)

Segment z udziałem Johna Ceny, który przypomina o wywiadzie Stone Colda z Triple H’em. Cena przypominał także to co działo się na Survivor Series oraz na RAW przed Royal Rumble, kiedy to pierwszy raz w historii czerwonej tygodniówki pojawił się Sting. Następnie John powitał powracających na RAW Rybacka, Dolpha Zigglera i Erica Rowana. John dodał, że pokona Ruseva na Fast Lane, jednak nagle na titantronie pojawiła się Steph, która ustaliła kilka walk: Ziggler vs. Bray Wyatt, Rowan vs. Rusev oraz Ryback vs. Luke Harper. Segment tak troszeczkę o niczym. 

Singles Match
Ryback def. Luke Harper (5:57)

Singles Match
Cesaro (w/Tyson Kidd) def. Jimmy Uso (w/Jey Uso & Naomi) (6:21)
Od Royal Rumble Cesaro & Kidd 2:0 Usosi, ciekawe jak ten tag team wypadnie na Fast Lane.

Segment z The Mizem i Damienem Sandowem, jeden facet podszedł do nich i poprosił o autograf… Damiena Mizdowa. Miz rozrywa je i nazywa tego faceta frajerem. Miz powiedział do Sandowa, że ten od dzisiaj nie będzie jego dublerem a tylko osobistym asystentem.

Segment z Erickiem Rowanem i Johnem Ceną na zapleczu. Erick obiecał, iż w zamian za to co zrobił dla niego John, postara się obić Ruseva.

Singles Match
Bray Wyatt def. Dolph Ziggler (14:49)

Na backstage’u Steph i Triple H rozmawiają z Sethem Rollinsem o jego dzisiejszej walce i o szansie Bryana. Seth był zły na taki rozwój sytuacji, jednak Authority uspokajało go, że szansa dla Daniela ma być uspokojeniem fanów, którzy są rozgoryczeni po Royal Rumble. Hunter dodał także, iż wierzą w Setha i dlatego dają mu takie pojedynki, nie wierzyli w Ortona i on takich szans nie dostawał. 

Singles Match
Paige def. Alicia Fox (2:44)
Po walce Alicia zaatakowała Paige a The Bella Twins spryskali ją jakimś sprayem.

Singles Match
Sin Cara def. The Miz (w/Damien Mizdow) (5:38)
Miz ponownie przegrał przez rozmowę z Damienem. Po walce do ringu wszedł wspomniany Mizdow, który dalej spełniał swoją rolę osobistego asystenta Miza. Miz krzyczy na niego aż nagle przechodzimy do Braya Wyatta, który z zaplecza przedstawia promo o jakiejś osobie, która trzymała kiedyś ludzi w strachu. Wyatt mówi, że pokaże nowe oblicze strachu i nazywa się nowym prawdziwym diabłem.
<img src=”http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2015/02/RAW_1132_Photo_195-497802190.jpg” height=”224″ width=”400″ />

Singles Match
Rusev (w/Lana) vs. Erick Rowan – no contest

Rusev atakował rywala i walka nawet się nie zaczęła. Po chwili atakowania rywala, Lana wzięła mikrofon i powiedziałą, że to specjalna premiera filmu, który nie jest zwykłą typową bajką. Ten film to przyszłość Johna Ceny (zostało wyświetlone wideo). Po chwili Rusev podnosi swój tytuł ale flaga Rosji nie spada w całości i powiewa tylko jej część. Lana i Rusev są zdenerwowani ale Rosjanin bierze flagę, która jest przy ringu i macha nią.
Alexander Rusev, Erick Rowan, gif, WWE, RAW, Kick, Botch, wrestling

Segment na backstage z udziałem Romana Reignsa i Daniela Bryana na temat main eventu. Reignsa nie obchodzi kto będzie jego rywalem na FastLane, wygra ten pojedynek i stoczy walkę na WrestleManii.

Singles Match
Daniel Bryan def. Seth Rollins (w/Jamie Noble & Joey Mercury) (17:11)
W walkę wmieszała się oczywiście osobista ochrona Setha, która została zaatakowana przez Reignsa. Roman wykonał na nich Speara i Superman puncha a Bryan wykończył Rollinsa wykonując Running single leg high knee. Hunter oglądał tą walkę na backstage’u i nagle podeszła do niego Renee Young, która poprosiła o komentarz ale HHH odpowiedział, że będzie mówić o tym na podcast’cie Steve’a Austina. W ringu jest już Michael Cole, który pyta Bryana jak się czuje, Bryan odpowiada, że świetnie a na FastLane ma zamiar pokonać Reignsa i zmierzyć się z Brockiem Lesnarem.
Roman Reigns, Big Show, gif, WWE, RAW, Spear, wrestling

Aktualna karta na Fast Lane podana na WWE.com:

WWE Divas Title Match
Paige vs. Nikki Bella

United States Title Match
John Cena vs. Rusev

dojdzie do rozmowy “twarzą w twarz” Triple Ha z Stingiem

W karcie Fast Lane spodziewać można się także pojedynku o pasy Tag Team – Tyson Kidd & Cesaro vs. The Usos.
——-
Więcej gifów znajdziecie na: wrestlingwithtext.com</span>
Zdjęcia: WWE.com
Posty z Facebooka nie zawsze docierają do Was, dlatego jeżeli chcecie być na bieżąco po polubieniu:
– włączcie powiadomienia nowych postów (screen jak to zrobić – http://bit.ly/1qmZR9J)
– zainstalujcie wtyczkę do przeglądarki (Chrome bądź Firefox), znajdziecie ją pod tym linkiem http://bit.ly/WWEPfeed